Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5734. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Judassem , BigSyke , torkema61 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 57325733573457355736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Prison Architect store da zaten 10$ bundle max oyun fiyatı 10$ oda Prison Architect
  • BTA sürekli yükseldi, düşerse sabitleyip bonus oyunları beklemeyi düşünüyorum.
  • be?enmedi?in o bundle da be?endi?in prison architect in yanynda birkaç harika oyunda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharm4vita -- 9 Eylül 2014; 21:18:15 >
  • Sonra bir Valve Bundle'ı
  • Bana bir dolarlık bundle alana

Penny Arcade's On the Rain-Slick Precipice of Darkness 3 + Iron Warriors: T - 72 Tank Command + Dead Island: Epidemic + Gun Monkeys

oyunlarının hepsini verebilirim. Hayırsever bir arkadaşımız yardım ederse çok güzel olur :)
  • 1 dolarlık Tier sadece Gunpoint için bile alınabilir zevkli ama kısa bir oyundur açıkçası bazı arkadaşlar ne bekliyorlardı anlamıyorum 10 dolara bütün Valve oyunları Cod oyunları mı dağıtılsın anlamıyorum yani adı üstünde Indie Bundle
  • Blue Dragon Ready kullanıcısına yanıt
    ben sanmıyorum kardeşim artık o şirktelerin bundleı yapacağını. her yiğidin harcı değil öyle oyunları en düşüğü 1 dolardan vermek. benim gibi sazanı da çektiler işte sitelerinin müptelası olduk aa negzel indirim yapıyorlar diye. elimize aldık onmun siniri var. yine kendi çaplarında yapsınlar ama malesef benim ilgimi çekmiyor bu indie oyunlar. hammer bilmem ne denilen oyun afadersin ama 2000 deki pc min bile açacağı oyun. küçük oyun şirketleri böyle oyun yapıp oyun yaptık diye piyasaya çıkarmaları bile rezalet. 4-5 yıl uğraşıp bir midtown madness 2 den bile dandik grafikte oyun çıkarırsan olacağı bu. korsanı bile ilgim içekmeyeceği oyunlara 1 doları bırak 0.1 dolar bile vermem ki. keza kaldı ki gunpoint denilen oyun atarideki evelator oyununun hafif evrim geçirmiş hali. elevator da çok harika bir oyudu atari de.
  • daha önce verdikleri için bekliyoruz güzel kardeşim yoksa zaten benim alakam bile olmazdı ki siteyle? adını bile duymazdım. yaptıkları işi devam ettirmezsler de böyle eleştiririm kusra bakma. zamanında ne oyunları 1 dolar avermişler şimdi adı indie diye savunmayın. ya baştan beri indie satsınlar, kaliteyi hep böyle tutsunlar ya dai nsanları kandırıp sitelerine çekmek için göstermelik oyun verip sonra böyle işin ayarını kaçırmasınlar. herşeyin bir adabı vardır.

sana kaliteli yemek yapan bir dönerciden 1 yıl yemek yersin her okul çıkışında sonraki 1-2 yılda malzemeden kısmaya başladığını ve eşek eti satıp aynı fiyata seni kerizlemeye çalıştığını düşün? aynı mantık. başta seni çekmek için bol bile koyuyrodu sonra işler değişti. ben buna yanlış demiyorum ticari zekadır. ha ama nasıl sen veya ben o dönerciden yemeye devam etmeyeceğimiz gibi ben de bu indieleri almaktan vazgeçiyorum.

(eşek eti olayı da gayet ciddidir. dead space 3 hindi etiyse , hammerbilmem ne oyunu atariden bozma eşek etidir hiç kusra bakmayın.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 9 Eylül 2014; 21:25:47 >

• Adamlar origin bundle bekliyorlar resmen. Bence şahsen güzel bir bundle Gone Home, ve Paper Please'i merak ediyordum. Haftaya salı To the Moon gelecek diye düşünüyorum.
  • o b?rka? har?ka oyundan ?rnek ver?rm?s?n?

