Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kullanıcı adı giriş
1 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir - 28 Masaüstü
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52125213521452155216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sleeping dogs 4$, outlast, tomb raider ve borderlands 2 5$
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltazar741

quote:

Orijinalden alıntı: Heat15

Arkadaşlar indirimden Assassin's Creed 3 ve 2k14 almak istiyorum ama %75i görür mü bu oyunlar bi size danışıyım dedim

Hmm pek sanmıyorum ama %25 - %50 arası indirim görür

Ac3 de su an %40 indirim var 11.99$ 2k14 ise %50 indirimle 14.99$ bu fiyatlardan almamı önerir misiniz o zaman?
  • aBeyler arkham origins tekrar indirime girer mi sizce?
  • quote:

Arkadaşlar indirimden Assassin's Creed 3 ve 2k14 almak istiyorum ama %75i görür mü bu oyunlar bi size danışıyım dedim

2K14 3. günde %75 gördü zaten.
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

2K14 3. günde %75 gördü zaten.

Hadi yaa tüh kaçırmışım ben onu Ac3 gördü mü peki hocam onu bekleyim mi sizce?
  • Heat15 kullanıcısına yanıt
    ac 3 5 dolar gormustu dun veya ondan onceki gun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğim gibi pembe takım önde gidiyor, yarın da mavi takım kazanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GlueN

ac 3 5 dolar gormustu dun veya ondan onceki gun

Off onu da mı kaçırdık benim de bu indirim işinden dün sabah haberim oldu demekki önceki gün indirime girdi o da onu da kaçırdım o zaman bi daha olmaz sanırım alırsam bu fiyata almam gerekecek sanırıım
  • quote:

Black flag haric hepsi 5 dolardi dun su an yukseldilrr galiba

• Lady Gagalayan kullanıcısına yanıt
    onum online iyi degil diyorlar :) almana gerek yok degemez diye düsünüyorum.
    batman zaten hikayesi icin oynanir.
  • Resident Evil 6 indirime girer mi acaba? Gerçi şuan %50 indirimde ama 20$ gene de... 10$ olsaydı alırdım senaryo modu co-op zevkli olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Hikayesi ve dark brotherhood görevleri bittikten sonra açacağınızı pek sanmıyorum hikayeye eyvallah ama flüt'ünü kaybeden bizi daha esrarengiz mağaralara gönderiyor kısacası görevler kendini hep tekrarlıyor.

edit:Ekleme

Bir hevesle indirdim. Dil dosyalarını da ayarladım. Tam giriyordum hevesim kursağımda kaldı.
    Pişman olmam umarım.

Alakası yok . Bazı görevlerin kendini tekrar ettiği doğrudur fakat görev çeşitliliği çok iyi yani 200 saatten sonra elbet görevler tekrar eder (kitap görevleri filan var bitmiyor) . Yani sıkmaz ve hep merak ettiriyor . Harita zaten kocaman çok ilginç güzel mekanlar var . Hele modları da yapınca mükemmel oluyor oyun . Tavsiyem ana hikayeye fazla abanıp benim gibi 25 saatte oyunu bitirme ve gideceğin yerleri fast travel yapma .

• Arkadaşlar Black & White 2 tarzı oyun var mı tavsiye edebileceğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meter90

quote:

Black flag haric hepsi 5 dolardi dun su an yukseldilrr galiba

Allah Allah dün de o kadar takip etmiştim ben demekki gece yarısına falan denk geldi su an yukseltmişler evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Resident Evil 6 indirime girer mi acaba? Gerçi şuan %50 indirimde ama 20$ gene de... 10$ olsaydı alırdım senaryo modu co-op zevkli olurdu.

Mutlaka girer indirime ama 10$ verilmez hocam ona.
  • 2 adet Dead Island Epidemic Beta Gift mevcut, pm ile mailini atan kişiye gönderebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katre. -- 23 Haziran 2014; 1:08:29 >
  • Arkadaşlar ben bir oyunu gift olarak alıp envantere eklediğimde bunu takasta kullanamıyorum, zaten alırken de steam diyor takaslanamaz satılamaz diye. Bu steamtradesdeki rusların envanterinde takaslık onlarca oyun var, nasıl takaslayabiliyorlar gift oyunları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Resident Evil 6 indirime girer mi acaba? Gerçi şuan %50 indirimde ama 20$ gene de... 10$ olsaydı alırdım senaryo modu co-op zevkli olurdu.

Mutlaka girer indirime ama 10$ verilmez hocam ona.

Neden ki? Ben PS3'te co-op olarak oynamıştım Leon'la olan camping'i... Güzeldi ya beğenmiştim ben. PS3'ü sattım şimdi de PC'ye alıp diğer 3 camping'i bitireyim diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

onum online iyi degil diyorlar :) almana gerek yok degemez diye düsünüyorum.
    batman zaten hikayesi icin oynanir.

Zaten online'ı için değil sırf dlclerle gelecek hikayeleri ve kostümleri için istiyorum. Oyunu zaten almıştımda season pass o an aklıma gelmedi o sırada da indirim bitti. Girer mi tekrar acaba?

• 
Sayfa: önceki 52125213521452155216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.