Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: psycho90 , psycho90 , Roronoa Zoro , DissHeytan , eKsTazi Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 40 Misafir (3 Mobil) - 40 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
349.675
Cevap
2.721
Favori
21.308.382
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55415542554355445545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bişey sorucam bioshock infinite ı ilk iki oyunu oynamadan oynasak çok şey kaybeder miyiz yoksa bağımsız mı birbiriyle? bana bağımsız gibi geldi ama bi bilene sorayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lelouch Vi Britannia

bişey sorucam bioshock infinite ı ilk iki oyunu oynamadan oynasak çok şey kaybeder miyiz yoksa bağımsız mı birbiriyle? bana bağımsız gibi geldi ama bi bilene sorayım dedim

bağımlı önce ilk 2 oyunu oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

quote:

bişey sorucam bioshock infinite ı ilk iki oyunu oynamadan oynasak çok şey kaybeder miyiz yoksa bağımsız mı birbiriyle? bana bağımsız gibi geldi ama bi bilene sorayım dedim

bağımlı önce ilk 2 oyunu oyna

peki hocam sağolun
  • bu nuveemden oyun alırken vpn gerekiyor mu ? nasıl almak gerekiyor bilen var mı detaylı
  • @m-99 hocam chrome icin hola eklentisini indirip brezilyayi secmeniz gerekiyor nuuvemden almak icin.
    Ayrica arkadaslar fifa 14 u brezilya originden paypal ile aldim sorunsuz eklendi kutuphaneye. Once bi mail geldi foto vs istiyorlardi yarim saat kadar sinra oyun kutuphaneye geldi. Paypal da turkiye adresi idi. Yani aldiktan sonra biraz bekleyin 1 saat kadar olmazsa paypaldan siparisi iptal edersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cornelias

@m-99 hocam chrome icin hola eklentisini indirip brezilyayi secmeniz gerekiyor nuuvemden almak icin.
    Ayrica arkadaslar fifa 14 u brezilya originden paypal ile aldim sorunsuz eklendi kutuphaneye. Once bi mail geldi foto vs istiyorlardi yarim saat kadar sinra oyun kutuphaneye geldi. Paypal da turkiye adresi idi. Yani aldiktan sonra biraz bekleyin 1 saat kadar olmazsa paypaldan siparisi iptal edersiniz.

Nasıl bir şanstır bana iptal edildigiyle ilgili mesaj geldi, 7 gün icinde parayi iade edecekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

@m-99 hocam chrome icin hola eklentisini indirip brezilyayi secmeniz gerekiyor nuuvemden almak icin.

Nasıl bir şanstır bana iptal edildigiyle ilgili mesaj geldi, 7 gün icinde parayi iade edecekler

Ben de sasirmistim :)
    Baska bir cpf ile denemek ise yarayabilir hocam.

• quote:

Paypal kullanmıyorum da K.Kartı ile olmuyor mu?
  • Cornelias kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz doğru, ama çok az kişinin alımını kabul etmişler. Ben bir arkadaşıma almaya çalıştım onunkini de reddettiler. Neden iptal ettiniz diye sordum, brezilyada yasamiyorsunuz dediler. Siz heralde insaflı çalışana denk geldiniz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1.si en iyi Bioshocktur.Hem Infinite ile bağlantısı da var.Oynamadan geçmemek lazım.
    edit;Ben 2. oyunu oynamadan Infinite'i bitirdim.Zaten 2. oyunu farklı bir stüdyo yapmış.Yani Bioshock 2'yi Infinite'ten önce oynamanıza gerek yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saxomen -- 14 Temmuz 2014; 19:29:29 >
  • teşekkürler arkadaşlar vazgeçtim . şimdi şansımıza olmaz bi de 7 gün para iadesi beklemekle uğraşmayalım. hem kampanya bitmiş sanırım hola ile kontrol ettim 30 tl ye geliyor brezilya originde . şu an nuveemde ise 19 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: saxomen

quote:

1.si en iyi Bioshocktur.Hem Infinite ile bağlantısı da var.Oynamadan geçmemek lazım.
    edit;Ben 2. oyunu oynamadan Infinite'i bitirdim.Zaten 2. oyunu farklı bir stüdyo yapmış.Yani Bioshock 2'yi Infinite'ten önce oynamanıza gerek yok bence.

İkinci oyun ilkinin devamı. İlknii oynuyorsan ikinciyide oynayacaksın. Ek olarak ikiside Rapture'da geçtiği için Infinite ile bağlantısı var.

• Blue Dragon Ready kullanıcısına yanıt
    Valla artık bilemiyorum hocam ben 2'yi oynamamama rağmen tüm referansları kaptığımı düşünüyorum Infinite'te.2 1'in dlc'si gibi duruyor biraz.
    edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saxomen -- 14 Temmuz 2014; 23:03:38 >
  • Humble Flash Re-Bundle

Yarın akşam 9'a kadar süresi var.

https://www.humblebundle.com/flash

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 14 Temmuz 2014; 21:06:48 >
  • Codemasters Re-Bundle geldi. Acaba diğer eski bundlelar da bu şekilde gelecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saxomen

Valla artık bilemiyorum hocam ben 2'yi oynamama rağmen tüm referansları kaptığımı düşünüyorum Infinite'te.2 1'in dlc'si gibi duruyor biraz.

DLC gibi duruyor çünkü ikisi aynı mekanda geçiyor. İkinci oyunda Big Daddy ve ADAM ile ilgili olaylar dönüyor. Olayları netleştiriyorlar yani. Bunun dışında oyun içi yenilik yok. Bioshock 1.2 denilebilir Bioshock 2 için. Aynı oyunu sadece hikayesi farklı olarak oynamak istemiyorsanız oynamassınız internette hikayesi ile ilgili bilgi var ona bakarsınız daha mantıklı olur. Böyle yapan çok fazla insan var

• Humble Bundle - Flash Re-Bundle

http://steamcommunity.com/groups/DHMultiplayer#announcements/detail/254768173951682669

15.07 21:00'a kadar
    https://www.humblebundle.com/flash

OYUNLAR STEAM FİYAT
    Overlord ✔ en az $1
    Overlord: Raising Hell DLC ✔ en az $1
    Operation Flashpoint: Red River ✔ en az $1
    Operation Flashpoint: Dragon Rising ✔ en az $1
    Rise of the Argonauts ✔ en az $1
    DiRT Showdown ✔ *en az $6
    DiRT 3 ✔ *en az $6
    Overlord II ✔ *en az $6

Aynı zamanda grubu da takip edin, anında duyuruyoruz direk steam üzerinden haberiniz olsun.

http://steamcommunity.com/groups/DHMultiplayer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 14 Temmuz 2014; 21:23:06 >

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Böyle günlük şok rebundle olacak mı her gün? Bir bilginiz var mı bu konuda?

• Bundle güzel alınır.
  • 
Sayfa: önceki 55415542554355445545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.