Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BJKBLADE Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 22 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı, 11 Mobil Kullanıcı ( 10 Mobil Cihaz 1 Android )
245.899
Cevap
1.834
Favori
11.408.656
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1896 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

quote:

Orijinalden alıntı: xMira

mafia 2 aldım oyun fransızca nasıl düzelticez yahu bunu dil değiştirme kısmıda yok yada ben bulamadım.Nasıl halledicez bunu

Edit:Tamamdır buldum sanırım özelliklerden ingilizce seçtim 360 mb daha indirme yapıyor.

aynısı banada oldu tr yama kurdum oyun hiç açılmadı şuan tekrar indiriyorum

Disk okuma hatası verdi bende de indirmedi saçma sağan şeyler oldu.Sildim tekrar indiriyorum bende.
    CPU: AMD Ryzen 5 3600 | GPU:MSI RTX 2060 SUPER GAMING X | RAM: 2x 8GB Corsair Vengeance Rgb Pro 3600MHz | Anakart: MSI B450 Tomahawk Max |HDD: Western Digital 1TB 7200RPM | Kasa: Zalman MS800 Plus | PSU:Evga SuperNova 750 P2 80 Platinum
  • Yarbay
    6195 Mesaj
    Mafia 2 DLCleri,oyun kadar iyi degildi.Sirf biraz daha oyunu oynamak icin yapilmis icerikler.Joe Adventure eh belki biraz ama oyunla uzaktan yakindan benzesmiyor hikaye olarak.

Oyunu alsam mi onu dusunuyorum,zamaninda oynadik bitirdik,tum dergileri topladik
    Steamden alım yapabilen var mı? Beklenmedik bir hata diyor. Ne güzel GTA V'i indirmeye bırakıp yatacaktım.
    |
    |

Australian Dream
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj
    It looks like you've been attempting a lot of purchases in the last few hours. Please wait a while before trying again.

2 kere işbank sanal kartla almaya çalıştım hata verdi. Ne biçim sistemleri var ya. Bide durmadan boaya atıyor. Şimdi de bu hatayı veriyor. Yine alamadık mafyayı.
    |
    |

Aynı olay bende de olmuştu. İndirmeden önce ayarlardan İngilizce yapın, disk okuma hatası veriyor maalesef. En azından bu yazıyı gören olursa aynı hatalarla karşılaşmasınlar.
    |
    |
    xMira kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yüzbaşı
    791 Mesaj

Ben gördüm hocam sağolun
    |
    |
    Zomboy. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gta v + onlineda 1.250m lik paketi 110 tlye almış bulunuyorum. İsteyenler steamden alabilir herhangi bir sıkıntı olmuyor, zaten g2a gibi sitelerde rs üyelikli 100 tlye satılıyordu, 110 tl verip steam güvencesiyle almak güzel oldu, online sıkar mı ki acaba onu düşünüyorum şimdi de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Dergileri toplamayan dışarı, istatistik kısmında dergilerde geçirilen zaman vardı yazmayayım ne kadar zaman geçirdiğimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    HyperXCrossfire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ile steam hesabınızdaki oyunları o oyun eğer GOG da varsa GOG hesabınıza ücretsiz ekliyor.
    |
    |

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S
    iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB
    BMW 1.16i
  • Yüzbaşı
    936 Mesaj

bi bilgim yok konuyla alakalı
    |
    |
    swerty111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FantomİçinF

Gta v + onlineda 1.250m lik paketi 110 tlye almış bulunuyorum. İsteyenler steamden alabilir herhangi bir sıkıntı olmuyor, zaten g2a gibi sitelerde rs üyelikli 100 tlye satılıyordu, 110 tl verip steam güvencesiyle almak güzel oldu, online sıkar mı ki acaba onu düşünüyorum şimdi de

Ben de aldım ama nasıl indircem bilmiyom okuldan belki biri çıkar da backup dosyalarını alırım :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2409 Mesaj
    Mafia 2 nin betrayel of Jimmy dlcsi nedir arkadaşlar ve neden diğerlerinden ayrılmış ana oyunda gözükmüyor ??

http://store.steampowered.com/sub/6890/

Normal yüklüyorsun, zor bir şeyi yok.
    |
    |
    Jakkoba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşım mesaj atmak için cevap verme.Yardımcı olabiliyosan ol olamıyosun gereksiz alıntılama.
    |
    |
    Zomboy. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Özelden yazabilirsin tam olarak sorunun ne olduğuna dair yardımcı olalım o zaman.
    |
    |

Arkadaşa kızmamak da gerek aslında. OyunÇeviri den indir orada kurulumu yazıyor.
    Kurulum sihirbazı da var zaten gayet basit

|
    |

Steam uygulamasindan girince dlc gorunuyor zorla olsa ama tiklandiginda ana sayfaya geliyor tekrar.Site uzerinden girip alinabiliyor ama Garip isler,alinamayacaksa alalim hemen.

Normalde ps3 icin cikmis ilk olarak sonra tum platformlara gelmis.Ayrica collector edition ile alinabiliyor diyor bazi yerlerde.

Steam db de satece ruble ve dolar fiyati var ayrica.
    |
    |
    Biolystick kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    bbnnoglukml

quote:

Orijinalden alıntı: Jakkoba

Mafia 2 türkçe yama yapabilen varmı? Nasıl yapıcaz?

oyunçeviride yamasnın kurulumu mevcuttu

http://www.oyunceviri.com/mafia-2/

yamayı kurarken oyunun kurulu olduğu dosyayı seçiyorsun.. sen seçtikten sonra oraya yüklüyor otomatikmen
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.