Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xImR0 , kanguro Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 31 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.057
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 57345735573657375738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ownerplus

quote:

Orijinalden alıntı: Dutchman

greenlight bundlehttps://groupees.com/bagb10

oyunlar açıklanmadan $1.5 vererek 8 oyun + bonusları alabilirsiniz ya da oyunları bekleyip tanesine yaklaşık $0.5 vererek alabilirsiniz.

$1.5 versem mi acaba sonradan fiyat yükselir mi ?

Süre bittikten sonra hepsini almak isterseniz fiyat daha yüksek olur.
  • 1 tane güzel oyun düşer mi acaba 1.5 dolarlık kumar kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gilthaniel

1 tane güzel oyun düşer mi acaba 1.5 dolarlık kumar kararsız kaldım.

bekleyin steam kartı olan oyunları alın oyunları oynayıp kartlarını satın böylece oyunun parası çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: WystRoupzt

quote:

Orijinalden alıntı: Gilthaniel

1 tane güzel oyun düşer mi acaba 1.5 dolarlık kumar kararsız kaldım.

bekleyin steam kartı olan oyunları alın oyunları oynayıp kartlarını satın böylece oyunun parası çıkar

Greenlight bundle olduğu için muhtemelen yeşil ışık yanmayan oyunlar olur, bundan önceki bundle içinden bir oyun almıştım mesela onun için yeşil ışık yakılmasını bekliyorum. Adres satırının sonundaki sayıyı değiştirerek öncekilere bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prison architect i oynamamış biri gelmiş şu çöp bu çöp diyor ben o oyuna 30 dolar saydım alpha sürümünde onu da oynamadan önce küreklisini indirmiş oynamıştım.Fiyatını sonuna kadar hak eden nadir oyunlardan biridir.Kaldı ki humble bundle ile 10 dolara alabiliyorsun yanında papers please gibi inanılmaz eğlenceli bir oyun da var.

Bu iki oyun bile başlı başına humblebundle için yeterli kalitede.Oyunlar senin hoşuna gitmeyebilir ama harika oyunlar.Örneğin Deadspace 1 i 15 dakika oynamış ve bırakmış biri olarak origin bundle bana o kadar cazip gelmemişti.
  • İşte aylardır beklediğim bundle hatta fazlası bile var neyseki gone home-ppp yi sabredip almadım, bta vereceklere tavsiyem 2 dolar daha verin kesinlikle değer
  • Beyenmeyenler bu tip oyunları sevmiyor demektir.

Papers please ve Prison Architect yeter de artar.
  • beyler cs go ya da left for dead 2'ye indirim gelir mi sizce bu aralar?
  • Musluman Metalci kullanıcısına yanıt
    14 günde 1 kere salı günleri ve her perşembe günler humblebundle sitesinde geliyor. Mesela dün geldi 2 hafta sonra salı günü yeni bundle gelecek. En kaliteli bundle sitesi bu. Perşembe günleri gelen oyunlar genelde iyi oyunlar değil ama salı günü gelenler sağlam geliyor. Her zaman değil tabii ki :) bu haftaki çok dandik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

http://www.bundlestars.com/all-bundles/fear-bundle/

fiyat iyimidir?

humblebundle da da verilmişti. Bu türü seviyorsan fiyatı iyidir. Yalnız fear ı call of duty gibi fps olarak düşünmemelisin. Oynamadıysan demosunu oynamanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

fiyat iyimidir?

Seri'nin tutkunları için şayet steam inizde yoksa ve seriyi gerçekten seviyorsanız kaçırılmayacak bir fırsat.Lakin alıyimda belki bir gün oynarım diye düşünüyorsanız hiç bulaşmayın derim ben şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RownikaL -- 10 Eylül 2014; 8:44:34 >
  • Prison Architect hem de 10 dolar mi? Hem de yaninda 5 oyun daha mi? Hem de hepsi indie mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herospower kullanıcısına yanıt
    kampanyayı biliyorum da benim google wallet hesabım kredi kartı kullanıyor. en paradan google wallet'a para mı aktarıyoruz önce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michu

F.E.A.R bundle gelmiş ne diyorsunuz?

Vakti zamanında humble da başka oyunlarla beraber bu oyunlar yanlışım yoksa 1.5 dolar dan satılmıştı. Hepsi tek paket bu fiyattı. Bizzat satın almıştım.
  • RownikaL kullanıcısına yanıt
    benim ki belki bir gün oynarım moduydu o zaman hiç bulaşmaya gerek yok
  • humblebundle.com 'a hiç düşünmeden 10dolar bastım.
  • Hacker Evulation için iyi bir bunndle var. Türü sevenler için tavsiye ederim.

http://www.bundlestars.com/all-bundles/the-hacker-bundle/
  • Hocamlar merhabalar. Humble Store'da Retro City Rampage oyunu $2.49 olmuş. Fakat Store kısmından nasıl alışveriş yapacağım ? Bundle sistemi ile aynı mı ?

Edit: Aldım oyunu merak edenler için hemen hemen aynı sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albert Wesker. -- 10 Eylül 2014; 15:56:10 >
  • Merhabalar arkadaşlar. Steamden herhangi bir oyuna girdiğimde sürekli "İlk defa çalıştırılmak için hazırlanıyor..." diyor ve bekletiyor. Bunu kaldırmanın bir yolu yok mu ? Nerdeyse her oyunda böyle.
  • 
Sayfa: önceki 57345735573657375738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.