Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
32 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Humble Bundle 3'e 5 dolar veya daha fazla bağış yapanlara Humble Bundle 2 hediye ediliyor.

Ekleme: Önceden alan herkese eklenmiş. 5 dolar şartı yeni alacaklar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Shogun -- 4 Ağustos 2011; 21:19:18 >
  • battlefield 3 bencede steame gelir , gelmeli. Çünkü bukadar kalabalık ve alışılmış bir platformdan başka platforma geçmek zor ve sancılı olurdu çoğu kişiye. Ama pre-order satışı da olsaydı fena olmazdı hani. Şahsen ben steam'e gelmezse almamayı planlıyorum..

Ciddi manada anlayamadığım bişey var hala,crysis 2'nin steam'den geri çekilmesinin sebebi ne idi?
  • beyler brink 25 dolara düştü ve bu haftasonu ücretsiz herkes oynayabilecek
  • Quakecon satışları başladı. Önümüzdeki 4 gün boyunca farklı oyunlar indirime girecek her gün. Satışlar Id ve Bethesda'nın oyunlarını kapsıyor. İsteyenler complete pack'i 70 dolara alabiliyorlar hem de %86 indirimle. Aslında fiyat çok iyi ama dolar yüksekken değmez diye düşünüyorum

Bir de Rage veya Skyrim'in ön siparişini verenlerde complete pack için ekstradan 30 dolar indirim geliyor. Bu iki oyununda her biri 60 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sisyphus -- 4 Ağustos 2011; 20:57:40 >
  • Quakecon paketi al beni diyor resmen. Yayınlanmış tüm id ve Bethesda oyunlarını içeriyor paket. 494$ yerine 70$
  • Alsak ne olacak ki tonla para yatırıyoruz nasıl olsa birgün oynarız diye. Sonra o gün hiç gelmiyor. Şu dolar yükselince ben de artık kendime çeki düzen vermeye karar verdim. Oynamayacağım oyunları almaya gerek yok ama maalesef hem kendi hesabım hemde arrkadaşlarımın hesapları hiç oynanmamış tonla oyun dolu. Özellikle bu complete packler var ya çok fena insanın içine oturuyor oynamayınca.
  • @danger70

Bana soracağına Steam'da oyunun sayfasına baksan ya çok zor değil. Neyse eğer Red Orchestra 1'e sahipsen %10 yerine %20 indirim geliyor ve oyunda açılıcak bazı silahlara erken sahip oluyorsun + 2 tane rozet geliyor. Tabi Standart versiyon bu. Eğer Deluxe Edition alırsan (10 dolar daha pahalı) oyun çıkmadan betaya giriş, 4 tane açılabilir silaha erken ulaşım, 2 KF karakteri 2 tanede TF 2 şapkası alıyorsun. Eğer sende ilk oyun varsa bu 2 paketten birini %20 daha ucuza alabiliyorsun işte. Olay bu.

@TriguneXtreMe

Ben 5 dolar vermedim ama Humble Bundle 2 geldi.

@serhat_katliam

Crysis 2 Steam'la DLC anlaşmazlığından dolayı kaldırılmış, Steam DLC'leri yayınlayacak sistemde değilmi neymiş. Dragon Age 2'de aynı sebepten diyorlar. Benim duyduğum böyle.

@CellaTurcica

Paket iyi gibi duruyor ama dolarda yüksek dediğin gibi. Aradaki koleksiyonluk oyunlar yıl başında alınabilir. Rage ile Skyrim'ide sonra alırım TF 2 içeriğini pek sallamıyorum. Sadece dikkatimi çeken Fallout New Vegas'ın orjinal fiyatı 20 dolara düşmüş haberim yoktu şuan %25 indirimle 15 dolar demek ki önümüzdeki günler 10 dolara filan düşücek indirimli fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 4 Ağustos 2011; 21:17:29 >

• Humble Bundle 2 için 5 dolara gerek yok ben 1 dolara 3'ü aldım ama 2 gene de ücretsiz olarak yollandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

@TriguneXtreMe

5 dolar şartı yeni alacaklar içinmiş, önceden alan herkese eklenmiş. Bundle'ı alırken 5 dolar verip aldığım için fark edemedim
  • quote:

@danger70

Bana soracağına Steam'da oyunun sayfasına baksan ya çok zor değil. Neyse eğer Red Orchestra 1'e sahipsen %10 yerine %20 indirim geliyor ve oyunda açılıcak bazı silahlara erken sahip oluyorsun + 2 tane rozet geliyor. Tabi Standart versiyon bu. Eğer Deluxe Edition alırsan (10 dolar daha pahalı) oyun çıkmadan betaya giriş, 4 tane açılabilir silaha erken ulaşım, 2 KF karakteri 2 tanede TF 2 şapkası alıyorsun. Eğer sende ilk oyun varsa bu 2 paketten birini %20 daha ucuza alabiliyorsun işte. Olay bu.

