Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: berofero , -Prometheus- Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 29 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.460
Cevap
2.719
Favori
21.284.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94719472947394749475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Redshift

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: A Brand New Life

Bu ucuza oyun alıp kartlarını satarak kar etmeye çalışanlar ciddi mi? Uğraşırken geçen zamanınıza yazık

pc zaten açık idle master düşürüyor kartları şuan 200 tlye yakın para birikti harcamaya kıyamıyorum

200tl yi kaç günde , ve günde kaç saat pc yi açık bırakarak kastınız

Bizim evde pc kapanmaz ki

baya oldu 200e ulaşması ki çoğu beleş oyunlardan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu ucuza oyun alıp kartlarını satarak kar etmeye çalışanlar ciddi mi? Uğraşırken geçen zamanınıza yazık

pc zaten açık idle master düşürüyor kartları şuan 200 tlye yakın para birikti harcamaya kıyamıyorum

Valla bitcoin madenciliği gibi bişey heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Valla bitcoin madenciliği gibi bişey heralde

Bitcoini bilmem ama bizim ki ufak çapta asıl para cs go da dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum bu plati.com'un olayı nedir tam olarak ? 3 dolara falan fifa 17 hesabı satıyolar sanırım. Yada diğer şekilde başka oyunlarda var. Çalıntı hesaplar mı bunlar ? Alıp 1 hafta kullandıktan sonra kapanıyor mu ne oluyor ?

O kadar absürt şeylere bulaşma . Hesapların geneli çalıntı , sahibi ne zaman fark ederse patlıyor .
    Forumdan arkadaşların da hesabı çalınıp orada satılmıştı.
    Yukarıdaki 10-15 kuruşluk Rus geliştiricilerin keyleri neyse de buna karışmanı önermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

1 ayda hiçbir şey yapmadan 100TL'ye kadar getirisi olan bir şey neden sorun olsun.

Oyunun başında durmana gerek yok ki. Arka planda 7-8 oyun açıyorum. 2 saat içerisinde hepsinden en kötü 2-3 kart düşüyor.

Pm ile biraz bilgi verme şansınız var mı

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Banka kartıyla ödeme yapılıyor mu? Ben göremedim

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de almak istiyorum da paypalım falan yok. Alırsam kredi kartıyla alırım ama güvenilir değil diyorsunuz.
  • Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    Sanal kart açtırın kredi kartı mobil bankacılıktan veya internet sitesinden. Limitini 2 TL yapsanız yeter. Bende o şekilde aldım.
  • VuvuzelaTR kullanıcısına yanıt
    Ripper DLC'si bildiğim kadarıyla arabayla ilgili bir dlc
  • anilerkan87 A kullanıcısına yanıt
    anladım hocam cdkey.com dan mad max ve batman arkham knight aldım 7.90 dolara geldi bence çok iyi fiyat
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Ben 3 günde toplam 1 saatimi verdim 150 lira olmuş yarım saat daha uğraşsam kartların tamamını bitirmiş olacağım.
    Geçen indirim döneminde de 150-200 lira arası yapmıştım kart satışlarından.
    Bizde de evdeysem yatsam bile hiç bilgisayar kapanmaz.
  • division yüzde 66 veya 75 görür mü beyler sizce ?

birde gtx660m ile oynayabilir miyim ilk çıktıgında 25 fps alıyordum iade ettim düzelttiler mi sorunları
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Hocam, bu oyunları almak için para vermiyor musunuz sonuçta? Ücretsizlerden düşmüyor diye biliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim bende taş çatlasa 5 ayda 30 kart birikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

Ben 3 günde toplam 1 saatimi verdim 150 lira olmuş yarım saat daha uğraşsam kartların tamamını bitirmiş olacağım.

