Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir Kullanıcı, 24 Masaüstü Kullanıcı
244.904
Cevap
1.827
Favori
11.244.953
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3154 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Karpuzzcuk

İndirimler saat kaçta bitecek net bilgisi olan var mı?
    |
    |

Bende 14.4'e düştü. 8 olsa alacaktım.
    |
    |
    expo-9009 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kaçmış fifa
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AF.R

Just cause 3

Metro redux

Bunların dışında güzel singleplayer lı oyun önerisi olan var mı

SOMA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar Steam hesabıımda 32.70 TL var. DROyundan Witcher 3 GOTY 32 TL ye birisi alıp takasyalabilir miyiz acaba ? Üstüne birşeyler daha verebilirim :/ Keşke para ile o oyunu alsaydım da bakiye ile diğer oyunları alsaydım çok canım sıkıldı

iyi oyunlar
    |
    |
    MetalPWN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Kantlock

quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Steam 36gb indirdikten sonra başa sarmış AKK ile 2 gün açık kalmıştı pc nedenini bilen var mı

indirme bitmeden steam'i veya bilgisayarı kapadıysan olur.

steam part part indirir dosyaları senin indirdiğin oyun o özelliği steam'e açmamış. bir dosya hatalı indiği zaman inen dosyayı hatalı görüp tekrar indirmeye başlamış. açıklaması bu.

Vay arkadaş 300kbps ile gıdım gıdım 2 gün açık bırakarak indirdiğim oyun elimde patladı geri iade yapsam 75 lirayı gerçek paraya çevirme yolları var mı. Çünkü indiremiyorum lanet akk yüzünden

Superonline fiber kullanıyorsanız 5 liraya günlük 100 mbit sınırsız akk'siz indirme olanağınız var.

Maalesef ttnet

|
    |

• Binbaşı
    1217 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

Crysis aldık turkce yapamadık iyi mi, korsanda mis gibi turkce dublajlı oynanan oyun orjinalde olmadı, geri vereceğiz artık.

yaklaşık 200 - 250 mb boyutundaki crysis türkçe dil dosyalarını indirip yama yapıyorsunuz sıkıntı kalmıyor büyütülecek birşey değil .http://www.oyunceviri.com/crysis-0-turkce-yama/
    |
    |
    Bahsedilenler: Vaanna , Shagrath , farukk44
    KASA CORSAIR VENGEANCE C70 GAMING ASKERİ YEŞİL İŞLEMCİ INTEL i7 4790K ANAKART MSI Z97 GAMING 7 EKRANKARTI MSI GTX 970 GAMING 4G RAM CORSAIR 2X4GB VENGEANCE 1600MHZ DDR3 CL9 SSD SAMSUNG 850 EVO 120 GB + 500 GB HDD WD 3.5" 1TB CAVIAR BLUE İŞLEMCİ SOĞUTUCU COOLER MASTER HYPER 212 EVO GÜÇ KAYNAĞI CORSAIR RM750 750W TAM MODÜLER MONİTÖR ASUS 23.6" VN247H 1MS 60 HZ KLAVYE LOGITECH G105 FARE LOGITECH G502 PROTEUS CORE
    | PC | | PLAYSTATION 4 | | NINTENDO SWITCH |
    | STEAM ID : ybilgili19 | ORIGIN ID : arbag19 || PSN ID : ybilgili19 || NINTENDO FC : SW-5113-6672-0918 |
  • Yarbay
    3351 Mesaj
    Merhabalar. Dün saat 19:30 gibi GTA V + White Shark Card paketini almak istedim ve İş Bankası havalesini seçtim. Sipariş verdikten sonra farkettim ki hesabımda havale için yeterli miktar yok. Şuan Steam ödeme bekliyor durumunda gözüküyor. Ben Boacompra'ya şimdi havale geçsem kabul olur mu sizce?
    |
    |

Project cars klavyeden oynanmıyor yanı oynanıyorda ıstedıgın gıbı gıdemıyorsun.Gamepad ılede ıstedıgın gıbı tam olmuyor.Dıreksıyonda yaptıgım surelerı ne gamepad ıle nede klavyede yapamıyorum yanından bıle gecmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 29 Kasım 2016; 11:8:16 >
    |
    |
    HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

19 lirayı parçalayacağım hocam almaktan vazgeçtim. Onun yerine ac2 - split second -door kickers alacağım. Teşekkür ederim cevap için iyi günler dilerim.

