Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kreasom , vader1903 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir (3 Mobil) - 26 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.282
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Paypal üzerinden yaptığım, 5 dolarlık steam alışverişi için benim adıma dispute(dolandırıcılık ihbarı gibi birşey) açmış steame.Bende tatilde olduğum için göremedim,sonunda steam 5 doları iade etmiş ve benim accountu banlamış.3 senelik accountum en az 150-160 dolar harcadım,indirimden aldım çoğu oyunuda.

Mallara diyorumki niye dispute açıyorsunuz durup duruken benim adıma,sizin yüzünüzden 150 dolarlık accountum gitti diyorum,pişkin pişkin bide diyorlarkı dispute a cevap verseydiniz sizde.
    Steama mesaj atıp böyle böyle dedim,paypal o 5 doları serbest birakmadıkça accountunuz açılmaz diyorlar.Suçum olmadığı halde olan bana oldu yine
  • paypal kendi kendine dispute acamazki bir harcamaya, sen farkinda olmadan dispute acmis olmayasin? Ayrica bu olayi biliyorum ben de, bir tanidigin basina gelmisti ve ayni paypal accountdan ayni miktar para odenmeden acmadilar hesabi, yani kredi karti veya baska paypal ile odemek istesen de kabul etmiyor steam. Cok sakat valla sakin bile bile dispute etmeyin steam harcamalarini.
  • Bende ing. black ops steam hesabımı satıyorum. Alcak olan var mı?
  • Benden size tavsiye asla ve asla Modern Warfare 2 almayın.Ne hilecisi bitiyor.Ne doğru düzgün pingimiz oluyor.MW2=Rezillik.Ondan 10 kat kaliteli oyunu 10 dolara aldım.Acayip zevkli
  • PayPal'la iş olmaz zaten, adamı hasta ederler. Bende de netload için dispute açmışlardı.
    En güzeli steam wallet'a zaman zaman para aktarmak. Hem kur artışından etkilenmezsinmiz hem de fırsatları kaçırmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piquet

PayPal'la iş olmaz zaten, adamı hasta ederler. Bende de netload için dispute açmışlardı.
    En güzeli steam wallet'a zaman zaman para aktarmak. Hem kur artışından etkilenmezsinmiz hem de fırsatları kaçırmazsınız.

Aslında en iyisi sanal kart. Çoğu kişi paypal'ı kredi kartı numarasını direkt vermemek için kullanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

Ahhh mal paypal ahh.

Paypal üzerinden yaptığım, 5 dolarlık steam alışverişi için benim adıma dispute(dolandırıcılık ihbarı gibi birşey) açmış steame.Bende tatilde olduğum için göremedim,sonunda steam 5 doları iade etmiş ve benim accountu banlamış.3 senelik accountum en az 150-160 dolar harcadım,indirimden aldım çoğu oyunuda.

Mallara diyorumki niye dispute açıyorsunuz durup duruken benim adıma,sizin yüzünüzden 150 dolarlık accountum gitti diyorum,pişkin pişkin bide diyorlarkı dispute a cevap verseydiniz sizde.
    Steama mesaj atıp böyle böyle dedim,paypal o 5 doları serbest birakmadıkça accountunuz açılmaz diyorlar.Suçum olmadığı halde olan bana oldu yine

Benzer bir durum arkadaşımın başına gelmişti. Steam sattığı oyunun parasını geri kaybederse, oyunu iade almak yerine hesabı bloke eder.

Paypalı sıkıştırın, paranın tekrar çekilmesini emredin, Steama da durumu bildirin, hesabınız geri açılır.

• Elimde Shogun 2'nin yeni dlclerinden olan Sengoku Jidai var. Takas karsiligi verilebilir.
  • Nasıl bir takas bekliyorsun?
    Sana black ops mu giftleyelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CellaTurcica

quote:

Orijinalden alıntı: piquet

PayPal'la iş olmaz zaten, adamı hasta ederler. Bende de netload için dispute açmışlardı.

Aslında en iyisi sanal kart. Çoğu kişi paypal'ı kredi kartı numarasını direkt vermemek için kullanıyor

Hocam sanal kart derken ek kartlardan mı yoksa para çekme kartlarından mı bahsediyorsun?

• Bankanızın internet sitesinden kedi kredi kartınıza bağlı sanal bir kart yaratabilirsiniz. Bunun için interaktif bankacılık talimatı vermeniz gereklidir. Bu karta geçici bir süreliğine limit aktarıp sonra alışveriş yapabilirsiniz. İşte biz de her seferinde bununla uğraşmayalım diye paypal kullanıyoruz ama onlar daha çok ağrıza çıkarıyorlar. (hesabın kısıtlanması, anketler, şifre değişimi...vb)
  • batman de gwfl ye nasıl giriş yapabilirim?
    msnimi şifremi yazıyorum kabul etmiyor live id oluşturayım dedim hotmail.com la oluşturamazsın dedi. bende ordan msn oluştura tıkladım tek seçenek hotmail
    delircem delircrem ya lanet olsun gwlf ye
    off off
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

batman de gwfl ye nasıl giriş yapabilirim?
    msnimi şifremi yazıyorum kabul etmiyor live id oluşturayım dedim hotmail.com la oluşturamazsın dedi. bende ordan msn oluştura tıkladım tek seçenek hotmail
    delircem delircrem ya lanet olsun gwlf ye
    off off

https://live.xbox.com/en-GB/Flows/AccountCreation/EmailInformation.aspx
    Buradan kayıt yaptırıp oyunun içinde açılan pencerede keyi girdim. Sorunsuz çalışıyor.

• Bu gold membership olayları nedir?
  • Saçmalığa bak annemin msniyle girebiliyorum ancak :S
  • beyler cs:s ye giriyorum server bulma kısmına giriyorum server bulmak için steam beta açık olmalıdır felan diyo ne demek ya steam felan açık server bulamadı . Oynayamadım bi türlü sadece bende mi bu hata yoksa bug mu
  • ARkadaslar humble indie pack olayını kaçırmayın acayip güzel oyunlar var "istediğiniz fiyata" satın alabiliyorsunuz 7 oyun var içinde. ilk bakışta göze güzel görünmeyen oyunlar silsilesi gibi gelse de tek tek arastırınca acayip zevkli oyunlar olduklarını hemen fark ediyorsunuz. gelelim fiyat olayına. bu bi satıştan cok bağış kampanyası mantığında yani bağış yapana 7 oyun hediye :) ve bağışın oranını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz ister hepsini developer grubuna verin ister diğer seçeneklere eşit dağıtın. ben 7 oyuna 5$ verdim fazlasını hak ediyordu ama imkan :) 0,01 $ a da alan var ama el insan diyorum. sonuçta 4,000$ veren de var aynı pakete(bağış)
  • Sanırım sen 5$ vermedin bizi kandırıyorsun çünkü 7 oyun yok tekrar kontrol et bence.
  • kampanyayla alakası yok ama bir şey sormam gerekiyor.
    bir steam hesabından 2 ayrı pcye oyun yükleyebilir miyim.
    aynı anda bir tanesi online olucak sadece.
  • Evet olur.
  • 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.