Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: torkema61 , to9y Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir (2 Mobil) - 31 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 87158716871787188719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pazartesi indirimlerinde cok az oyun indirimde olursa o hafta indirimler basliyor demektir. Valve'in gayriresmi aciklamasi bu oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Utku_20 kullanıcısına yanıt
    Rozet yapınca kart vermeye başladı o zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: smd

Pazartesi indirimlerinde cok az oyun indirimde olursa o hafta indirimler basliyor demektir. Valve'in gayriresmi aciklamasi bu oluyor.

aynen iyi hatırlattın
  • Dark Souls: Prepare to Die Edition %75 görmüş.

http://store.steampowered.com/app/211420/
  • Doğru ordan anlamak daha kolay aslında. Son 2 haftadır haftaboyu indirimlerine koydugu oyun sayısı giderek azaldı zaten . Şöyle toparlayalım durumu :

13 Haziran pazartesi haftaboyu fırsatlarında rekor düşüş olursa yaz indirimleri başlangıcı : 16 Haziran
    20 Haziran pazartesi haftaboyu fırsatlarında rekor düşüş olursa yaz indirimleri başlangıcı : 23 Haziran ( beklendiği gibi
  • Midweek maddness'in bitiş tarihi cuma yerine perşembe olursa indirimler başlayacak demektir, o kadar hesaba gerek yok

Zaten sızdırılan tarihlerin yanlış çıktığını gormedim ben 23u kesin gibi birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Haziran 2016; 20:47:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih54102

Bad company 2 alacaklara:

Oyunu steamden alırsanız vietnam dlc sini ücretsiz alabilirsiniz. Oyunu satın alın Steam de yaklaşık 10~ tl ye düşer genellikle sonra vietnam dlc sini alın ve dlc yi oyun içinden aktifleştirdikten sonra (anahtar yardımı ile) dlc yi iade edin.

Bu ücretsiz almak değil çalmak oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

Oyunu steamden alırsanız vietnam dlc sini ücretsiz alabilirsiniz. Oyunu satın alın Steam de yaklaşık 10~ tl ye düşer genellikle sonra vietnam dlc sini alın ve dlc yi oyun içinden aktifleştirdikten sonra (anahtar yardımı ile) dlc yi iade edin.

Çalmak ne zamandan beri izinle yapılan bir şey oldu?
  • quote:

quote:

quote:

Kaç yaşındasın ? Bir şeyi başta satın alıyorsun daha sonra kullanıp geri iade ediyorsun ve ürün çakalca bir yol kullandığın için elinden alınmıyor. Hırsızlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: dynablaster

quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

arkadaşlar trine serisi indirimde ama merak ettiğim 1. oyun da türkçe dil desteği var mı ? Bazı yerlerde var diyor anlayamadım. Ayrıca çok dil gerekiyor mu , diyalog ve ya yazılar fazla mı ? Sanırım Trine 2 de TR dil desteği var.

Trine serisinin tüm oyunlarında türkçe dil desteği var. Karşılıklı diyalog halinde değil de sadece hikayeyi anlatan bir diyalog var. yani her bölümün başında ve sonunda diyaloglar var. Oyunu ve hikayeyi anlayabilmen için diyalogları okuyup anlaman gerekiyor öylelikle oyundan zevk alacağını düşünüyorum. Eğer ki hiç oynamadıysan kesinlikle tavsiye ederim, özellikle arkadaşların ile oynamalısın

Bu tarz oyunlara çok merak saldım ve daha önce Bu oyunu hiç oynamadım. Kardeş eminsin değil mi :) Türkçe dil desteklemiyor yazıyor 1 ve 3. Oyun da

• quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

Rozet yapınca kart vermeye başladı o zaman?

evet yine 200 tanede 0 foil çektim
  • arkadaşlar brezilya vpn ile uzun bir aradan sonra oyun alayım dedim 2 sipariş gözüküyor originde
    2sinde de payment pending diyor meksika vpn denemeden önce beklemem gerekir mi karttan da çekilen bişey yok
    yine de 1 gün falan bekleyeyim mi önerisi olan var mı?
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Hocam trine 1 i daha persembe bitirdim girerken enchanted edition dan degil normal surumden gireceksin turkce oynamak icin girerken sag da menu var oradan normal trine i secince turkce secenegi geliyor

• sinsityotrofoblast kullanıcısına yanıt
    Oldu teşekkürler. Peki fiyatını hakediyor mu? Tavsiye eder misin?

Mark of ninja machinarium ori blind forest child of light tarzı oyunları keşfettikten sonra böyle güzel oyunları nasıl farketmedim diyorum şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Oldu teşekkürler. Peki fiyatını hakediyor mu? Tavsiye eder misin?

Mark of ninja machinarium ori blind forest child of light tarzı oyunları keşfettikten sonra böyle güzel oyunları nasıl farketmedim diyorum şimdi.

Ori nin ustune tanimam zaten zevkli bence trine tavsiye ederim ama ori kadar etkilemedi beni

• Durma Play de COD MW3 16.90 TL (steam key) son 1 saat. Seriyi sevenler için iyi fırsat bence
  • Exec031 E kullanıcısına yanıt
    Aynı sitede COD Ghost da 14,90 TL

Link :https://www.durm-aplay.com/oyun/call-of-duty-ghosts/satin-al/cd-key

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 12 Haziran 2016; 22:10:48 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    İndirimli ürünler kısmında görülmüyor hocam ama o da baya iyi fiyatmış kaçırılmayacak fiyatlar bence.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kaç yaşındasın ? Bir şeyi başta satın alıyorsun daha sonra kullanıp geri iade ediyorsun ve ürün çakalca bir yol kullandığın için elinden alınmıyor. Hırsızlık.

Ne demek çakalca bir yol? Bu sistemi yapan veya kullanmayı tercih eden oyun firması değil mi? Bu yaptığım şey tamamen yasal ve savunulmayacak bir tarafı da yok çünkü sonuç olarak iadeyi kabul ediyorlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne demek çakalca bir yol? Bu sistemi yapan veya kullanmayı tercih eden oyun firması değil mi? Bu yaptığım şey tamamen yasal ve savunulmayacak bir tarafı da yok çünkü sonuç olarak iadeyi kabul ediyorlar.

Sen kendini böyle saçmalıklarla avut. Firma bu sistemi siz ürünü satın alın daha sonra ürünün kodunu kullanın üstüne gelip oyunu iade edin diye getirmedi. Sen gibi dolandırıcılar yüzünden yakında kısıtlama gelir zaten bu iade sistemine. Birde yaptığı şeyi savunuyor. İbret aldım.

• 
Sayfa: önceki 87158716871787188719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.