Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Roronoa Zoro , chris92 , gabba Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 30 Misafir (3 Mobil) - 30 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.687
Cevap
2.721
Favori
21.310.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55435544554555465547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cornelias

@den1ss33 hocam k.karti ile de oluyorda kabul edilir mi sorun orda. Bircok arkdadinkini kabul etmediler ben sansliydim yine de siz bilirsiniz:)

Çoğu arkadaşınki kabul edilmemiş vazgeçtim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Indie Gala - Every Monday Bundle #16

emek emek tablo yaptım bi göz atın

http://steamcommunity.com/groups/DHMultiplayer#announcements/detail/254768173955641271

Steam üzerinden anında bildirim almak için DH Steam grubuna katılın !

http://steamcommunity.com/groups/DHMultiplayer#

hocam paypaldan 1,50$ atsam sana bana alabilirmisin bu bundleyi acaba? kart yokta bende...

• CloserTR kullanıcısına yanıt
    malesef bende ön ödemeli kart kullanıyorum
  • Trackmania alacaklar kesinlikle stadium alsınlar diğerlerinde o kadar oyuncu yok en azından türk oyuncu yok. Şu an bizim serverdeyiz gelenler varsa bekliyoruz :D owG train serverin ismi...
  • chaos13 C kullanıcısına yanıt
    stadyum tam nations havasında hem de ucuzdu 3 lü paket kaptım
  • bana 1 dolarlık humble alan hayırsever bir dost olsa da yarın 2 lira için 25 lira karta para atmaya gerek olmasa
  • Trackmania indirimini kaçırmıştım daha önce güzel oldu bu keşke bundle olan da indirime girseydi de onu alsaydık ama olsun stadium da iyidir.

Birde arkadaşlar ben senelerdir nations forever oynardım, ordaki hesabım ile trackmania 2 giremiyorum, bir yolu varmıdır yoksa illa 0 dan mı başlıyacaz ?
  • Flash bundle alınır mı sizce? Dirt' de GFWL sorunu var mı?

Bir de oyunların masaüstü simgesi neden beyaz? Steam' de sorun mu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slc73 -- 15 Temmuz 2014; 9:06:03 >
  • 2k Bundle'ın yeni oyunu akşam 9'da gelecek galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

hocam en son TM nations oynamıştım. şimdi 3 tane oyun var.
    TrackMania² Canyon 27 Şubatta çıkmış 10 dolar
    TrackMania² Stadium 20 Haziran çıkmış 2,5 dolar
    TrackMania² Valley 4 Temmuz da çıkmış 10 dolar
    sizin bilginiz varsa oyuncu sayısı bakımından en aktif olanı hangisi, hangisi alınmalı?

En çok oyuncu stadiumda var bende oynuyordum bir kaç hafta önce ara verdim şimdilik.

tanıtım videosunda TM nations ile bir fark yok gibi geldi bana. yeni eklenen şeyler var mı?
  • trackmania stadium olan varsa cs winter key(anahtar) + winter case(kutu) verilir.
  • Cities xl platinum 6 dolara dusmus. Alinir mi sizce arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valley işe yaramaz oynanışı çok kötü zaten alanlar dediğim gibi stadium alsın gene alacaksa canyon da alabilir artı olarak. Eski tmnf yada tmu hesabıyla girilmez bu yeni oyun. Değişiklik olarak gölgeler felan eklendi oyunun grafikleri biraz daha iyi yapıldı yollara yeni parçalar eklendi oynanışta falan değişiklik yok oyunun esas amacı drift yaparak pistleri kısa sürede bitirmek. Aynı anda çok fazla kişiyle oynanabiliyor Time attack, Round, Team, Cup modları var. Bu arada 7 senedir oynuyorum turnuvalara falan da katılıyoruz bu kadar iyi sürmek için uzun süre oynamak lazım.
    Takım videolarımız ve kişisel videolar:https://www.youtube.com/user/umutunal13/videos

• quote:

Orijinalden alıntı: slc73

Flash bundle alınır mı sizce? Dirt' de GFWL sorunu var mı?

Bir de oyunların masaüstü simgesi neden beyaz? Steam' de sorun mu var

Aynen hocam bende de simgeler bembeyaz tek bende boyle degilmis. Sebebini bilen var mi?

• simgelerin beyaz olması durumu bende de mevcut maalesef...
  • DNS ayarlarından kaynaklanıyor, dns sıfırlarsanız simgeler gelir.
  • chaos13 C kullanıcısına yanıt
    çok sevdim valla oyunu
    gamepadla oynuyorum, gazı sağ analoga verip istediğim gibi gazı ayarlamak istiyorum nasıl yapabilirim bunu? ayarlarda kontrolleri değiştirme yok heralde
  • Overlord + rising hell dlc
    Overlord II
    Rise Of Argonauts

Karşılığında sadece oyun tekliflerine açığım parayla işim yok pm atın
  • flash yenisinde ne gelecek acaba bilgisi olan var mı?
    edit:2K bundle yeni oyun bugün eklenecekti sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadmanku -- 15 Temmuz 2014; 15:23:04 >
  • Flash rebundle'ın 1 dolarlik kısmını kullanmayacağım. Bundledan cıkma oyunlar ile takaslayabilirim.

• 
Sayfa: önceki 55435544554555465547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.