Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: berofero , sefihbey , streamin Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir (3 Mobil) - 26 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.695
Cevap
2.721
Favori
21.312.309
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94799480948194829483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uniqe11

quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

İndirim gelmeden bir soru soruyum da sonra arada kaynamasın

Sabah konuşması geçmişti, oyunu yüklemeden kart düşürmenin yollarıyla ilgili. Şimdi ben idlemaster programını kurdum ama oyunları oynamışım gibi gösteriyor bu program. 3 saat, 4 saat sanki o oyundaymışım gibi. Acaba bu süreleri sıfırlamak gibi bir seçenek var mı? Yada bu süreyi arttırmadan kart düşürebileceğim başka yollar var mı?

öyle bir uyanıklık için steam önlemini aldı.Oyun süresini geçirmeden oyun kartı düşüremezsiniz. Öyle olsaydı oyunu al. kart düşür, steam'e geri iade et tekrar oyunu al, tekrar kart düşür. Sonsuza kadar devam et. sonsuz kazancın olsun. yok öyle yağma

Hocam bu kartlardan kaç para kazanılıyor ki bir kaç kuruş değil mi bu kartların fiyatı

Ben 70 TL civarı yaptım 1 hafta da. Bir arkadaş burada 150TL civarı yaptığını yazmış 1 günde.

oyunundan oyununa göre kartların fiyatları değişiyor bazılarının tek kartı 50-60 kuruş iken bazılarının 2-3 kuruş. arada foil kartlar çıkıyor onlarda 1-3 TL arası değişiyor.

• Knisath kullanıcısına yanıt
    Aldigim oyunlar zaten ucretsizdi. Amacim iade etmek degil yanlis anlamissiniz. Ben oyun listeme bakinca hangi oyunu kac saat oynamisim gercekten bunu gormek istiyorum sadece. Orada hic oynamadigim oyunlarin 7 - 8 saat oynamisim gozukmesi hosuma gitmedi sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim için son 2 saat 6-9 arası bir güzel uyku çekicem malum gece uzun bütün indirimleri inceleyip hangilerinin alınacağına karar verme hesap yapma falan baya sürer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

benim fsx alasım var.

Fsx alacaksan hocam mutlaka basitde olsa bir joistigin olmali

Klavye ile kontrol imkansiz derecede zordur

Sahsen fsx pmdg 737 orbx ve ezca sahibiyim bayadir online ucuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni indirimler başladımı arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hie

Yeni indirimler başladımı arkadaşlar ?

Bu akşam bizim saatle 9da sanırsam.
  • @iARDAs sağol, akşam bakalım ozaman neler indirimde olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: hie

Yeni indirimler başladımı arkadaşlar ?

4 Saat 57 dakika 20 saniye kaldı. Tam 9 da merhametli gaben amcanın mehrametini göreceğiz. pusudayım bu gün bilerek para atmadım hesaba. Yarın sakin kafayla düşünmek istiyorum.

• Ucuza senaryolu oyun lazım. Başlasın indirimde alalım.
  • Gümrüksüz alışveriş sınırı 30€'ya düşürülmüş,Amazondan bir şeyler almak hayal oldu artık,her geçen gün mükemmel şeyler gerçekleşiyor bu ülkede,bu ülkede doğduğumuz için çok şanslıyız(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 22 Aralık 2016; 16:26:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

fiyat derdim yok hocam cs almak istemiyorum cs yi nasıl oynuyorlar aklım almıyor saatlerce aynı şeyi yapiyor adamlar bana göre değil fps oyunlarla aram kötü ama kötü oynuyorum almıyım mantığında değilim battlefield adını oyuna yansıtmış resmen sürekli savaş aynı şeyler biraz canımı sıkıyor arma 3 farklıymış biraz daha sanırsam ekip bulurum hocam oyunu oynarsam almak da istiyorum arma 3 yazdım başka ne önerebilirsiniz ?

cs yi bende pek sevmem ama fps ye yeni başalaycaksanız seversiniz belki diye önerdim. severseniz arma oynayın askeri operasyon filan yapıyorsunuz onda diye biliyorum çok vakit harcamak gerekiyor diye biliyorum. başka şuan aklıma gelen squad var oda geniş alanlarda oynanıyormuş ben oynamadım bilmiyorum isterseniz bir inceleyin. call of duty nin de küçük haritalarda hızlı bir yapısı var son oyun kötü ama ben severim call of duty black ops 3 oynarım. şuanda aklıma gelen başka multiplayer fps yok daha çok surviver tarzında var.

• arkadaşlar indirimler sabit olacak değil mi geçen seneydi sanırım sabitti ama günün öne çıkan fırsatlarında bazı oyunlar indirim miktarını artırıyordu biln bir arkadaş yokmu bu konuyu.
  • Arkadaşlar malum indirim vakti yaklaşıyor, saat 21:00 deki kısa süreli sessizlikten sonra aldıklarımızı veya fırsat gördüklerimizi paylaşalım buradan, gözden kaçan bişey olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: XuQa

gençler oyun türü farketmez aaa harici oyunlar sıkıyor ucuz ve kaliteli oyun tavsiyesi bekliyorum

Ucuz ve AAA kelimelerini uzun zamandır aynı cümlede görmemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

arkadaşlar indirimler sabit olacak değil mi geçen seneydi sanırım sabitti ama günün öne çıkan fırsatlarında bazı oyunlar indirim miktarını artırıyordu biln bir arkadaş yokmu bu konuyu.

Sabit aslında.

O indirim dönemi kapsamında indirime giren oyunların indirim yüzdesi ilk günden son güne dek aynıdır. İstisnalar belki olabilir, bilmiyorum.

Ama o yüzdesi değişen indirimlerin, o indirim dönemi kapsamında uygulanan indirim olmama olasılığı yüksek. Hafta Sonu Çılgınlığı, Hafta Ortası Çılgınlığı gibi bir şey olabilir belki.
  • kaç saat kaldı beyler ?
  • Konu kalabalıklaşmaya başlamış, steam nüfusunu 2'ye katlar bu gece

• quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

arkadaşlar indirimler sabit olacak değil mi geçen seneydi sanırım sabitti ama günün öne çıkan fırsatlarında bazı oyunlar indirim miktarını artırıyordu biln bir arkadaş yokmu bu konuyu.

Sabit aslında.

O indirim dönemi kapsamında indirime giren oyunların indirim yüzdesi ilk günden son güne dek aynıdır. İstisnalar belki olabilir, bilmiyorum.

Ama o yüzdesi değişen indirimlerin, o indirim dönemi kapsamında uygulanan indirim olmama olasılığı yüksek. Hafta Sonu Çılgınlığı, Hafta Ortası Çılgınlığı gibi bir şey olabilir belki.

hocam geçen senemiydi önceki senemi hatırlamıyorum , ama iyi hatırlıyorum tüm indirimler sabitti sadece günün öne çıkan fırsatlarında bazı indirimlerin yüzdesi artmıştı black friday de takip ettiğim kadarı ile tüm indirimler sabitti yine aynı olursa beklemeye gerek yok

• Rocket ligde indirim olur mu arkadaslar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samochu

Rocket ligde indirim olur mu arkadaslar ?

olur
  • 
Sayfa: önceki 94799480948194829483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.