Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9465. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 15 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü7 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.536
Cevap
2.719
Favori
21.292.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94639464946594669467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam'de ödemeler tl olsa da kredi kartını yurtdışı alışverişe açtırmak gerekiyor sanırım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Sorma hocam aynı durumdayım. Gına geldi artık. Ben de aradım Superonline' yi fakat aldığım cevap aynı. Resmen ilkellik ya...
  • Bol bol şükredin. Şükür toplumuyuz biz. Şükretmezsek gelişemeyiz. Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz.
  • Tom Clancy’s The Division şu an Steam de 89.90 TL ama ben bu gün D&R da 99,90 TL kutu olanını gördüm. 1 Ocağa kadar geçerliymiş orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Sorma hocam aynı durumdayım. Gına geldi artık. Ben de aradım Superonline' yi fakat aldığım cevap aynı. Resmen ilkellik ya...

2 aydır evime internet bağlatmaya çalışıyorum sen akkye ilkellik diyorsun
  • Quantum Break 970m ile hangi ayarlarda oynanılabilir. Oyun ile ilgili yorumlar pek iyi değil. Oyunu oynayanların yorumlarını bekliyorum.
    South park izlememiş biri için Türkçe yamalı oynamayı tavsiye eder misiniz ?
    Undertale Türkçe yaması da varmış önerir misiniz ?
    İndirimlerde almayı düşünüp karar veremediğim oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeeb12

Sorma usta, akk kadar bela bir şey görmedim herhalde.Hem bilgisayarı bütün gün açmak zorunda kalıp, elektrik faturasına ek maliyet,hemde indirmek işkence.Nasıl kurtulacağız bu geri kafalı ve millete tamamen zarar olan bu uygulamadan ?

AKK'nin kaldırılması için imza kampanyaları düzenlenmişti. En son BTK AKK'nin kaldırılması yönünde çalışma olacağını söyledi; ama "araştırma aşaması" ve "teori" olarak kaldı o da sadece. Araştırma aşaması kapsamında da ISP'lere bu hususta görüşleri sorulacak. Falan filan... Eğer olursa da ta 2018 sonunda kalkacakmış. :) Daha en az 2 yıl bu çileyi çekeceğimiz belli. Kendim için konuşacak olursam; benim aklıma bir de bizim ofis geliyor mesela. Oranın hızı da çok iyi ve kota yok. Millet Torrent bile indiriyor. Ama ben harici diske GB'larca oyun indire indire sömürdüğümde yakalanmaktan korkuyorum. Mezun olduğum üniversitenin kampüsündeki Eduroam bağlantısında da kota yok; ama hızı kötü onun.

Şu Gaming House'lar sadece belli bir ücret karşılığında yapılan abonelikle sadece indirme hizmeti sunsa süper olurdu mesela.

Neyse, ana konuyu çok da dağıtmayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Quantum Break 970m ile hangi ayarlarda oynanılabilir. Oyun ile ilgili yorumlar pek iyi değil. Oyunu oynayanların yorumlarını bekliyorum.
    South park izlememiş biri için Türkçe yamalı oynamayı tavsiye eder misiniz ?
    Undertale Türkçe yaması da varmış önerir misiniz ?
    İndirimlerde almayı düşünüp karar veremediğim oyunlar

Quantum Break'le ilgili sorun için şu YouTube videoları sana yardımcı olabilir.

https://www.youtube.com/results?search_query=quantum+break+gtx+970m

• Witcher 3 Expansion Pack bir ara indirime girer mi sizce? DLC'leri ayrı ayrı almak istemiyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Ortaöğretim kardeşim

3.5 milyon kişinin girdiği sinavda atanacak kişi sayısı 151 koca türkiye de. Atanabilirsen helal olsun ama milli piyangoyu tutturmaktan daha zor. Haberin yoksa kontenjanın bu kadar az olduğundan kötü haberi vermiş gibi oldum , pardon.

Bu arada division u önerir misiniz ? Offline modu var mı ? Uplayde 100 u kredim olduğundan steame göre daha uyguna geliyor alsam mı bilemedim. Laptop rainbow six i düşük ayarda sıkıntısız oynatıyor. Divisionda sorun olur mu?

https://eksisozluk.com/kpss-2016-2-ortaogretim-mezunu-151-kisi-alinmasi--5253240?a=popular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loras Tyrell -- 18 Aralık 2016; 20:46:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o değilde düşünüyorum şu steam olmasa ben ne yapardım diye.Sırf pc tarafında steam var diye pc aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucius Julius

Steam'de ödemeler tl olsa da kredi kartını yurtdışı alışverişe açtırmak gerekiyor sanırım?

Yok hocam ben açtırmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

Witcher 3 Expansion Pack bir ara indirime girer mi sizce? DLC'leri ayrı ayrı almak istemiyorum da.

Bende oyun yok ama merakla bekliyorum acaba oyuncu dostu firma indirime sokacak mı diye
    Nereye kadar inat edecekler, yaptıkları büyük ayıp aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 18 Aralık 2016; 22:1:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saner08

quote:

Orijinalden alıntı: Lucius Julius

Steam'de ödemeler tl olsa da kredi kartını yurtdışı alışverişe açtırmak gerekiyor sanırım?

Yok hocam ben açtırmadım.

Kartımla yurtiçi sitelerinden sorunsuz alışveriş yapıyorum ama Steam kartı kabul etmiyor. Bende herhalde yurtdışı alışverişi açtırmalıyım diye düşünmüştüm. Ne yapmalıyım peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

Witcher 3 Expansion Pack bir ara indirime girer mi sizce? DLC'leri ayrı ayrı almak istemiyorum da.

Hocam ayrı ayrı almanın ne farkı var ki aynı fiyata gelmiyorlar mı?

• Loras Tyrell kullanıcısına yanıt
    kontenjandan haberim var maalesef. 2. kadrolu tercihi bekleyeceğim.

Oyunlar hakkında pek bilgim yok hocam. Oyun kapasitem çok dardır. Bu zamana kadar fifa,csgo,dota2 felan oynadım pek çeşit bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man Of Hell

Girer. 12.75 TL Felan olur diye düşünüyorum.

Eyv hocam alayim artik sunu :)

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    pre-order alanlara kazığın alasını attılar. bundan daha büyük ayıp yapamazlar herhalde.
  • Arkadaşlar merhaba. Steam'den hiç oyun almadım ilk olacak ama ilk alışverişe özel falan indirim kampanya vs var mıdır? CS:Go alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Alpin

Uplayi oynayacaginiz pc ye indirip ayni hesaba girdiginiz surece uzayda bile oynarsiniz bu diger platformlardada gecerli steam origin vs.

Teşekkür ederim fakat bende 1 tane fazladan oyun ekledim tom clancy the division free weekend yazıyor bu oyun full mü yoksa demo fln mı ?
  • 
Sayfa: önceki 94639464946594669467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.