Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dnzksy84 , Dnzksy84 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.502
Cevap
2.720
Favori
21.290.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52215222522352245225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hmm, evet şimdi hatırladım.. dlcleri toplayayım dedim ama sanırım 75 görmemişti.. bakalım.. son güne kadar bekleyeyim bari..
  • Spielberg kullanıcısına yanıt
    Multisi değilde Single Playerı daha güzel
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    Hocam burası Steam kodu mu veriyor?
  • Ben oynuyorum. Multisi hem çok dolu değil. Team Deathmach haricinde oynayan zaten yok. İndirimlerden sonra falan oyuncu bulunuyor

@PlayerX

sürekli üste atın indireceğiniz oyunu bende de sürekli atıyordu. En sonunda atmıyor ve indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResVR -- 23 Haziran 2014; 10:23:44 >
  • Playas kullanıcısına yanıt
    borderlands ı oynamadıysan borderlands 2 yi durup dururken sevme şansın pek yok bana göre.. ya da en azından bunu yapanlar kadar sevme şansın yok diyelim.

ama ille de sorumu yanıtla dersen; oyun kesinikle single olarak bitiriilip (dlcler ile birlikte) sonra oynanıyorsa coop oynanmalı. onu da tanıdığın, samimi olduğun arkadaşlarınla yapman lazım.. yere düşen itemler ortak düşüyor, önce kim kaparsa yerden alınıyor. ve evet, co-op oynarken level atlanıyor tabii ki.. yalnız şöyle bir durum da var; co-op ve single olarak görevler ortak yürüyor. eğer singleda yaptıysan mesela bir görevi coopta onu yapmış olarak oynuyorsun.. ayrıca çok ta emin değilim ama 1 dlc daha gelebilir borderlands 2 ye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Multisi değilde Single Playerı daha güzel

Single bitirmiştim öğrenciyken bi arkadaşın hdd sinde bulup kurmuştum. Multisini merak ettim alinabilir gibi duruyor

@ResVR
    Sadece team deathmatch mi var hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

quote:

Orijinalden alıntı: Glp107Oa

Ets 2 tekrar şok indirime girer mi?

CS:GO daha indirime girmedi siz 2. kez indirim bekliyorsunuz :)

1 kere giren tekrar girmez daha sırada bir sürü oyun var maalesef...

girer girer hiç belli olmaz orion dino ve mount and blade mesela 2 defa girdi
  • Spielberg kullanıcısına yanıt
    Team Deatmach , Rescue , Free for all , Cry for help 4 mod var adları bunlara yakın olması lazım. Zaten deatmach biliyoruz . Free for all herkes tek

Rescue veya Cry for helpten biri benzin bidonu tadında şeyler taşıyorsun belli noktalara diğer takımda engellemeye çalışıyor. Death match 10 kere oynadıysam diğerlerinden 1 dir boş yani diğer online modlar

hatta burada online link var buyrun bakın.http://www.youtube.com/watch?v=wvZXCtxWIS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResVR -- 23 Haziran 2014; 10:33:17 >
  • South Park $20'a düşsün öyle düşünücem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

Team Deatmach , Rescue , Free for all , Cry for help 4 mod var adları bunlara yakın olması lazım. Zaten deatmach biliyoruz . Free for all herkes tek

Rescue veya Cry for helpten biri benzin bidonu tadında şeyler taşıyorsun belli noktalara diğer takımda engellemeye çalışıyor. Death match 10 kere oynadıysam diğerlerinden 1 dir boş yani diğer online modlar

hatta burada online link var buyrun bakın.http://www.youtube.com/watch?v=wvZXCtxWIS4

çok teşekkürler TDM den farklı modların olması güzelmiş bidon taşıma onu engelleme falan nadirde olsa oynanır farklı şeyler iyidir :)

bakalım 1-2 oyun var takibimde eğer ucuzluk olmazsa bu oyunu alıcam inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spielberg -- 23 Haziran 2014; 10:38:25 >

• Bi CS yi koymadilar suraya

• quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

bu token ler niye bukadar düştü yahu tırt olduk resmen

Market "rasyonel" alıcılardan oluşmadığı için balon olmuştu ilk günlerde, herkes anladı ne kadar tırt olduğunu olayın. Para kazanan da çoktur bu olayın üstünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

Bi CS yi koymadilar suraya

Daha başından insanların midesini bulandırmayalım diyorlardır. Bir indirime girince epey bir kalıyor çünkü, daily mi ararsın flash mı ararsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 23 Haziran 2014; 10:38:02 >
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    aynen. Yaptığı bütün indirimleri tokenlerden geri aldı gabe
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaria

quote:

Orijinalden alıntı: distortionn

şu korsan mevzusu çok saçma burda kul hakkı diye konuşanlar hiç mi mp3 indirmiyor hiçmi film indirmiyor. burda steamden alışveriş yapanların çoğu zaten online oyun kasıyor.kandırmayalım birbirimizi,yeri gelir bi oyunu korsan indidrirsin yeri gelir parasını verip alırsın oyununa göre değişir

Korsana artık gerek yok ki, müzik için spotify var, fizy var, deezer var, film için tivibu var, digiturkplay var, dailymotion var, turkcell tv var, oyunlar için steam, amazon, gmg, gog kampanyaları fazlasıyla yetiyor korsan indirirken uğraştığına ve zamana bile değmez ben uzun zamandır korsan kullanmıyorum bu tür dijital ürünler için. Sadece emin olamadığım bir oyunu korsan indirip denerim beğenirsem alırım.

Müzik için bir şey demiyorum ama kimse o tivibu turkcell vs de film izlemiyor.Hadi ülkemizde netflix açılsa tamam diyecem bi nebze de o dediklerinde izlenmez film (fiyat konusuna hiç girmiyorum ttnet-turkcell dayamıştır kesin kazığı)

• Takip eden var mıdır bilmiyorum ama CS-1.6 5 dolardan daha aşağısını gördü mü? Gören, duyan, bilen var mı?
  • steam çok garip la o kadar oyun koyuyor kendi oyunlarını daha koymadı
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Bence de fazla, benim de sevdiğim bir oyun fakat steam indirimlerinde 5 dolara bomba oyunlar varken 40 dolara bu oyun alınmaz bence
  • valve çok garip la kendi oyunlarını sokmuyuor
  • Gören, duyan, bilen var mıdır bilmiyorum ama CS-1.6 5 dolardan daha aşağısını gördü mü acaba bu yaz?
  • 
Sayfa: önceki 52215222522352245225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.