Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

9 Kayıtlı Üye, 32 Misafir Kullanıcı, 38 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
244.893
Cevap
1.828
Favori
11.243.795
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    9376 Mesaj

En fazla %66 olur. O oyun %75 olmaz hatta belki asıl fiyatını düşürürler yine en fazla %50 olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FaLkenAuGe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: Like a Sir

fifa 17 halen 14.40 dolar olarak görünüyor bende cyberghost vpn ile

Hocam nasıl alırız peki? Anlatır mısınız? Daha önce vpn kullanıp böyle bir işlem yapmadım hiç.

telden nasıl olur bilmem.

Cyberghost vpn indir. Bölge olarak united states seç bağlan de . Gerisi normal internette gezinmek gibi . Şuan 14.40 tani 50 tl ye geliyor . Alsam mı almasam mı kararsızım ...
    |
    |
    Bahsedilenler: premiumbeyin

İfrat tefritsiz olmaz.
  • Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Gta 5 in fiyatı yinede yüksek. en yüksek indirime girdi. Yılbaşında aynı oranda indirim olur bu saatten sonra %50 den aşağı indirim olmaz. Yaz indirimlerinde %75 olma ihtimali yüksek

Teşekkürler hocam.

Zaten online oyundan ziyade single player oynamayı düşünüyorum, beklemekte fayda var o halde.
    |
    |
    Herkes aldım diyor soru sorunca ağzından cımbızla alıyoruz valla..
    Detaylı anlatında sevap kazanın arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

fifa 17 halen 14.40 dolar olarak görünüyor bende cyberghost vpn ile

Hocam nasıl alırız peki? Anlatır mısınız? Daha önce vpn kullanıp böyle bir işlem yapmadım hiç.

telden nasıl olur bilmem.

Cyberghost vpn indir. Bölge olarak united states seç bağlan de . Gerisi normal internette gezinmek gibi . Şuan 14.40 tani 50 tl ye geliyor . Alsam mı almasam mı kararsızım ...

Eyvallah hocam..
    Hikaye modu için bile alınır hocam
    Üstelik türkçe oyun..
    İki kol ile arkadaşınızla falanda oynarsınız..
    Hem daha oyunun 11 ay gideri var yenisi çıkmasına bir sene var

|
    |

• Yarbay
    2882 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Arkadaş bir kişi de çıkıp hayrına fifa17 meselesini anlatmıyor.

aynen ben de almak istiyorum ama doğru düzgün nasıl aldıklarını anlatan yok yardım lütfen

Orijinalden alıntı: SaplıBardak

quote:

quote:

quote:

Beyler bu region lock olayı hakkında ciddi anlamda kafama takılan bir şey var, net bir cevap arıyorum. Şimdi sadece Türkiye'den aktif edilebilen gift alırsak, bu durum sadece oyunu kütüphaneye ekleme konusunda mı geçerli olacak yoksa misal ben oldu ki yurt dışına, bir yere gittim diyelim oralarda (vpn'siz varsayalım) burada aktifleştirdiğim oyunu oynayamayacak mıyım? Sonuçta sadece "aktifleştirme"den bahsediliyor, oynayamazsınız diye bir şey göremedim. Google'da da araştırdım net bir cevap bulamadım.

Şu yüzden soruyorum, DrOyun.com'da "İndirimli Steam Oyunları" listesi var ve bu listedeki tüm oyunlar gift ve TR lock'lu. Bir de normal oyun fiyatları (RoW gift veya direk key) var bunlarda da fiyatlar diğer listeden farklı. (Aynı oyun ilkinde 20 lira, ikincisinde 25 lira gibi ...)

Eğer ilk bahsettiğim TR kısıtlamalı listeden alırsam eğer alacağım oyunları 20 TL kâr etmiş olacağım. Bu soru benim için önemli lütfen.

Sorumu upluyorum.

Şunu bir kişi bilmiyor mu adam gibi ?

