Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir Kullanıcı, 19 Masaüstü Kullanıcı
244.904
Cevap
1.827
Favori
11.244.977
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    7271 Mesaj
    aman yarabbim bi an aklım çıktı

origin hesabımda 5 dklığına Battlefield 1 kayboldu. Ubishopdan aldığım FIFA 17'yi ekledim diye bunu sildiler falan moduna girdim şimdi geri geldi ulan Origin
    |
    |

aynen yeni hesap açmak gerekli ama aradaki 50 tl fark bence değerdi ama sen bilirsin yinede rica ederim
    |
    |
    kukabay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İndirim dönemini abartmadan kapatmış olduk.
    |
    |

and remember respect is everything

maybe one day 73' Beetle
  • Binbaşı
    1510 Mesaj
    ubisoft da kullanmak için vpn önerisi olan var mı? bizde ucuz oyun alalım :)
    2-3 yıldır oyun almıyordum hatta hesabı satışa çıkarmıştım baktım 3K'lık hesaba 500Tl veriyorlar vazgeçtim.

Bu senede dayadık oyunları indirimde.

Doom 71 GB
    GTA V 69 GB
    Witcher 3 GOTY 51 GB
    Kerbal Space 5 GB
    Life is Strange 6 GB
    This war of mine 1.6 GB
    Outlast 4 GB
    Wolfestein New order 45 GB
    Wolfestein Old Blood 37 GB
    Battlefield 4 64 GB

355 GB civarı tutuyor ki, aralık sonundaki indirimlerde BF1, quatum break, rise of the tomb raider, hitman, call of dutyi fallout 4 alacağım muhtemelen.

Bu arada Türk Telekom AKK'si sağolsun 2017 yılının sonunda bütün oyunları indirmiş olurum pc'yi 5-6 saat açık bırakarak en fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 29 Kasım 2016; 21:15:20 >
    |
    |
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.
  • Binbaşı
    1298 Mesaj

Dediğiniz yöntemle hem arkadaşıma hem de kendime sorunsuzca Fifa 17 aldım teşekkürler hocam
    |
    |
    VYC Majoris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    GIGABYTE 970A-UD3 Anakart | AMD FX 6300 @4.5 GHZ(Günlük 1.408V) İşlemci | SAPPHIRE HD 7850 (O.C) 2 GB 256 Bit Ekran Kartı | 16 GB GSKILL Ares DDR3 CL10 1600 MHZ Ram | XIGMATEK PRO PURE BLACK EDİTİON 600W Kasa | XIGMATEK Red Scorpion II | 500 GB SEAGATE Barracuda HDD |SAMSUNG 120 GB 840 EVO SSD
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj

battleborn overwatchun yanında sönük kaldı fiyatı yüksekti ve borderlands kadar özgün değildi.
    |
    |
    teoska kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

ubisoft da kullanmak için vpn önerisi olan var mı? bizde ucuz oyun alalım :)

vypr vpn
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Binbaşı
    1510 Mesaj
    CIV:5 Complete, Life is strange ve battlestations midway+Pacific alarak blackFriday dönemini kapatıyorum. Umarım kış indirimi daha verimli geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3xbox360 -- 29 Kasım 2016; 21:19:25 >
    quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

CIV:5 Complete, Life is strange ve battlestations midway+Pacific alarak blackFriday dönemini kapatıyorum. Umarım kış indirimi daha verimli geçer.

Muhtemelen geçer, black friday ve cyber monday abd için global indirimler olduğundan steam de bazı oyunlar zamanında %75'i görmesine rağmen bu indirimlerde %40, %50 gördü en fazla. onlardaki piyasa rekabet kurulu tekele izin vermediğinden ortalama bir indirim süreci geçti.

klasik sene sonu, yılbaşı indirimini steam genel olarak yaptığından daha iyi indirimler olacaktır bazı oyunlar da.
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.
  • Binbaşı
    1269 Mesaj
    Fifa 17 nin fiyatı 35 dolara yükselmiş yetişemedik
    |
    |

Orijinalden alıntı: Christian Lorenz

Dediğiniz yöntemle hem arkadaşıma hem de kendime sorunsuzca Fifa 17 aldım teşekkürler hocam

Hocam key maile mi geliyor yoksa my orders kısmında mı görünüyor ? Benden para çekildi ama key yok ortada.
    bu indirimler steam açısından beni pek tatmin etmedi. Çok heves ettiğim bi oyun yoktu gta 5 alırım diyodum oda yine yüzde 50 yedi almadım.

Ama bu cyber monday de 50 liraya fifa 17 efsane ötesi oldu cidden

Yılbaşı indirimlerine saklıyor steam bence kendini

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

bu indirimler steam açısından beni pek tatmin etmedi. Çok heves ettiğim bi oyun yoktu gta 5 alırım diyodum oda yine yüzde 50 yedi almadım.

Ama bu cyber monday de 50 liraya fifa 17 efsane ötesi oldu cidden

Yılbaşı indirimlerine saklıyor steam bence kendini

GTA V %50 indirimden fazlasını almaz. hatta en ucuz steamdeydi diğer sitelerle kıyaslarsak. 2017 yazında alırsa belki 1 defaya mahsus 2017 için %66 alır. 2018 de bir iki defa %75 alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 29 Kasım 2016; 21:33:22 >
  • Binbaşı
    1298 Mesaj

Bana maille geldi hocam my orders kısmında görünmüyor sanırım.
    |
    |
    Xelforia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    GIGABYTE 970A-UD3 Anakart | AMD FX 6300 @4.5 GHZ(Günlük 1.408V) İşlemci | SAPPHIRE HD 7850 (O.C) 2 GB 256 Bit Ekran Kartı | 16 GB GSKILL Ares DDR3 CL10 1600 MHZ Ram | XIGMATEK PRO PURE BLACK EDİTİON 600W Kasa | XIGMATEK Red Scorpion II | 500 GB SEAGATE Barracuda HDD |SAMSUNG 120 GB 840 EVO SSD
  • Yarbay
    7271 Mesaj

ben yılbaşında daha yüksek oranlı bi indirim bekliyorum

Ha çok önemli değil oyunun single'ını bitirmiştim laptobumda. Yeni pc topladım ondan ufak bi heves ettim ama çokta sıkıntı değil keyifleri bilir :)
    |
    |
    Knisath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: onnline

indirim bittimi doom alacaktım arkadaşlar

Çok geç hocam. 219 TL'ye fırlamış bile steamde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Yaklaşık 50 dakika önce bitti indirim dönemi maalesef.

www.whenisthenextsteamsale.com sitesi bir sonraki dönemin 22 Aralık'ta olacağını söylüyor. Noel/yılbaşı indirimleri olacaktır o da.
    |
    |

gmg'de 58 TL steamden daha ucuz hala satılıyor ben oradan aldım güvenilir site.

düzelteyim : orada da yükselmiş fiyatı maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 29 Kasım 2016; 22:0:3 >
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
son dakika
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.