Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: YoureGodDamnRight, Ruvhart Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 17 Misafir Kullanıcı, 17 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 1 Android )
244.941
Cevap
1.825
Favori
11.248.033
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    5582 Mesaj
    EA Oyunlarını Steam e getirmediği için Origin açtım.Steam gibi indirim oluyor mu Origin de.
    Dünkü cs go güncellemesinden sonra oyundaki başlatma seçenkleri ayarlarım kaybolmuş. Ben tekrardan oraya -novid yazdığımda ise ayarı kabul etmemiş. Her oyuna girdiğimde illa o açılıl videosu tarzı şey geliyor. Sizde de böyle mi acaba son güncellemeden sonra ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swerty111 -- 30 Kasım 2016; 20:22:17 >
    |
    |

Daha iyisi olur
    Ama dövizle alıyoruz o bozuyor işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Shagrath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Oyunları bir yere kopyalayacak kadar harddiskte yer yok. Uninstall etmeyi düşünüyordum

hocam dikkat ederseniz aynı sürücüye keserek yapıştırmanızı söyledim eğer dediğim gibi yaparsanız yere ihtiyacınız olmaz kopyala yapıştır çok uğraştırır zaten keserek yapacağınız işlemi yarım saat içinde halledersiniz.
    KASA CORSAIR VENGEANCE C70 GAMING ASKERİ YEŞİL İŞLEMCİ INTEL i7 4790K ANAKART MSI Z97 GAMING 7 EKRANKARTI MSI GTX 970 GAMING 4G RAM CORSAIR 2X4GB VENGEANCE 1600MHZ DDR3 CL9 SSD SAMSUNG 850 EVO 120 GB + 500 GB HDD WD 3.5" 1TB CAVIAR BLUE İŞLEMCİ SOĞUTUCU COOLER MASTER HYPER 212 EVO GÜÇ KAYNAĞI CORSAIR RM750 750W TAM MODÜLER MONİTÖR ASUS 23.6" VN247H 1MS 60 HZ KLAVYE LOGITECH G105 FARE LOGITECH G502 PROTEUS CORE
    | PC | | PLAYSTATION 4 | | NINTENDO SWITCH |
    | STEAM ID : ybilgili19 | ORIGIN ID : arbag19 || PSN ID : ybilgili19 || NINTENDO FC : SW-5113-6672-0918 |
  • Yüzbaşı
    806 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Steamda oyunlardan çıkınca masaüstüne dönecekken ekran siyah oluyor. ctrl+alt+del falan işlemiyor. Reset atmak zorunda kalıyorum pc ye.

Steamı bir silsem oyunları falan da silmez değil mi?

Bazı oyunlarda bu sorun bende de oluyordu. Görev Yöneticisi filan açılıyor ama ekranda öne getiremiyorduk. Muhtemelen sizde aynı sorunu yaşıyorsunuz. Windows 10 için şöyle bir yol izleyebilirsiniz. CTRL+WINDOWS+D tuşlarına basarsanız sanal masaüstü oluşturursunuz. Görev Yöneticisini burada açıp donan oyunu sonlandırabilirsiniz. CTRL+WINDOWS+SOL ve SAG yonlerle masaüstlerinde gezebilir ve CTRL+WINDOWS+F4 ile kapatabilirsiniz. Ben bu şekilde sorunu çözüyorum.
    |
    |
    INTEL Core I7 7700K / MSI Z170A GAMING M3 / EVGA GTX 1070 FTW / Corsair 32Gb(4*8Gb) 3000Mhz CL15 / OCZ RD400 256GB PCIe NVMe M.2 SSD / Seagate 1TB / Seagate 3TB / CREATIVE Sound Blaster ZX / SHARKOON X-Tatic Pro 5.1 / Razer Blackwidow Ultimate 2013 / Razer Ouroboros / Razer Vespula / COOLER MASTER Haf X 942 Black / THERMALRIGHT Macho HR02 / Corsair RM650X / Acer Predator XB271H 27" G-Sync
  • Yarbay
    3362 Mesaj

Bende steam C de kurulu, oyunları D de kurulu. Sonradan hatırladım. Steamı denetim masasından sildim. Program silindi ama oyunlar D de duruyor.

