Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BlacK SeA StorM 61 , David Attenborough , returnity Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (4 Mobil) - 15 Masaüstü5 Mobil3 Android
5 sn
349.470
Cevap
2.719
Favori
21.284.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52255226522752285229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdiye kadar 12 oyun almışım tutamıyorum kendimi interneti kapattıracağım yada 1 haftalığına internet olmayan bir yere geçeceğim

Kısa günün zararı

Mortal Kombat
    Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut
    Nether - Watcher

Bunlar hariç 12 oyun daha aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canerxy06

Cs Go indirime girecek mi beyler ?

Dayım steamde gm bi dk sorayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canerxy06

Cs Go indirime girecek mi beyler ?

Girerde bu gidişle son gün olacak gibi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/ARAL-Far-Cry-3-PC,103452,465882,1023303.html?langId=-14

Çok ucuzmuş hemen 10 tane sipariş verdim hayrına dağıtırız.

Hata vardır onda.

Hatayı düzeltmeden hemen alın bu fiyata kaçmaz.

ben sayfanın sondan başa gidiyordum sizin mesajı gördüm aha ucuza far cry 3 alacam diye sevinirken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukk44 -- 23 Haziran 2014; 12:31:03 >

• UcanTosbaga kullanıcısına yanıt
    open world bildiğin open world hocam. hatta bildiğinden de fazlası olabilir ne yapmak istiyosun mesela sen onu söyle. milyon tane mod var. canın ne yapmak isterse indir kur.
  • http://www.gog.com/game/hotline_miami

Hotline Miami

1.99 $

Soranlar için Steam Key olarak veriliyor. (Amazon gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soickan -- 23 Haziran 2014; 12:36:52 >
  • büyük bir heyecanla yaz indirimleri gelsinde cs go alayım diyordum. fakat bu konudaki "cs go indirime gircek mi" yorumlarını görmekten tiksinir hale geldim oyundan. sanırım almıcam galiba. cs go nuz batsın emi. yok lan almıcam son kararım.
  • Beyler napıyoruz nether alıyor muyuz?
  • Arkadaşlar F. New Vegas Ultimate'in ekstra ne özelliği var? Açıkçası bir kaç yamadan dolayı fazla para vermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/ARAL-Far-Cry-3-PC,103452,465882,1023303.html?langId=-14

Çok ucuzmuş hemen 10 tane sipariş verdim hayrına dağıtırız.

Hata vardır onda.

Hatayı düzeltmeden hemen alın bu fiyata kaçmaz.

ben sayfanın sondan başa gidiyordum sizin mesajı gördüm aha ucuza far cry 3 alacam diye sevinirken...

bide 3.90 tl kargosu varmıs...

• Beyler steamde Deadpoolu bulamadım ülkemizemi kapatıldı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spielberg

beyler bu arada bişey daha sorucam şimdi benim kız arkadaşım gerek mobil platformda gerek kendi bilgisayarında(offline olarak) Minecraft oynuyor çokta seviyor. Ben çok fazla oynamıyorum ama ikimizin internet üzerinden oynayabileceği crafting,zombi tarzında bi oyun arıyoruz. Birlikte ev falan yapabileceğimiz hayatta kalmaya çalışabileceğimiz,oyunu kapatıp başka birgün açtığımızda kaldığımız yerden kaldığımız ortamda devam edebileceğimiz bi oyun arıyoruz. DayZ - Rust - 7 Days to Die arasındayım ama rust pek güzel gelmedi daha çok eğlence amaçlı sanırım çıplaklık vs. pek bize göre değil. DayZ de çok tuzlu duruyor. 7DTD daha fazla ucuzlar mı acaba? önerileriniz için teşekkür ederim.

dont starve var aradığın özelliklerde, ama multiplayeri 1-2 ay içinde eklenecek oyuna.
    en azından not al bir yere ilerde bakarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar,

DRM kısıtlaması (DRM Free) olmayan oyunlar saat başıhttp://www.gog.com/ adresinde de kampanyalı çıkıyor. CS: GO çıkmaz ama bugün sabah The Witcher 2 dikkatimi çekti, az önce yazdığım gibi Hotline Miami vs. her saat 2-3 oyun indirimli satışa çıkıyor. Takip edebilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: TsuMura

terraria oynadım baya bi. karışık gibi görünse de pek öyle bi yanı yok. minecraft oynayan zaten bunu rahatlıkla oynar :) nether ise daha yeni bi oyun olmasına rağmen baya bi indirim görmüş. bi bit yeniği olabilir. incelemeri okumak izlemek lazım.

neyse akşam bi kaç video izleyeyim gameplay duruma göre alırım hemen 2 dolar bişi zaten :)
  • istanblue3455 kullanıcısına yanıt
    Deedpool steam üzerinde satıştan kaldırıldı. Eskiden almış olan birilerinden gift olarak bulup alabilirsiniz.
  • beyler bu nether hakkında bilgisi olan yokmu bu oyun neden bu kadar ucuz ve bu paketler neyin nesi beta paketlerinimi bu fiyata satıyorlar acaba
  • istanblue3455 kullanıcısına yanıt
    activision ın telif hakkı bitti diye biliyordum kaldırıldı steam den sadece bizim ülkeye özel değil
  • Tüm indirimler çöp , cs go bekliyo herkez..
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    Aynen bende onu sorucaktım bi kaç arkadaşımda gift olarak varda alsam problem olmaz dimi ?
  • Mortal Kombat alınır mı?

• 
Sayfa: önceki 52255226522752285229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.