+++++

bölge kısıtlaması olan oyunlara yurt dışından erişebilmek için hesap detaylarından ülkeni güncellemen gerekiyor diye biliyorum.
    Steam > Hesap Detayları> aşağıdaki bölümü kopyala yapıştır yaptım aynı aşağıdaki yazıyı göreceksin > Mağaza ülkenizi güncelleyin diyerek ülkeyi güncelleyeceksin (not : değiştirdikten sonra steam onaylıyor sanırım yani bunu ülke dışına çıktıktan sonra yapman lazım)
    Ülke: Türkiye
    Eğer farklı bir ülkeye taşındıysanız, Steam Cüzdanınızı ve Steam Mağazanızı güncelleyebilirsiniz.
    Mağaza ülkenizi güncelleyin
    |
    |
    KASA CORSAIR VENGEANCE C70 GAMING ASKERİ YEŞİL İŞLEMCİ INTEL i7 4790K ANAKART MSI Z97 GAMING 7 EKRANKARTI MSI GTX 970 GAMING 4G RAM CORSAIR 2X4GB VENGEANCE 1600MHZ DDR3 CL9 SSD SAMSUNG 850 EVO 120 GB + 500 GB HDD WD 3.5" 1TB CAVIAR BLUE İŞLEMCİ SOĞUTUCU COOLER MASTER HYPER 212 EVO GÜÇ KAYNAĞI CORSAIR RM750 750W TAM MODÜLER MONİTÖR ASUS 23.6" VN247H 1MS 60 HZ KLAVYE LOGITECH G105 FARE LOGITECH G502 PROTEUS CORE
    | PC | | PLAYSTATION 4 | | NINTENDO SWITCH |
    | STEAM ID : ybilgili19 | ORIGIN ID : arbag19 || PSN ID : ybilgili19 || NINTENDO FC : SW-5113-6672-0918 |

• Yarbay
    7271 Mesaj

hocam 24 dolar olmuş şuan sanırım sizde de öylemi abd vpn ile girdim.

14 olsa direk alırım valla.
    |
    |
    Like a Sir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Arkadaş bir kişi de çıkıp hayrına fifa17 meselesini anlatmıyor.

aynen ben de almak istiyorum ama doğru düzgün nasıl aldıklarını anlatan yok yardım lütfen

Hocam cyber ghost vpn indirin pc ye..
    Local olarak usa yı seçin sonra origins e girin ama
    Fiyat yükselmiş sanırım..

|
    |

Opera üzerinde VPN de ABD yi seçince de sorunsuz açılıyor site.

ABD - 24$ olarak görünüyor. Canada 48 C$ olarak görünüyor şuan için. FIFA 17
    |
    |
    The Man in the Suit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN ID : KenanK89

• Yarbay
    7271 Mesaj
    14 dolarken yakalasam alırdım 50 lira vermeye değerde 24 dolar 80 lira yapıyor değmez

Orijinalden alıntı: mahtant

witcher droyun.com'da 32TL

https://www.droyun.com/indirimli-steam-oyunlari

Eyvallah hocam. Geçtim hemen siparişi.

|
    |

Add to cart deyince 14$ a düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 29 Kasım 2016; 14:52:7 >
    |
    |

• Yarbay
    7271 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Add to cart deyince 14$ a düşüyor.

hocam ben vpn'sinde girebiliyorum 14 dolara düştü sizce vpn ile mi satın alsam vpn'siz mi satın alsam ne önerirsiniz.

Türkiye'den aldığım belli oluyor diye iptal etmesinler sonra

Ubisoft'un sitesinde dün biraz karşılıklıklar olmuş (fiyat hataları vb) ve millet oyunları acayip fiyatlardan almış.

Shadow of Mordor GOTY 1.7$

Injustice Deluxe Edition 1.7$

BF4 2.4$

Fifa 17 8.64$

Sleeping Dogs Definitive Edition 3$

Batman oyunları 1.7$

Tabi fiyatlar hala iyi ama yukarıdakiler gibi değil. Fifa ise 14.4$'a yükselmesine rağmen 2 ay önce çıkmış böyle popüler bir oyunu 50 liraya almak çok iyi bence.

Gelelim nasıl alınacağına.

