Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: falldownnn Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 20 Misafir Kullanıcı, 21 Masaüstü Kullanıcı
244.941
Cevap
1.825
Favori
11.248.170
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3081 Mesaj

steam de var mı ki bf1 ?
    |
    |
    neverktulu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

steam de var mı ki bf1 ?

Origin'de var. EA Games oyunları Steam'de yok, Origin'de.
    |
    |

Orijinalden alıntı: neverktulu

Alacağım oyunlardan sadece BF1 kaldı. PS4'de sevmediğim için steam indirimini bekliyorum. Ateş edeceksen eline fareyi alıcan aga :) İlk indirim ne zaman ve ne kadar olur tahmininizce?

Steam'in yılbaşı indirimleri ile paralel olur. Aralık ayının son 2 haftası.
    |
    |

Haklısınız, yanlış yazmışım. Steam değil origin olacak. Son indirimde en ucuz nereden (droyun vs.) ve hangi fiyattan gitmişti BF1 pc dijital?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Chillout , teoska

Haklısınız, yanlış yazmışım. Steam değil origin olacak. Son indirimde en ucuz nereden (droyun vs.) ve hangi fiyattan gitmişti BF1 pc dijital?

En ucuz olarak kinguin de 150tl ye origin key var şu an bundan aşağı hiç hatırlamıyorum
    |
    |
    Bf1 kore vpn ile 95 tlye aldim sikintisiz oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kore vpn ile 95 tlye aldim sikintisiz oynuyorum suan hocam

|
    |

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

CIV:5 Complete, Life is strange ve battlestations midway+Pacific alarak blackFriday dönemini kapatıyorum. Umarım kış indirimi daha verimli geçer.

Muhtemelen geçer, black friday ve cyber monday abd için global indirimler olduğundan steam de bazı oyunlar zamanında %75'i görmesine rağmen bu indirimlerde %40, %50 gördü en fazla. onlardaki piyasa rekabet kurulu tekele izin vermediğinden ortalama bir indirim süreci geçti.

klasik sene sonu, yılbaşı indirimini steam genel olarak yaptığından daha iyi indirimler olacaktır bazı oyunlar da.

...Global ne demek bilmiyorum ama yinede cümle içinde kullanayım ki akıllı görüneyim...

sorunlu musunuz arkadaşım siz ? sizi buraya parayla insanları kıl etmeye mi gönderiyorlar ?

amazon, greenmangaming, humblebundle, bundlestar global hizmet veriyor. ne demek bu herkes erişebiliyor demek ve şirketlerin bazıları abd'de olduğu için bu indirimlerin tekel olarak steam üzerinde toplanmaması adına steam normalde kendisinin uyguladığı yaz, kış, sonbahar gibi indirimlerin haricinde black friday, cybermonday gibi günlerin indirimlerinde daha az oranlı indirim yapmak zorunda kalıyor. Çünkü diğer şirketler de bu indirim günlerinden faydalanmalı.

steam, yaz,kış,sonbahar vs indirim trendini kendi çıkardı. o yüzden onun tekelinde ve kimse bir şey yapamıyor. Bu da fiyatlarını iyice düşürmesini sağlıyor.

al sana global'lik tanımı.

insanı hasta ediyorsunuz ya.

Hem çok hem de boş konuşuyon tanım falan göremedim?

|
    |

• Yüzbaşı
    856 Mesaj

Bende sizinle aynı fikirdeyim. Mouse'siz asla diyorum ... :D
    |
    |
    Konusu değil belki ama Originden fifa 17 aldım. Bilgisayarı gece açık bıraktım indirmesi için ama bugün internet indirme hızı arttı sizce diğer aya indirdiği kadar akk ekler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puniser07 -- 30 Kasım 2016; 17:17:8 >

Orijinalden alıntı: jonherk

Bf1 kore vpn ile 95 tlye aldim sikintisiz oynuyorum

Kore vpn i hangi uygulamadan edinebiliriz hocam?

Birde kore adresi falan yazdınız mı?

Alacağım oyunlardan sadece BF1 kaldı. PS4'de sevmediğim için steam indirimini bekliyorum. Ateş edeceksen eline fareyi alıcan aga :) İlk indirim ne zaman ve ne kadar olur tahmininizce?

bf1 originde .
    |
    |

Ben fifa yazdım ama bulunamadı dedi uplay.
    |
    |
    In Time kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hola ile mi ? Gerçi indirimler bitti. Alırken vpn açık mıydı ?
    |
    |
    jonherk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: -Bane

Sabah oynama hocam oyuna haksızlık olur Geliştiriciler kampanya başlatmış don düretiyormuş özel olarak ;
    https://www.kickstarter.com/projects/1149400304/underscares-the-diaper-from-the-creators-of-outlas