@TriguneXtreMe

@serhat_katliam

Crysis 2 Steam'la DLC anlaşmazlığından dolayı kaldırılmış, Steam DLC'leri yayınlayacak sistemde değilmi neymiş. Dragon Age 2'de aynı sebepten diyorlar. Benim duyduğum böyle.

@CellaTurcica

Paket iyi gibi duruyor ama dolarda yüksek dediğin gibi. Aradaki koleksiyonluk oyunlar yıl başında alınabilir. Rage ile Skyrim'ide sonra alırım TF 2 içeriğini pek sallamıyorum. Sadece dikkatimi çeken Fallout New Vegas'ın orjinal fiyatı 20 dolara düşmüş haberim yoktu şuan %25 indirimle 15 dolar demek ki önümüzdeki günler 10 dolara filan düşücek indirimli fiyatı.

Bu dlc dediğiniz şey tam olarak nedir?

Birde şöyle bi düşüncem var,steam bazı şeylerin gerisinden geliyor olsa bukadar tutulmazdı,yani yayınlayacak sistemde değil ne demekki

Bakalım , Battlefield3 için sorun çıkarmadan umarım getirilir..

• ALIENS VS. PREDATOR (3.74 dolar ki daha fazla etmez di oyun, steam'den aktive edilebiliyor)

http://www.getgamesgo.com/Product/aliens-vs-predator

ancak bir türlü paypal ile alamadım illa kredi kartı istedi ..Sizce site güvenilir mi , kredi kartı ile güvenerek alış veriş yapılır mı dersiniz.
  • Steam' a ticket attım Battlefield 3' ün pre order olarak steam' a gelip gelmiyeceğini sordum eğer gelmiyecekse gidip Origin' den satın alacağımı yazdım bakalım ne cevap yazacaklar. Bu arada Steam' a ticket atmayı öğrendiğim iyi oldu bu ay sonunda da ingilizce kursuna yazılacam inat ettim.
  • Bu Humble Bundle için 1 dolar vermiştim 2. paketedemi sahip olacağım?

Edit: Gelmiş.

Merak ettim: İlk Humble Bundle'de hangi oyunlar vardı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nord Synthesizer -- 4 Ağustos 2011; 22:16:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gogoesteban

Steam' a ticket attım Battlefield 3' ün pre order olarak steam' a gelip gelmiyeceğini sordum eğer gelmiyecekse gidip Origin' den satın alacağımı yazdım bakalım ne cevap yazacaklar. Bu arada Steam' a ticket atmayı öğrendiğim iyi oldu bu ay sonunda da ingilizce kursuna yazılacam inat ettim.

nasıl ticket atılıyor anlatabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_katliam

quote:

Orijinalden alıntı: Gogoesteban

Steam' a ticket attım Battlefield 3' ün pre order olarak steam' a gelip gelmiyeceğini sordum eğer gelmiyecekse gidip Origin' den satın alacağımı yazdım bakalım ne cevap yazacaklar. Bu arada Steam' a ticket atmayı öğrendiğim iyi oldu bu ay sonunda da ingilizce kursuna yazılacam inat ettim.

nasıl ticket atılıyor anlatabilir misin?

Steam Support'a kayıt olun. Aşağıdaki ticket atmak için verilen linkteki formu soru/sorununuza uygun şekilde doldurun ve gönderin. Ticketların takibini yine aşağıda verdiğim linkten veya steam support sayfasında sağ üstte "Your Questions" yazan linkten bakabilirsin.
    Support'a Kayıt için:https://support.steampowered.com/register.php
    Ticket atmak için kullanılan form:https://support.steampowered.com/newticket.php
    Ticketlarınızın takibini yapacağınız link.https://support.steampowered.com/ticketlist.php

• teşekkürler :)

Bide üst postlarda bahsettiğim şu crysis2'nin dlc sorunu ve dlc ne demek açıklayabilecek olan var mı?
  • quote:

teşekkürler :)

Bide üst postlarda bahsettiğim şu crysis2'nin dlc sorunu ve dlc ne demek açıklayabilecek olan var mı?

DLC ek paket oluyor indirebilir içerik, oyuna ekstra şeyler katıyor bölüm silah vs. gibi.
  • quote:

quote:

DLC ek paket oluyor indirebilir içerik, oyuna ekstra şeyler katıyor bölüm silah vs. gibi.

peki bu crysis 2'de bahsedilen dlc hatası nedir?
    Yada oyunun geri çekilmesinin asıl sebebi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

peki bu crysis 2'de bahsedilen dlc hatası nedir?
    Yada oyunun geri çekilmesinin asıl sebebi nedir?

Bildiğim kadarı ile DLC lerin Steam'da yayınlanması konusunda anlaşamamışlar. EA karar vermemiş Steam karar vermiş duruma. Böyle diyorlar. Valve'da çıkıp aksini söylemedi.

• hmm,neyse steamde olmazsa orjinal alıpta oynamam zaten :)
    Battlefield 3'ün steame gelmesini bekliyorum şu an sabırla. Bu konu hakkında kesinleşen bişey var mı,gelebilir denilmiş gelecek diyen yok ortalıkta..
  • 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.