VPN ile alınacağı malum. Ben böyle durumlarda Opera Developer isimli tarayıcının kendi VPN özelliğini kullanıyorum. Ülke seçiyorsunuz ve hemen bağlanıyor. Antivirüs ile çakışabildiği için VPN bağlanana kadar antivirüsü devre dışı bırakabilirsiniz.

VPN bağlandıktan sonra http://store.ubi.com/us/search/?cgid=cybermonday linkine gidiyoruz.

Fifa 17'yi sepete atınca 14.4$ oluyor. Satın almak için Uplay hesabı oluşturmak gerekiyor. Oyunu Origin'e eklemek için Origin hesabı da lazım. Eğer yoksa üye oluyoruz bunlara.

Ardından ödemeye geçiyoruz. Ödeme kısmında bir Amerika adresi lazım. Onu da şu linkten alıyoruz:http://www.fakeaddressgenerator.com/World/us_address_generator

Kendi isminizi girebilirsiniz ama diğer bilgileri siteden kopyalayıp yapıştırın. Bazı eyaletlere vergi uygulayabiliyor. Oklahoma için vergi yok mesela. Sağdan Oklahoma seçip o eyaletten bir adres alırsanız vergiden yırtmış olursunuz.

Adresin ilk satırına "Street" kısmında yazanı yapıştırmanız yeterli. Posta kodu, telefon, şehir, eyalet gibi bilgileri de girip ödeme kısmında kredi kartı ile devam ediyorsunuz ve kartınızda bir problem yoksa ödeme başarılı oluyor.

Oyun kodu 10-15 dakika içinde geliyor ve Uplay hesabınıza otomatik olarak ekleniyor. E-posta ile gelen kodu Origin hesabınıza da ekliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 29 Kasım 2016; 14:57:10 >
    |
    |
    Bahsedilenler: FaLkenAuGe , premiumbeyin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2058 Mesaj

Allah razı olsun üstad
    Teşekkür ederim

|
    |
    VYC Majoris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

VPN siz sıkıntı olur diye düşünüyorum.
    |
    |

• Teğmen
    170 Mesaj

Kardeşim sana göre iyi bana göre kötü ne bu hiddet bu celal, fm16 denen oyun yaz indirimlerinde %66 indirim görmüş, sonbahar indiriminde ise hiçbiri indirim görmemiş, her oyun daha önce görmediği indirimi gördü demek yanlış yönlendirmektir insanları, yoksa biçok site var oyunların daha önceden ne kadar indirim aldığını gösteren, ona göre herkes karar verebilir indirimlerin çöp mü yoksa güzel bir indirim mi olduğuna..
    |
    |
    abc123xyz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Deneyen haber verirse süper olur

|
    |

- indirimler bugün mesajım itibariyle yaklaşık 6-7 saat sonra bitecek.

- Bir sonraki indirim yılbaşına yakınken olacak.

- GTA 5 için daha fazla indirim beklemeyin çok düşük bir ihtimal %66 görebilir ki pek zannetmiyorum 2017 yazında ancak görür bu fiyatı

- Witcher'ın GOTY'si ise aynı şekilde en fazla %66 görür.

---------------

CAPCOM oyunlarını en yüksek fiyattan almayın.CAPCOM oyunları kısa sürede %75 indirime düşüyor. Şayet single player oyun alacaksanız kesinlikle vereceğiz paraya değecek sizi uzun saatler başından kaldırmayacak oyunlar alın.

Örnek Single player için;

Dragon's Dogma, Mass Effect, Witcher 3, TES Morrowind, Oblivion, Skyrim, Dragon's Age, Grand Theft Auto V, Kerbal Space, Prison Architect, this war of mine, Life is Strange, Banished, Starbound, Fallout 2,3,4, Total War serisi gibi

Multiplayer için alacaksanız; Battlefield 1, GTA V, Chivalry, Rocket League, Warframe ( ücretsiz ama bir paket satın alarak saatler boyunca harika bir deneyim sunacaktır size, tam bir FPS multiplayer grinding oyunu ), ARK: Survival Evolved, TES ESO,
    |
    |
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.

HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.