Hocam bu oyunlardan kaç tane alıyorsunuz toplam maliyeti ne , 3 günde 1 saat sürerek 150tl kazanmak için kaç oyun almak lazım , bu program tüm oyunları aynı anda mı açık tutuyor onun yerine manuel olarak açık bıraksanız olmaz mı , steam hesabının kalıcı yasaklanmsı silinmesi banlanmask söz konusu mu ?
    Kafamda deli sorular

• Survival kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki siteleri takip edebilirsiniz. Eğer hiç bedava oyun keyi girmediysen hesabına 1 ayda sadece tek başına 25 civarı bedava oyun dağıtılıyor. ortalama olarak 70-80 kartta bunlardan düşmektedir. 70*0,09 =6,3 TL yapar. Steam 'de yer alan oyunları kurmadan kartlarını düşürmeye yarayan programlar var onları kullanabilirsin. ( Steam Achis Farm vs. )
    Her indirim döneminde ortalama olarak 35-50 TL arası getiri sağlıyor şu an bana. Steam'deki oyun sayın şişkinleşene kadar devam ettirebilirsin.https://www.reddit.com/r/FreeGamesOnSteam/https://www.reddit.com/r/GameDeals/
    Steam 'de Key Dos Brodes grubu
    Bundlestar/indiegala/Hrkgame/Greenmangaming
    Değişik sitelerin fırsatları (http://www.epicbundle.com/ )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 21 Aralık 2016; 10:51:55 >

• hankmoodies arkadaş saolsun rus sitesinden 2 arkadaş faydalandık 15 oyun 2 liraya geldi kesin kendini çıkartır :)
  • 1 $ 28 oyun neredeyse hepsinin kartı var eksik olanlara ekleniyor

https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-mega-bundle

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

Hocam bu oyunlardan kaç tane alıyorsunuz toplam maliyeti ne , 3 günde 1 saat sürerek 150tl kazanmak için kaç oyun almak lazım , bu program tüm oyunları aynı anda mı açık tutuyor onun yerine manuel olarak açık bıraksanız olmaz mı , steam hesabının kalıcı yasaklanmsı silinmesi banlanmask söz konusu mu ?
    Kafamda deli sorular

Benim hesapda 1718 oyun var. Kartlar 2500 ü geçmiş envanter şişmiş. Level için saklıyordum fakat gereksiz buluyorum. 70 sayfa kart vardı şu an 20 sayfaya kadar düşürdüm. Elden çıkarayım sonra rozet yapmaya giderim diye korkuyorum. Bu arada 66 levelim ve 1 level için çok rozet istiyor yani satmak daha hayırlı benim için.
    Ben idle master kullandım kartlar için. Bazı oyunları yasaklı olarak eklerseniz sorun olmaz.

Yalnız yanlış anlaşılma olmasın 3 günde 1 saat olayı kartları düşürmüştüm ben o 1 saati pazara koymak için harcadım malum telefon onayı falan zahmetli biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: passion_canavar

quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

1 ayda hiçbir şey yapmadan 100TL'ye kadar getirisi olan bir şey neden sorun olsun.

Oyunun başında durmana gerek yok ki. Arka planda 7-8 oyun açıyorum. 2 saat içerisinde hepsinden en kötü 2-3 kart düşüyor.

Pm ile biraz bilgi verme şansınız var mı

Zor bir şey yok.

steam ekranında sağ üst köşedeki arama büyütecine tıklayıp arama kıstaslarında steam trading cards'a tik koyup en düşük fiyata göre sırala diyerek ücretsiz oyunlardan ücretli oyunlara kadar steam pazarında olan bütün kart düşüren oyunları görebilirsiniz.

ücretsiz oyunları ekleyip kartlarını düşürmek için oyunu bir kaç saat açık bırakmanız yetiyor.

kartlar düştükten sonra satışa koyuyorsunuz.

steam cüzdandaki biriken parayı nakite çevirmek isterseniz de biriken paraya göre AAA oyun alıp biraz düşük fiyattan gift olarak birine satarsınız.

• Knisath kullanıcısına yanıt
    Yanlisiniz var ücretsiz oyunları o şekilde eklerseniz kart düşmez ancak kart desteği olan ücretsiz bir oyunu key ile eklerseniz veya oyun içi alım yaparsanız düşer

• 
Sayfa: önceki 94719472947394749475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.