Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9478. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 30 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.731
Cevap
2.720
Favori
21.316.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94769477947894799480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2014'ten beri Enpara banka kartı kullanıyorum. Steam ve Amazon alışverişlerinde kartı defalarca kullandım. İkisinde de ürün iadesi gibi durumları da deneyimledim. Hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Kur hesaplamalarını da doğru düzgün yapıyor. Yıllık ödemesi filan da yok.

Güzel kampanyaları geride kalsa da şu an hala mantıklı bir kart. Beni şimdiye kadar hiç mağdur etmediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirius144p -- 22 Aralık 2016; 7:12:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

almayı düşündüğüm oyunları yazayım bunlar indirime girer beyler kesin dimi

-Assetto Corsa
    -Metro Redux Bundle
    -State Of Decay

Metro Redux girer, State of Decay buda girer büyük ihtimalle ama diğer oyunu bilmiyorum
  • efsane bir black friday indiriminden sonra kış indirimleri umarım daha güzel olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

https://www.humblebundle.com/widget/v2/standalone/metamorphabet/HGLSKdfn4s/

hocam invalid amount hatası alıyorum. en az 0.20 usd ödeme yapabilirsiniz diyor. (enpara)
  • ben paypalla almıştım kredi kartı için min limit olabilir belki
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: In Time

quote:

-Assetto Corsa
    -Metro Redux Bundle
    -State Of Decay

State of decay oldukça eski ama güzel bir oyun öneririm.

saol hocam oyunçeviri türkçe yamasını allahın izniyle bir çıkarsa alıp oynayacağım :)

2 sene sonunda şükür yamayı bitirmeyi başarmışlar. 2 senedir %75 bitmiş o halde bekliyordu. Yama bitmiş ama kontrol ediliyormuş bakalım kontrolü ne kadar sürecek. Gerçi sayfasında yorum kısmının hemen üstünde yer alan Genel Çeviri Durumu kısmında %85 yazıyor yani daha bitmemiş gibi görünüyor ama aynı sayfada üst kısımlarda bir yerde Genel Çeviri %100 bitti yazıyor. Nerede Kaldı bu ymalar yazan yerde de %100 bitti kontrol ediliyor yazmakta.

Bakalım hangisi doğru şayet %85 yazan doğruysa bu yama daha 1-2 sene daha çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ben paypalla almıştım kredi kartı için min limit olabilir belki

hocam paypal amerika hesabı mı açmam lazım. paypal la da denedim ancak işlem gerçekleştirilemiyor diyor. malum türkiyeden çekildi paypal..
  • aynen amerika hesabı var bende
  • quote:

-Assetto Corsa
    -Metro Redux Bundle
    -State Of Decay

assetto corsa'yı bende bekliyorum dlcleriyle indirime girerse alacağım.
  • Kaç saat kaldı?
  • ben 3-4 aydır bu indirim için para biriktiriyordum sonbaharda güzel indirmler olmasına rağmen bekledim ve büyük gün geldi inş. güzel indirimler gelir 550 lira oldu biriktirdiğim para inş. sağlam indirimlerle bay birşey alacağım. ama listem başlıca
    Rise of the Tomb Raider
    The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition
    Game of Thrones - A Telltale Games Series
    Subnautica
    Middle-earth: Shadow of Mordor
    The Ball
    Terraria
    Microsoft RTS Collection
    Total War: ATTILA
    Replica
    Black Mesa
    Quantum Break
    Dying Light: The Following - Enhanced Edition
    This War of Mine
    Everybody's Gone to the Rapture
    bu liste de bir fiyat hesaplaması yapmadım açıkçası para eksik fazla olursa duruma göre kara vereceğim. almayacaklarım veya dikkatimi çeken farklı alacaklarımda olabilir

son olarak sorum: günlük vb. indirimler olmayacak galiba. sanırım geçen seneydi günün öne çıkan indirimlerinde bazı oyunların indirimlerini artırıyordu bu sonbahar (bf) indirimlerinde indirimler tamamen sabit kaldı galiba bu indirimlerde nasıl olacak tamamen sabit mi olacak yoksa günün öne çıkan indirimlerinde bazı oyunlar değişecek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 22 Aralık 2016; 11:51:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: acofaco

İndirim dönemleri aklın kısa devre yaptığı, beyin fonksiyonlarının tam çalışmaması dolayısıyla hayatta dokunmayacağınız oyunlara yığınla para verdiğiniz bir dönemdir. Seçimlerinizi dikkatli ve araştırarak yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. İyi kara cumalar.

Bu indirim döneminde ne yazık ki aynı fikirleri savunsamda, uygulamayacağımı üzülerek ifade etmeliyim. Steam'in yakın zamanda fiyat politikasında bir değişikliğe gideceğini düşünüyorum. Bu yüzden hala oynanabilir kült oyunları arşivime eklemeyi düşünüyorum. İyi indirimler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mad max'le dead rising 3 güzel indirme girse de alsak oynasak.
  • İndirimler tr saati ile kaç da başlayacak bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

İndirimler tr saati ile kaç da başlayacak bilen var mı?

9
  • Xallez X kullanıcısına yanıt
    akşam 9 da
  • HAZIR MIYIZ GENÇLER

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz bakalım
  • Ah enparanın şu kampanyası devam etseydi 50 liralık oyunu 25 e alırdık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beklediğiniz oyunlar neler arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 94769477947894799480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.