Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Anqe Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 32 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.689
Cevap
2.721
Favori
21.311.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • humble paketini hediye etmek isteyen var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gogoesteban

quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

Korsanını sil.
    Sonra steamden dosya doğrulatmayı dene.

yaptım olmadı

O zaman bizi Ali Ağaoğlu paklar.
  • Elimde Shogun 2'nin yeni dlclerinden olan Sengoku Jidai var. Takas karsiligi verilebilir.
  • Beyler Steam açmak için tıklıyorum Update açılıyor ve her seferinde %44de kalıyor. Sildim tekrar kurdum ama olmadı. Zaten şifremi unuttum Siteyede giremiyorum programda açılmıyor ki gizli soruma bakiytim
  • quote:

quote:

quote:

Korsanını sil.

yaptım olmadı

Ya arkadaş resmen kahkaha attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cod635

quote:

quote:

quote:

Korsanını sil.

yaptım olmadı

Ya arkadaş resmen kahkaha attım.

ben gülemiyorum param getti yardım edin ya

• quote:

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var daha öncede FPS bölümüne konu açmıştım kimse yardımcı olmadı, yaz kampanyasından S.T.A.L.K.E.R' lerin üçünüde satın aldım ama oynuyamıyorum oyun açılıyor ama girerken veya bölüm değiştirirken 10-15 dakika siyah ekranda bekletiyor sonra 40-45 dakikada yüklemesi sürüyor multisine girdiğimde de cdkey wrong diye hata veriyor cd key'i ellen giriyorum yine aynı hata ve 3 oyunda bu şekilde ama oyunların korsanında tam tersi tamamen sorunsuz çalışıyor orijinalleri var ama ben korsanında oynamak zorunda kalıyorum çözümünü de bir türlü bulamadım bu yüzden sorunu steam' a ticket atmak istiyorum yalnız steam'a nasıl ticket atacam bilmiyorum ve bende ingilizce yok, ingilizce bilen tanıdığımda yok bu yüzden arkadaşlar lütfen yardım edin.

Kanka sorunun için gerçekten çok üzgünüm ama ben daha önce bir kaç defa steama mesaj attım google translate den yardım al işe yarıyor.

• bf3 ün steame gelmemesi çok büyük bir kayıp ya. Hergün bir umut bakıyorum varmı diye ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitemre

Elimde Shogun 2'nin yeni dlclerinden olan Sengoku Jidai var. Takas karsiligi verilebilir.

Satın aldığın şeyi takas yapamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasinodepulgas

bf3 ün steame gelmemesi çok büyük bir kayıp ya. Hergün bir umut bakıyorum varmı diye ama

Kendileri kaybeder. Millet isteyen gider başka yollar ile alır bla bla diyor ama (Steamcı olmayan Steama hiç bulaşmamış arkadaşlar) bir sürü müşterilerini kaybedicekler adım gibi eminim. Old Republic'in çıkışıda fail ler ile dolu olmaya başladı zaten umarım EA akıllanır.
  • Beyler Steam açmak için tıklıyorum Update açılıyor ve her seferinde %44de kalıyor. Sildim tekrar kurdum ama olmadı. Zaten şifremi unuttum Siteyede giremiyorum programda açılmıyor ki gizli soruma bakiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanos

Beyler Steam açmak için tıklıyorum Update açılıyor ve her seferinde %44de kalıyor. Sildim tekrar kurdum ama olmadı. Zaten şifremi unuttum Siteyede giremiyorum programda açılmıyor ki gizli soruma bakiyim

Steam'in kurulu olduğu klasörde "clientregistry.blob" adlı dosyayi silip steam'i tekrar calistir. Güncelleme sorunları büyük oranda bu şekilde çözülüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriguneXtreMe

quote:

Beyler Steam açmak için tıklıyorum Update açılıyor ve her seferinde %44de kalıyor. Sildim tekrar kurdum ama olmadı. Zaten şifremi unuttum Siteyede giremiyorum programda açılmıyor ki gizli soruma bakiyim

Steam'in kurulu olduğu klasörde "clientregistry.blob" adlı dosyayi silip steam'i tekrar calistir. Güncelleme sorunları büyük oranda bu şekilde çözülüyor.

Olmuyor 3 kere sildim başlattım ama olmadı yine %44te kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

quote:

Orijinalden alıntı: asasinodepulgas

bf3 ün steame gelmemesi çok büyük bir kayıp ya. Hergün bir umut bakıyorum varmı diye ama

Kendileri kaybeder. Millet isteyen gider başka yollar ile alır bla bla diyor ama (Steamcı olmayan Steama hiç bulaşmamış arkadaşlar) bir sürü müşterilerini kaybedicekler adım gibi eminim. Old Republic'in çıkışıda fail ler ile dolu olmaya başladı zaten umarım EA akıllanır.

katılıyorum. Originde ne türkçe desteği var ne adam gibi alışveriş yapabildim. oyun alalım dedik 2 saat uğraştım alamadım. Napacam bilemedim alacak yer yokki adam akıllı. Bildiğiniz dolarla satış yapan site varmı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TriguneXtreMe

quote:

Olmuyor 3 kere sildim başlattım ama olmadı yine %44te kalıyor

Antivirus veya baska bir güvenlik yazılımı, güvenlik duvarı sorun cıkarıyor olabilir. Win 7 kullanıyorsan uac da sorun cıkarıyor olması muhtemel

• Çok sıkıntı çünkü ne güvenlik yazılımı var nede UAC açık Tek yol Format gibi duruyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yigitemre

Elimde Shogun 2'nin yeni dlclerinden olan Sengoku Jidai var. Takas karsiligi verilebilir.

Satın aldığın şeyi takas yapamazsın.

Illa isaret fisegi ve fosforlu kalemlerle " ELIMDE GIFT OLARAK VAR !!1 " diye yazmam gerektigini unutmusum pardon...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitemre -- 29 Temmuz 2011; 11:55:09 >
  • Steam hesabımı satıyorum arkadaşlar. Belki almak isteyen bir tanıdığınız olur. Sonuçta bu da bir kampanya gibi. İmzadan konuya ulaşabilirsiniz.
  • cs 1.6 alıcamda ne zaman düşer bunun fiyatı ?
  • 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.