Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
349.558
Cevap
2.720
Favori
21.293.890
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94539454945594569457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: pharm4vita

kartın yurtdışı alışverişleri açık olması lazım.ödeme yaparken visa seçili olsun boacompra değil.kartta yeterli limitte olması gerek.

bende de tam tersine normal visa'yı kabul etmedi,boacompra'yı kabul etti işlemi onunla yaptım.Sende öyle dene hocam bir.

hocam boacaompra da * Not: An itibarıyla bu ödeme metodu ile gerçekleştirilen alımları işleyemiyoruz. Yaşattığımız rahatsızlık için özür dileriz. diyor offffffffffffffff
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Ben sadece sizi değil, global olarak takip ediyorum oyun piyasasını.

Yaptığınız işi taktir ediyorum tabi ki, Özellikle dediğiniz gibi BF1 Ön sipariş için en iyi fiyat sizde idi.

Ama şöyle söyliyeyim, 2 gün önce Overwatch ve Titanfall 2 birlikte 38€ a alınabiliyordu. Hemde kutulu olarak. Bu benim şahsi fikrimdir ve düşük geldi indirim oranları. Kolay gelsin.

Adamlar al sat yapıyor amazon gibi direk satıcı değil o yüzden ayrı bir kampanya beklemeyin hocam.
    Her nasıl oluyorsa da steamden gift alıp ucuza satıyorlar.
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Farkında olmamak mümkün değil zaten bunun. Beklemiyorum da zaten Amazon kadar ama arada ciddi bir fark olduğu kesin.

Steam indirim zamanı işte işe yarayabilir burası sadece. Steam indirimleri üzerine kendileri 10tl indirim yapıyorlar.
  • Geçen perşembe iş bankası bankamatik kartı ile dlc aldım. Ödeme seçeneklerinde maestro yoktu mastercard seçtim ben de, ödeme tutarı hesapta blokaj olarak görünüyor ancak tutar perşembeden beri düşmedi hesaptan. Sorun olur mu sizce ne yapmalıyım?
  • 2K kullanıcısına yanıt
    https://store.eu.square-enix.com/eu/product/435323/holiday-surprise-box-2016

burada fiyat daha uygun ama kayıt olurken istenen ülke adresinde Türkiye yok.+boykot
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharm4vita

https://store.eu.square-enix.com/eu/product/435323/holiday-surprise-box-2016

burada fiyat daha uygun ama kayıt olurken istenen ülke adresinde Türkiye yok.+boykot

Evet bende orada takıldım ülkeyi Amerika falan seçsek ne olur ki?
  • Oyun için itemler hariç her şey region free o yüzden fark etmiyor ülke.
  • GTA 5'i 90 lira'ya almak mantıklı olur mu? Yoksa biraz daha bekleyeyim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

GTA 5'i 90 lira'ya almak mantıklı olur mu? Yoksa biraz daha bekleyeyim mi?

Mantıklı olur yaza kadar düşmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • euro truck simulator 2 mi alayım yoksa American Truck Simulator mı alayım arkadaşlar ikiside benziyor birbirine karar veremedim
  • Bu square enix bundle'ı kesin bir adet yeni final fantasy ( muhtemelen lightnin returns) bir adet eskilerden (VIII veya IX), gyromancer gibi ucuz çerezlik bir oyun ve bir ihtimal (ki bence ihtimali yüksek) Dragon Quest Heroes'u verebilir. Belki bir adet daha ucuz oyun karışabilir araya
  • Square Enix'in Bundle'ını alırken ülke olarak herhangi birini seçebilirsiniz. Adres teftişi yaptıklarını sanmıyorum. :) Sonra doğrulamanın başarıyla tamamlandığına dair bildirim geliyor size zaten. Geriye Bundle'daki Key'lerin dağıtımını beklemek kalıyor.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Bende alıcam fakat kış indirimlerini bekliyorum. GTA5 de çok sık indirim oldu bu ara. Kış indirimlerinde belki daha fazla olur.
  • droyun-yetkili kullanıcısına yanıt
    Titanfall pahalılığıyla meşhur tr psn de 89 TL, sizden de pc oyuncuları olarakbu oyun için daha iyi bir fiyat rica ediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OzzyCreek kullanıcısına yanıt
    ETS2 al derim ATS'den belki sıkılırsın biraz
  • Bane93 kullanıcısına yanıt
    Adresi böyle verdim
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Ödemeyi yaptım, karttan çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leiter -- 14 Aralık 2016; 9:53:7 >
  • Leiter kullanıcısına yanıt
    Ne kadar çekildi tam olarak.
  • Dün Enpara ile satın almıştım, 24,59 TL çekmişler.
  • Ya çıldırıcam visa boacompra çalışmıyor ödeme yapamıyorum bunun çalıştırma yöntemi vs yok mu
  • droyun-yetkili kullanıcısına yanıt
    fm indirime girecek mi
  • 
Sayfa: önceki 94539454945594569457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.