Şunu diyim oyunun dlc si ana oyundan daha da beter tırsınç,kolay gelsin sana

oyunu bırakmak zorunda kaldım. oyunun başındaki su basmış asansör bölmünü geçemeden bıraktım. oyunda hakkında:

Ben korku oyunlardan pek fazla korkmayan birisiyim. Amnesia'yı az korkarak bitirdim. Ancak bu oyunun konusu ile kötü bir geçmişim var. küçükken annem, ablamı psikologa götürdüğünde bende gelmiştim. Psikologun odası hastahanenin akıl sağlığı bozuk kişilerin serbestçe gezdiği mekandaydı. korkunç bir hasta ablamın saçını çekmişti. oradaki görevliler hastayı kötü pataklamıştı. bu olay bende kötü bir etki yarattı. Oyunu ilk gördüğümde "Korkulucak bir şey yok kesin vasat bir oyundur" demiştim ancak ilk 5 dakikasından sonra mekan ve kişiler o anımı hatırlatınca, maziler birer birer gözümün önüne geldi dolaysıyla normal bir insana göre 2 kat daha korktum. 56. dakikada bırakmaya karar verdim.

Oyuna puanım 8. bana çok gerçekçi geldi. dolaba saklanıp delinin gitmesini beklediğinde gerçekten de oradaymış gibi bir his var. bir süre sonra "gitti mi lan" diye dışarı çıkıp sağa sola baktığımda, kafayı yiyecektim yeminle

edit: son bir kararla oynayayım dedim. o elektirikli bölümü zar zor geçtim bayağı bir ilerledim en son dedilerin ikinci koğuşuna geldim. harbiden de bu oyun deli adamı akıllı akıllı adamı deli yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçmayıbilmeyenkuş -- 30 Kasım 2016; 20:53:51 >
    |
    |

• Yarbay
    3362 Mesaj
    Steamda oyunlardan çıkınca masaüstüne dönecekken ekran siyah oluyor. ctrl+alt+del falan işlemiyor. Reset atmak zorunda kalıyorum pc ye.

Steamı bir silsem oyunları falan da silmez değil mi?

Kütüphane klasörünü silmedikçe bir şey olmaz.
    |
    |
    GATIRCAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Steamda oyunlardan çıkınca masaüstüne dönecekken ekran siyah oluyor. ctrl+alt+del falan işlemiyor. Reset atmak zorunda kalıyorum pc ye.

Steamı bir silsem oyunları falan da silmez değil mi?

en son siliyordu ben sizin gibi düşünerek bir kere tüm oyunları silmiştim araştırın belki değişmiştir ama daha kolay yol olarak. steamin içinde steamapps klasörünü kesin c ye kuruluysa c ye yada masaüstüne yapıştırın d de ise aynı şekilde dye yapıştırın aynı bölüm olursa beklemez hemen alır sizde hemen kaldırıp kurarsınız steami kurduktan sonra steamapps klasörünü tekrar steam klasörü içine yapıştırırsınız ve sorununuz kalmaz ama oyunları baştan tanır öylede oyunu açtığınızda ilk açıldığı şekilde başlatır.

ayrıca dediğinz siyah ekran olayı bende sadece witcher 1 oyununda oldu oyun windows 10 ile uyumsuz diye düşünüyorum ancak sizn hepsi oluyor galiba o yüzden birşeyler deneye bilirsiniz ama isterseniz ilk önce ekran kartı sürcünüzü kaldırıp son sürümü kurarak deeneyin.
    KASA CORSAIR VENGEANCE C70 GAMING ASKERİ YEŞİL İŞLEMCİ INTEL i7 4790K ANAKART MSI Z97 GAMING 7 EKRANKARTI MSI GTX 970 GAMING 4G RAM CORSAIR 2X4GB VENGEANCE 1600MHZ DDR3 CL9 SSD SAMSUNG 850 EVO 120 GB + 500 GB HDD WD 3.5" 1TB CAVIAR BLUE İŞLEMCİ SOĞUTUCU COOLER MASTER HYPER 212 EVO GÜÇ KAYNAĞI CORSAIR RM750 750W TAM MODÜLER MONİTÖR ASUS 23.6" VN247H 1MS 60 HZ KLAVYE LOGITECH G105 FARE LOGITECH G502 PROTEUS CORE
    | PC | | PLAYSTATION 4 | | NINTENDO SWITCH |
    | STEAM ID : ybilgili19 | ORIGIN ID : arbag19 || PSN ID : ybilgili19 || NINTENDO FC : SW-5113-6672-0918 |

• Yarbay
    3992 Mesaj

Hayır dün gece bu fiyattı .

|
    |
    In Time kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunları bir yere kopyalayacak kadar harddiskte yer yok. Uninstall etmeyi düşünüyordum
    |
    |
    19yusuf05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.