Şaka bir yana, ben zaten burada "Çöp bundle" demedim. Sadece beğenmediği mi söyledim. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue Dragon Ready -- 9 Eylül 2014; 21:37:34 >
  • Güzel bundle bta 10$ 'a yakın olduğu için 10$'lık paketi alırım.
  • bta 5 dolar olsa güzel bundle gunpoint,gone home,papers please üçü süper oyun.
  • Oyunlar benimde hoşuma gitmedi pek hayal kırıklığına uğradım
  • 10 AAA oyunu 1 dolardan almayı bekleyen komik insanlar var. Humble'ın suçu aslında alıştırmıcaktı böyle beleşcileri. Bi de milleti kandırıyolar diyolar hay allahım. Zorluyolar sanki almaya.

Sırf ünlü değil diye çöp bundle diyolar bi de. Oyunun adını ilk defa görüyorlar reklamı yapılmayan oyunsa direk "çöp"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meurglys -- 9 Eylül 2014; 22:05:42 >
  • 6.85'den geldi şuan 7.25 sanırım düşeceğini hiç sanmıyorum ufaktan artıyor hatta. Alacaksanız alın bence. hatta 10 dolarlığı bile almayı düşünüyorum güzel bundle indie oyunlar da iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meurglys

10 AAA oyunu 1 dolardan almayı bekleyen komik insanlar var. Humble'ın suçu aslında alıştırmıcaktı böyle beleşcileri. Bi de milleti kandırıyolar diyolar hay allahım. Zorluyolar sanki almaya.

Sırf ünlü değil diye çöp bundle diyolar bi de. Oyunun adını ilk defa görüyorlar reklamı yapılmayan oyunsa direk "çöp"

Katılıyorum oyunlar gayet iyi.
  • Şahsen 1 dolarlık kısmın gayet güzel olduğunu düşünüyorum, BTA ve 10 dolarlık oyun ilgimi çekmediği için almadım. Yine de geçen hafta ertelediklerinde beklentiyi yükseltmişlerdi sonrasında böyle tepkilerin gelmesi gayet normal.

EDIT: Gözden kaçıranlar için söyleyeyim 1 dolarlık kısımdaki üç oyun da koleksiyon kartı veriyor en kötü kartlar ve rozet için bile alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chiwawa33 -- 9 Eylül 2014; 22:14:57 >
  • Blue Dragon Ready kullanıcısına yanıt
    tabi senin o heryerde gördüğün bf4 vb. oyunlar bundle a gelmeyince 'beğenmedim,bundle olmamış veya $10 a değer mi' gibilerinden yorumlar geliyor.amacım sana oyunları beğendirmek değil. $10 o oyunlar için çerez parası.gelecek oyunlar hariç
    metascore puanlarına ve kullanıcı yorumlarına bakarsan oyunların kalitesi anlarsın.

Gunpoint 83
    LUFTRAUSERS 80
    Gone Home 86
    Hammerwatch 72
    Papers, Please 85
    SteamWorld Dig 76
  • Aynen kardeş ben Watch Dogs görmeyince beğenmiyorum maalesef. Metascore ve kullanıcı yorumlarına baktım şu an ve yine BEĞENMEDİM. Bu lafı görmek zoruna gidiyorsa bloklayabilirsin. Benim param nasıl olsa ister alırım ister almam
  • Humble Bundle birilerinin beklentilerine göre iş yapmaz. Beklentiyi yükseltmek gibi bir amaçları da yok daha önce de defalarca ara verdiler rutin olarak . Bundle'ı kötüleyenler bu işin özünü anlamakta sıkıntı yaşayan arkadaşlar . 2K Bundle yapan , Warner Bros Bundle yapan, Origin bundle yapan Humble Bundle değil miydi ? Her zaman bu şekilde bundle hazırlamak mecburiyetinde değiller . Namkörlük etmenin alemi yok , çamur at izi kalsın mantığını bırakın . Humble Bundle bağışçılık sistemi olmasaydı çoğu oyunu zar zor alırdık böyle uygun fiyatlara rüyanızda görürdünüz . Şom ağzınızı açtınız steame TL geliyor bunu da inşallah konuşa konuşa batırmazsınız .
  • 
Sayfa: önceki 57325733573457355736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.