Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kaya4136 , kaya4136 , emrahkaplan5534 , WBC , Noctivagant Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 29 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52175218521952205221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

Mount & Blade almayan varsa çeksin bi zahmet artık

Hocam Titan Quest Windows 8 de çalışır mı acaba? Bilginiz varsa paylaşır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bigbang61

hayırlı olsun :) mp zevklidir bazı hataları olsada

Hocam DH Konvoyla beraber oynamak için DLC almak gerekir mi yoksa sade ETS2 almak yeter mi
  • Yeni açılan Vote'a bakın Nether 3$

Bu oyun daha yeni çıktı yav bu kadar indiğine göre tutmamış sağlam değil herhalde
  • Steam uygulamasında gelmedi şok indirim ve topluluk ama Chrome'dan girince geldi, klasik Steam bir işi doğru yapsa.
  • bende flash sale ve community choice gözükmüyor

evet aynı oyunlar tekrar tekrar indirime girip duruyor sağol steam müthişsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GlueN -- 23 Haziran 2014; 4:06:25 >
  • Strategy'e oy verin beyler Civ5 var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ETS 2 yeterli
  • O kadar fakirim ki , steam yeni çıkan indirimleri bile göstermiyor sen git yat diyor
  • illa cs go için son günü beklicez yani
  • Nether $3 gelecek çok büyük ihtimalle - Oyunun hazır olmadığını biliyorum ama alayım nasılsa oynarım mantığı ile satın alacağım sanırım eğer seçilirse.
  • Deus ex - Fallout - Nether - Dead Island ..... Stratejinin hiç şansı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 23 Haziran 2014; 4:10:21 >
  • Civilization 5'in multisi nasıldır acaba?
  • VoLVoXxX99 kullanıcısına yanıt
    hocam Nether tavsiye eder misin bende düşünüyorum almayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlymnSntrk

quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

quote:

Orijinalden alıntı: SlymnSntrk

quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

Sleeping Dogs için ne diyorsunuz? Vakit doluyor

Forumdaki bir arkadaştan collectionu 15TLye aldım. 1-2 TL farketmez dersen sen bilirsin ama şu indirim günlerinde o 1-2 TL'yi bile boşa kaybedemem . Oyunu daha önce malum şekilde oynamıştım ve bence almaya değer

İstersen pmden nickini atarım

Hocam peki dlc lere gerek var mı sizce?

DLClerin içeriğini bilmiyorum ama bir huyum var bir şey oldu mu ya tam olacak ya hiç olmayacak, o yüzden Collection aldım her şey tam olsun ama eğer senaryoya etkisi yoksa almana gerek yok bence

@Anil.K Hocam dediğin DLC'leri yazar mısın sana zahmet? Başlamadan önce kapatayım

Tam olarak hangileri olduğunu bilmiyorum, bitirdikten sonra ek paketler için Collection almıştım ama tahminim şunlar oyuna hileli başlangıç gibi bir şey oluyor:

Pay-To-Cheat:

-High Roller Pack (Suit, car, money)
    -Top Dog Silver Pack (XP boost)
    -Top Dog Gold Pack (XP boost)
    -The Red Envelope Pack (Money collectibles)

http://steamcommunity.com/app/202170/discussions/0/846959179170887396/
    http://steamcommunity.com/app/202170/discussions/0/846945955286761354/

• Bigbang61 kullanıcısına yanıt
    Cidden ya uyumadım sırf bişey kaçırmayayım diye..
  • nether alacak kaç kişiyiz?
  • pirim kullanıcısına yanıt
    napalım artık hocom 30 hazirana kadar bu zulümü çekicez bu arada Nether kaçmaz :)
  • Flash Sale'e koydukları oyunlara bak arkadaş. Çöp den beterler. Şu dino zaten toplumun seçimi bölümünde vardı. Çakal Steam. Borderlands 2 alacağım. L4D2 de gelirse güzel bir indirim ile onu da alıp kapatırım bu summer sale olayını.
  • Grand Theft Auto: San Andreas oynunu isteyen ? SlymnSntrk ve ResVR hariç ilk alıntılayana vereceğim.

Arkadaşlar , dağıttığım oyunlara kütüphanesinde sahip olanlar yada aldığı oyunu kütüphanesine eklemeyecekler lütfen oyun istemesin.

Oyunu olmayan arkadaşlara öncelik verelim.

@Börcır adlı üyeye verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 23 Haziran 2014; 4:21:06 >
  • M&B Warband'ı herkes çok övmüş de bu grafikler, arayüz falan çok basit değil mi? Elder Scrolls serisine benzettim ama Skyrim'e 200 saatten fazla vakit harcadıktan sonra bu oyundan zevk alabilir miyim ki?
  • 
Sayfa: önceki 52175218521952205221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.