Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8834. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 24 Misafir - 29 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 88328833883488358836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeviL's

Oyunu aldım ama oynamadım henüz.Yapılan yorumlar oldukça olumlu.Şu video fikir sahibi olmanıza yarayabilir.

Alıcam gibi duruyor teşekkürler.Hatırladığım kadarıyla siz stxy shadows oynamıştınız yanlış hatırlamıyorsam ? Oyunu almayı düşünüyorum ama hikayesi falan nasıl hocam ? Gizlilik türü oyunları çok sevdiğimden dolayı alasım var bu oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Oyunforda olan oyunları oradan alabilirsiniz %15 indirim daha yapıyorlar ek söylendi ama bilmeyenlerde öğrensin :)

Aynen ben bir hesaplama yaptım baya avantajlı oluyor.Ama steam de oyun aldığında kart düşüyordu sanırım.Oyun fordan direk keyi girdiğimiz de kart düşüyormu
  • FarCry 3 11 TL kaçmaz bence.
  • quote:

Oyunforda olan oyunları oradan alabilirsiniz %15 indirim daha yapıyorlar ek söylendi ama bilmeyenlerde öğrensin :)

Güvenebilir miyiz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakkoba

quote:

Aynen ben bir hesaplama yaptım baya avantajlı oluyor.Ama steam de oyun aldığında kart düşüyordu sanırım.Oyun fordan direk keyi girdiğimiz de kart düşüyormu

O konuda bilgim yok işte ama düşmesi lazım emin olmamakla birlikte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sly_Owl kullanıcısına yanıt
    Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered Türkçe yamasıda var.

http://www.oyunceviri.com/fahrenheit-indigo-prophecy-remastered-turkce-yama-v1-0/

Styx: Master of Shadows geçenlerde bitirmiştim.Oyun genel olarak eksiklikleri olmasına rağmen güzel.Yapay zeka biraz tırt.Gizlilik öğeleri oyuna güzel işlenmiş.Görünmezlik,klonlama felan sarıyor epey.Hikaye bir ara saçmalıyor ama fena sayılmaz.Oyunu normalde bitirmeme rağmen epey zorlandım.Tavsiye edebilirim.Ek olarak Türkçe yaması var.Gameplay videolarına bakabilirsiniz

http://technogame.net/styx-master-shadows-turkce-yama/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 24 Haziran 2016; 9:53:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

quote:

Güvenebilir miyiz hocam?

2 defa 50'lık kod 30 dolarlık psn kart dünde 3 liralık bakiye yükledim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedir bu oyun for nasıl güvenicez
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered Türkçe yamasıda var.

http://www.oyunceviri.com/fahrenheit-indigo-prophecy-remastered-turkce-yama-v1-0/

Styx: Master of Shadows geçenlerde bitirmiştim.Oyun genel olarak eksiklikleri olmasına rağmen güzel.Yapay zeka biraz tırt.Gizlilik öğeleri oyuna güzel işlenmiş.Görünmezlik,klonlama felan sarıyor epey.Hikaye bir ara saçmalıyor ama fena sayılmaz.Oyunu normalde bitirmeme rağmen epey zorlandım.Tavsiye edebilirim.Ek olarak Türkçe yaması var.Gameplay videolarına bakabilirsiniz

http://technogame.net/styx-master-shadows-turkce-yama/

Vallaha hocam kış indirimlerinde almak vardı aklımda ama tam emin olamıyordum.Neyse almayı düşünüyorum artık.Teşekkürler fikir verdiğiniz için :)

• Steam Cüzdan alımında sorun var, 10 -15 sefer denememe rağmen alamıyorum ama oyun alabiliyorum karttan. (Enpara)
  • crysef kullanıcısına yanıt
    Evet Maalesef, nedenide geri vermeymiş yani, o ürün daha büyük indirime girmeden alanlar, büyük indirime girdikten sonra iade edip daha ucuzunu alıyormuş sanırım. Steam İndirimleri ölmüştür.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jakkoba

quote:

O konuda bilgim yok işte ama düşmesi lazım emin olmamakla birlikte

Gerçi cüzdan kodlarında da avantaj var. 162 tl lik cüzdan kodu 142 tl + 1 adet steam oyun kodu veriyor.

• Garry's Mod
    Bioshock
    BioShock 2
    Bioshock Infinite (WW)
    Max Payne Bundle
    GTA Collection (ROW)
    The Book of Unwritten Tales Collection

Şöyle tamamladım summer sale'i.
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

hiçbiri istediğim fiyatta değil. Dead by daylight alıp kapatıcaz galiba bu dönemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

hiçbiri istediğim fiyatta değil. Dead by daylight alıp kapatıcaz galiba bu dönemi

Hocam o daylightın mantığını çözemedim ben.Amacımız ne o oyunda?

• Just Cause 3'de ki fps droplar bazı noktalarda oyunu oynanmayacak hale getiriyor yorumlarda yazılanlar kadar varmış.Malesef iade edicem çok heves ederek almıştım ama oynanıcak gibi değil.
    Benim gibi bundle alanlar indirip denesin bir an önce 2 haftayı doldurup elinizde patlatmayın.
    Bu arada yine benim gibi bundle alanlar just cause 3 için 33,37 TL iade veriyor.Yani rise of the tomb raider 43,39 TL ye gelmiş oluyor. 57,85 yerine 43,39 vermiş olduk.Sadece rise of the tomb raider almak isteyenlerde bu yöntemi değerlendirebilir.

Edit:Yemiyormuş beyler ikisini beraber iade ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Squixse -- 24 Haziran 2016; 10:22:26 >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Oyunlara satın al dediğimde gift olarak gönderileceği yazıyor ama alacağım oyunlardan bir tanesi Cs Go ve bu oyunda gift kapalı. Canlı destekle konuşuyorum durumu anlatıyorum gün içinde sorun çözülecek diyor sadece.
  • Beyler Rise of the tomb raiderda dlc ler önemlimi sizce season pass alayımmı ?
  • Sensei Splinter kullanıcısına yanıt
    valla bende bilmiyorum arkadaşlar almış güzel diyorlar co-op oyunmuş ama hemen almayı düşünmüyorum biraz daha beklerim
  • Dostum bende just cause alicamda fps cok mu yerlerde; sistemin ozellikleri nedir senin? Bende. 4790k r9 290 var oynanmaz mi

• 
Sayfa: önceki 88328833883488358836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.