Küçük boyutlu bir oyununda denedim. Oyunu yine kurulu olduğu yere yüklettirdim baştan indirdi hepsini dosyaları check etmedi.

Edit: Şimdi gördüm. D ye yükle dediğim halde gitmiş bu C ye yüklemiş oyunu. D deki oyunların dosyalarının bulunduğu Steam klasörünü gösteriyorum. Bu sefer de steam klasörü boş olmalı diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 30 Kasım 2016; 20:53:28 >
    |
    |
    19yusuf05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

Aman hocam gece gece oynanmaz o oyun. Oyun süresi uzun olan oyunları sevmeme rağmen bu oyun için hemen bitsin istedim bende :)

kıçımdan ter aka aka 3 bölümü zor geçtim ben türkçe yama yapamıyorum. türkçe yamayı kurduğumda oyun durdurma hatası verip kapatıyor. steamdwn indirdim. bunu nasıl yaparım yaw deliler konuşunca insan ne dediğini anlamak istiyor
    |
    |
    Turkce yama bende kurulu hocam ama konusmalari eklememisler. Sadece arayuz ve oyundaki notlar falan cevrilmis. Yani cokta gerek yok ona
    |
    |
    Borla çalışan araba üretildi, maliyeti 200 TL. olan 1 kg bor ile 19 000 km yol yapabiliyor.(1100kg. oto sabit 100 km süratle giderse). Bu demek oluyorki Petrole son. Tam tersine Batılı ülkeler bor işletmeciliğinin kansere yol açtığını idda ederek BOR madenininden soğutma çabası içindeler. Oysa bu mucize maden kanser tedavisinde de kullanılmaktadır. Türkiye kiskacta. Arabayi bor madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti. TÜRKİYE, dünyada bor rezervinin yüzde 73`üne sahip Ve Türkiye GELECEĞİN DUBAİSİDİR. Ve uluslararasi teroristler Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.UYUMA,UYUTMA TÜRK MİLLETİ
  • Yarbay
    2941 Mesaj
    Bu indirimde bir çok oyun aldım, kış indiriminde beklediğim tek oyun State of Decay YOSE var, %50 nin üzerinde bir indirim alırsa tadından yenmez.

Devam oyunu olarak Half-Life seçilecek mi merak ediyorum.

Telekom playstore üstünden ya 120 ya 130tl ye sattı black friday zamanında.

|
    |
    neverktulu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Yarbay
    2192 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Bu indirimde bir çok oyun aldım, kış indiriminde beklediğim tek oyun State of Decay YOSE var, %50 nin üzerinde bir indirim alırsa tadından yenmez.

Bende bu oyunu bekliyorum Ubi neredeyse beleşe sattı kaçırdık
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 30 Kasım 2016; 22:57:2 >
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj

Kasım ayı için diyordu ama bu gece açıklanır belki. Ben de bayağı merak ediyorum açıkçası sonuçları.
    |
    |
    equasezy1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ubisoftun aralık için vereceği oyun belli oldu mu

Orijinalden alıntı: analitikduzlem

Ubisoftun aralık için vereceği oyun belli oldu mu

Belli oldu Assasins Creed 3
    |
    |
    İNTEL CORE İ5 8400 CPU STOK 2.8 GHZ- TURBO BOOST 4 GHZ / 16 GB KİNGSTON DDR4 2133 MHZ RAM /ASUS PRIME Z370-P LGA1151 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Binbaşı
    1721 Mesaj
    Lichdom: Battlemage %99 indirim ile 0.50$

https://www.bundlestars.com/en/star-deal
    |
    |

teşekkür ederim oyun indi ama dediğiniz gibi o rakamlara yakın tam olarak 24 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 30 Kasım 2016; 23:1:22 >
    |
    |
    DeviL's kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İndirmeyi başlatın boş bir klasöre, durdurup dosyaların hepsini indirmeye başladığı klasöre atın. Bir de böyle deneyin belki olur.

|
    |
    GATIRCAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.