Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mirliva34 , MrMartin Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.311.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 88308831883288338834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Hocam The Division'ı sakın almayın. Çok sıkıcı bayıcı bi oyun.
  • euro truck simulator 2 düşünülebilir
  • bad company 2 ve witcher 3 kesin alırım arma 3 de düşünmüyor değilim gta 5 de olsa fena olmazdı
  • 4gb ram gtx 430 2gb 500gb hdd intel i3 ( hangi model hatırlayamadım ).

Windows 7 32 bit kurulu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ihtimale karşı indirimlerde değişkenlik gösterir diye bekliyorum.Hiç oyun almadım hala.
  • bana grim dawn alacak arkadaşa
    civ5 complete edition+hotline miami 2+chivallery complete+10 TL nakit :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Hocam The Division'ı sakın almayın. Çok sıkıcı bayıcı bi oyun.

Yok bu fiyata almam zaten. Demosunu oynadıktan sonra detaylı bir şekilde oyunun konusuna yazmıştım bu oyun patlayacak atlamayın falan diye. Fakat oyun çok güzel b.k atma gibisinden yorum yağmuruna tutuldum. Şimdi herkes bitti öldü vs diyor. Bende 30 liraya falan düşerse alacağım zaten.
  • Wolcen ve grim dawn için bekliyordum gire gire %25 girmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YavuzTR -- 24 Haziran 2016; 8:51:40 >
  • cs go/payday 2 idle master kodunu bilen varmı
  • Sanırım değişiklik göstermiycek ama 50 tl atıp yatıcam pusuya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

Fahrenheit Indigo Prophecy
    Papo & Yo
    Contrast
    Brütal Legend
    Prototype 2 (1 değil 2 bak)
    Earn to Die 2
    Tengami
    Dear Esther
    To the Moon
    Actual Sunlight
    A Bird Story

Bir kısmı çok kolay bir kısmı kolaydır. Tam olarak ne tür istedin yazmadığından böyle genel şeetim

hocam arkadaşlarımla oynayabileceğim birşeyler önerir misin ? Önerdiklerine baktım hoşuma gitti aslında ama tek kişilik işte :P
  • Rust ve Rocket Lig alıcam belkide sizce dlclerini almaya gerek varmı birde bekliymmi düşer mi daha ?
  • Valve paketi çok uygun geldi bana.

http://store.steampowered.com/bundle/232/

Edit: Bende Cs Complete olduğu için öyleymiş :) Unuttum bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 24 Haziran 2016; 8:59:32 >
  • Project cars alıyım diyorum ama elimde bimden aldığım direksiyon var.Bu oyunda çalışmama,desteklememe gibi sorun olmaz herhalde ? Olursa ets2 alıp geçeyim tek.

Şuan aklımda olan oyunlar
    Punch club
    This war of mine
    Mirrors edge
    Styx veya thief
    Ets2
    Wolfsteinde vardı aklımda ama fiyatı aşırı pahalı arkadaş.Kış indirimlerinde 13 TL idi.

Hikayesi güzel olan oyun önerileri alabilirim.Witcher önermeyin.3.oyun hariç elimde bulunmakta.

Edit
    Hocam ets 2 konusunda ets 2-going east-scanivia'nın bulunduğu paketi alıp geçiyimmi ? Eğer dlcler zeck veriyorsa 10 TL daha ekleyip paketi almak mantıklı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sly_Owl -- 24 Haziran 2016; 9:04:53 >
  • Total war Rome 2 ile Total war Attila arasında kaldım aralarında pek fiyat farkı yok. Ancak Rome 2 için pek iç açıcı yorumlar yok askeri sınır askerleri bölememe gibi garip şeyler varmış. Attila da ise oyun sistemi değişik diyorlar. Sanırım göçebe yaşıyormuşuz. Epey kararsız kaldım

Oynayan arkadaşlar bi yardımcı olun sizce hangisi alınmaya değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunYouFools

Total war Rome 2 ile Total war Attila arasında kaldım aralarında pek fiyat farkı yok. Ancak Rome 2 için pek iç açıcı yorumlar yok askeri sınır askerleri bölememe gibi garip şeyler varmış. Attila da ise oyun sistemi değişik diyorlar. Sanırım göçebe yaşıyormuşuz. Epey kararsız kaldım
    Oynayan arkadaşlar bi yardımcı olun sizce hangisi alınmaya değer

Hocam bence kendi kararlanırınızda önemli.Hangi dönemde oynadığın gibi.Oyunlar birbirine benzer.Videolarını falan izleyip size göre hangisi güzelse onu alın ama atilla performans özürlü bir oyun haberiniz olsun.Gtx770 ile oynuyorum.Donma,takılma gibi sorunlar sinir edebiliyor.

EDİT

Rust daha düşmez hocam.Geçen indirimlerdede aynı fiyatta idi zaten.Rocket league 18,30 civarında görmüş en düşük.Arada 1 TL var yada yok.Alın geçin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sly_Owl -- 24 Haziran 2016; 9:10:02 >

• Gene bütün single player oyunlar indirimde heralde. :D

Doom, Xcom2, Dark Souls 3 baktım da G2A daki falan fiyatlar daha iyi.

MGS V uygun onu alacağım sanırım, bir de Life is Strange serisi güzel indirimde destek amaçlı onu da alacağım single olmasına rağmen. :D

Nba 2k16 da güzel indirim almış ona da aklım gitti biraz. Gerisi gereksiz geldi bana da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hwy2hell -- 24 Haziran 2016; 9:08:41 >
  • Verdun oynayan varmı almayı düşünüyorum.

• RollerCoaster Tycoon'un son çıkan oyununu alan var mı? Tavsiye eder mi. En son 2. oyununu oynamıştım çok severdim.

Türkçe dil destekli bildiğiniz güzel bir strateji var mı indirimde olan, o konuda da tavsiye bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YavuzTR

RollerCoaster Tycoon'un son çıkan oyununu alan var mı? Tavsiye eder mi. En son 2. oyununu oynamıştım çok severdim.

Türkçe dil destekli bildiğiniz güzel bir strateji var mı indirimde olan, o konuda da tavsiye bekliyorum.

Roller coasterin en son çıkan oyunu sorunlu baya diye biliyorum hocam.Kasma sorunları,bug gibi sorunlarını olduğunu okumuştum.Oyun erken erişimde,bence almayı düşünüyorsanız biraz daha bekleyin derim.Strateji oyunu olarak total war serisine bakabilirsiniz.

Edit
    Hocam iddlemaster için oyunların idlerine steamdb adresinden aratıp bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sly_Owl -- 24 Haziran 2016; 9:17:45 >
  • 
Sayfa: önceki 88308831883288338834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.