Ets 2 yi mouse ile oynuyorum, direksiyondan hallice oluyor.Klavyeden oynarken en sevmediğim şey, virajlari alırken sanki adamın koluna sinek konmuş da onu kovmaya çalışıyormuş gibi yaptığı hareketler. Ya da adamın tiki varmış gibi davranması. Tam giriyorsun viraja, küçük küçük sağ - sağ - sağ - ileri - sağ - sol -Sağ. Adamın kolu kırılacak nerdeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 29 Kasım 2016; 11:33:24 >
    |
    |
    WARTIME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Sarah Linden #
  • Binbaşı
    1684 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Arkadaşlar Steam hesabıımda 32.70 TL var. DROyundan Witcher 3 GOTY 32 TL ye birisi alıp takasyalabilir miyiz acaba ? Üstüne birşeyler daha verebilirim :/ Keşke para ile o oyunu alsaydım da bakiye ile diğer oyunları alsaydım çok canım sıkıldı

Benim de hesapta da 30 tl var.ben Steamden alicam. Duz mu alsam goty mi alsam bilemedim

Sizce GTA5 almalımıyım tek başıma sıkılmadan oynayabilir miyim

Hocam az önce 13 TL bakiye daha alıp aldım The Witcher 3 GOTY... Oyun oynayan biri olmasam indirimi göründe dayanamadım. Bir de Steam Link ve XBox 360 Controller aldım. Oynarım inşallah bu şekilde...
    |
    |
    WonLt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ClydeShelton

Sizce GTA5 almalımıyım tek başıma sıkılmadan oynayabilir miyim

Hocam uzun zamandır istiyordum almayı fiyat yüksek geldi. Geçen cs turnuvasından cobble kutusu düşmüştü satıp aldım. Dün dört saat oynamışım sadece. Hanım fırçaladı en son çocuk gibi gta mı oynıyorsun diye. En son skyrim oynarken böyle kendimi kaybetmişim. :)

|
    |

Hocam çok sağolun ya. Sayenizde Fifa 17 ile Battlefield 4 ü yok parasına aldım denilebilir.

HankMoodies size de yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunum55 -- 29 Kasım 2016; 11:22:44 >
    |
    |
    Bahsedilenler: HankMoodies , expo-9009

Keyifli oyunlar :) Su uyur ölücüler uyumaz her daim.

|
    |
    samsunum55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Sarah Linden #
  • Yarbay
    8856 Mesaj
    Garanti Bonus Card kampanyası ile 15-20 liralık steam alışverişi yapacak arkadaşlar varsa Ankara içinden benim hesabıma giriş yaparak bana steam wallet kodu alabilir.

Böylece 20 liralık kod için anlaştığımız miktarı kendisine verebilirim, kendisi de 15 liralık bonus kazanmış olur. Steam üzerinden alışveriş yapılırken doğrudan kod alınamıyor diye biliyorum, o yüzden Ankara içi olması şart.

Bu arada indirimleri beğenmeyen arkadaşlar bana da komik geliyor. İndirimler kötü demek ile indirimlerden yararlanamadım, benim beğendiğim oyunlara istediğim indirim gelmedi demek gerek.
    |
    |

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Binbaşı
    1597 Mesaj
    İndirim bitmeden şu oyunları kapayım diyorum. Var mı başka tavsiyeniz beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neverktulu -- 29 Kasım 2016; 13:1:49 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

ASUS ROG Swift PG278Q 2K 144Hz 27" G-Sync
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
haberler
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.