Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5725. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Maestro725 , Anqe , dunyao , osmandemi2 , mustiua Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.577
Cevap
2.720
Favori
21.295.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 57235724572557265727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu g2a dan paypal olmadan alışveriş yapılmıyor mu kaydolurken hep Kartınızı çıkaran banka bu işlemi onaylamadı diyor :( bu fırsatı kaçıramam 15 dolara ama normal bir şekilde oyunları alabiliyorum sadece paypalda böle bu arada kart ziraat bankkart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmelek -- 8 Eylül 2014; 12:46:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Öncelikle üye oluyorsun. Sonra Buy diyorsun, en altta kullanacağın kartı seç gibi bir şey var. Diyelim ki VISA olsun bizimki. VISA yı seçiyorsun kart numarasını giriyorsun alıyorsun oyun gamersgate kütüphane ne geliyor. Sonra o kütüphane den DRM yazan yerin altında code gibi bir şey var ona tıklıyorsun sana bir kod veriyor, onu Steam'e girdin mi oyun Steam kütüphane ne ekleniyor.

Çok sağolun hocam. Kalbim temizmiş. Daha bu sabah Hotline Miami indirime girse de alsam demiştim. İninal Kart geçiyormuş hocam baktım da. Tekrardan sağolun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkmelek

şu g2a dan paypal olmadan alışveriş yapılmıyor mu kaydolurken hep Kartınızı çıkaran banka bu işlemi onaylamadı diyor :( bu fırsatı kaçıramam 15 dolara ama normal bir şekilde oyunları alabiliyorum sadece paypalda böle bu arada kart ziraat bankkart

Kartınızı yurt dışı alışverişine açtırmadıysanız bu hatayı verir, eğer bu sorunu yaşıyorsanız paypale kartınızı kaydedip alışverişi yapın, paypal büyük rahatlık bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: darkmelek

şu g2a dan paypal olmadan alışveriş yapılmıyor mu kaydolurken hep Kartınızı çıkaran banka bu işlemi onaylamadı diyor :( bu fırsatı kaçıramam 15 dolara ama normal bir şekilde oyunları alabiliyorum sadece paypalda böle bu arada kart ziraat bankkart

Kartınızı yurt dışı alışverişine açtırmadıysanız bu hatayı verir, eğer bu sorunu yaşıyorsanız paypale kartınızı kaydedip alışverişi yapın, paypal büyük rahatlık bence

kaydederken bu hatayı veriyor atm kartı bu acaba ondan mı ama g2a dan normal bir şekilde alışveriş yapabiliyorum
  • ben ordan satın aldım inian l ile hiçbi sorun yaşanmadı
  • Kaç TL kur kesti acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albert Wesker. -- 8 Eylül 2014; 13:18:14 >
  • Beyler g2a den alisveris yaptim aldim.
    Mailime get your key geldi tikladim.yeni sayfa acti ve keyim orada suan.İstedigim zaman girip keyi ekleyebilirim.degil mi ordaki keye bir sey olmaz yani.
    Tatildeyim suan da...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keyinize bişey olmaz. İstediğiniz zaman ekleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Keyinize bişey olmaz. İstediğiniz zaman ekleyebilirsiniz.

Tamamdir hocam tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BondAlp

Kaç TL kur kesti acaba ?

paypal kuru yüksek hesaplıyor, ama paypal ayarlarından kuru kartın hesaplamasına izin verirseniz daha düşük kur alıyor, bu ayarı o kadar gizli bir yere saklamışlar ki internette anlatımı olduğu halde zor bulmuştum, internetten araştırıp bu ayarı yapın, ben bu ayarı yapana kadar 50-60tl kaptırmışımdır paypale sırf kuru yüksek hesapladığı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: BondAlp

Kaç TL kur kesti acaba ?

paypal kuru yüksek hesaplıyor, ama paypal ayarlarından kuru kartın hesaplamasına izin verirseniz daha düşük kur alıyor, bu ayarı o kadar gizli bir yere saklamışlar ki internette anlatımı olduğu halde zor bulmuştum, internetten araştırıp bu ayarı yapın, ben bu ayarı yapana kadar 50-60tl kaptırmışımdır paypale sırf kuru yüksek hesapladığı için

PayPal ile değil hocam İninal Kart ile alacağım. Normalde kestikleri HumbleBundle, Steam gibi sitelerde 2.28 idi. Bende merak ettim burada da mı aynıdır diye.
  • Blue Dragon Ready kullanıcısına yanıt
    hocam teşekkürler sayenizde bekleyişte olduğum torchlightın iki oyununu da aldım. oyunu almak için siteye üye olmam gerekti onu hallettim alım yaptıktan sonra torchlight II için serial key verdi ve steam üzerinden etkinleştirdim oyunu. yalnız torchlight I için böyle bir durum yok. direk indirme linki vermişler bu oyunu steam kütüphanesine nasıl ekleyebilirim?
  • 2.27
  • Sağolun hocam.
  • Yanlışlıkla gelen emaile tıkladım, bayadığır beklediğim system shock 2 bundle'da çıktı

http://www.bundlestars.com/all-bundles/night-dive-bundle/

Ayrıca Bioshock Infinite DLC'leri de iyi bi indirime girmiş:

http://www.macgamestore.com/search/?sword=Bioshock+Infinite

Steam olduğu için Windows'da da çalışıyor merak etmeyin

Bi de hangi DLC'leri önerirsiniz? Oynanış süreleri ne kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meurglys -- 8 Eylül 2014; 15:40:36 >

• https://www.indiegala.com/giveaways
    Sanırım Canyon Carpets oyunu bedava. Alanlar yardımcı olabilir mi
  • Bu arada yarınki Humble Bundle ne olacak acaba ? Sağlam bir bundle bekliyorum. Sağlam bir indie bundle beklentisindeyim.
  • Arkadaşlar burda 5.19$ ödersem hepsini mi alıyorum yoksa sadece ulocked yazanları mı?

https://www.indiegala.com/august?utm_source=banner_on_indiegala&utm_medium=banner&utm_campaign=indiegala_internal
  • Cs go indirim kuponu olan varmi artik dayanamiyorum
  • Vandraren kullanıcısına yanıt
    Torchlight'ın ilk oyunu direk olarak DRM. Yani indirip oynamak zorundasınız gamersgate dışında başka bir kütüphaneye eklenmiyor maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 57235724572557265727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.