Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Halorandal , Vommel Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 37 Misafir (2 Mobil) - 36 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.711
Cevap
2.721
Favori
21.314.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52115212521352145215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: archV

quote:

Orijinalden alıntı: Lady Gagalayan

metro last light'la season pass alıyorum ne dersiniz değer mi?

Değer tabi yerinde olsam completeyi alırdım

aynen complete ve season pass. Yoksa complete alınca season pass'e gerek yok mu?
  • Arkadaşlar Borderlands 2 Goty aldım fakat steamde kütüphanemde sadece Borderlands 2 diye gözüküyor.Normalmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

Bu sorunun cevabını bu sayfada hiç görmedim de bilen vardır heralde

şimdi ben de bir oyunun normal hali var. ve ben bunun GOTY versionunu almak istiorum, bunu aldığımda orjinal oyunun fiyatı bu alışverişten düşüp, kütüphane de GOTY e dönüşüyor mu?

"şimdi ben de bir oyunun normal hali var." oyunun normal hali kütüphanenizde var demek istiyorsunuz sanırım? GOTY alırsanız kütüphanenizdeki oyun çöpe gider, GOTY modeli gelir yerine. Sadece Valve oyunlarında eski oyunun envanterinize geçtiğini söyleyen var. O yüzden oyunun GOTY'daki DLCleri ayrı ayrı alıp eklediğinizde daha ucuza gelmiyorsa ve GOTY istiyorsanız mecbur alırsınız oyununuzun düz versiyonu kütüphanenizden silinir...

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: Paako

quote:

1.5 - 2 saattir battleblock theater oynuyorum arkadaşımla ve kesinlikle öneririm(arkadaşı olup 2d platform sevenlere). oyun bayağı eğlenceli

Hocam bir bilgisayarda iki kişi oynanıyor mu yoksa iki bilgisayar mı gerekmekte? İlgimi çekti de biraz

Ayrıca enpara kartına 50 lira attım da akşamdan beri kartla bakışıyorum para yüklesem mi yüklemesem mi diye stresli işmiş

Denemedim ama oynaniyo büyük ihtimal. Zaten Steam sayfasında local coop yaziyo

İnternetten rastgele oyuncu ile co-op oynanabiliyor mu?

• quote:

quote:

quote:

aynen complete ve season pass. Yoksa complete alınca season pass'e gerek yok mu?

Complete aldiginda zaten herseye sahip oluyorsun DLC ler, Tüm packler dahil o zaman gerek kalmiyor .
    azönce baktim. Complette al kesinlikle.
  • quote:

season pass çıkacak dlc lerde indirim sağlamak için değil mi? bu kadar eski oyuna season pass almak mantıklı değil.
  • CS GO beklemeye devam, olmazsa steamtradesde bakacaz artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 15 Mexico originde 39,99$ Kaçırmayın derim. Ultimate edition 44,99$

Ekleme: Titanfall 19,99$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AVSEQ01.DAT -- 23 Haziran 2014; 0:36:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

quote:

quote:

1.5 - 2 saattir battleblock theater oynuyorum arkadaşımla ve kesinlikle öneririm(arkadaşı olup 2d platform sevenlere). oyun bayağı eğlenceli

Hocam bir bilgisayarda iki kişi oynanıyor mu yoksa iki bilgisayar mı gerekmekte? İlgimi çekti de biraz

Ayrıca enpara kartına 50 lira attım da akşamdan beri kartla bakışıyorum para yüklesem mi yüklemesem mi diye stresli işmiş

İnternetten rastgele oyuncu ile co-op oynanabiliyor mu?

Denemedim ama onunda olması gerekiyo çünkü oyun bul kısmı var.Ben tikladim oyun bulunamadı dedi bende kendim kurup arkadaşla oynadım. Suan 9000 kişi oyundaymis. Herkes almış zamanla oyun bulmakta kolaylaşır. Oyunda arenada var. Sadece Coop değil 2 vs 2 birçok oyun modu var. Bikac video izleyin karar verin daha indirim bitmedi uzun süre vakti var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Bilgisayarda pek oyun oynamayan biriyle oynamak için sormuştum da boşuna para vermeye gerek yok o zaman ikinciye, muhtemelen alırım teşekkürler.

• level kasacak arkadaşlara ufak bir öneri
    en az kart tamamlanan oyunları yazacağım böylelikle oyunu oynayıp 2-3 tanesini düşürüp eksik parçaları marketten alabilirsiniz

5 adet kart isteyen oyunlar:

Batman arkham asylum goty
    how to survive
    dead island riptide
    outlast
    trine 2

6 adet kart isteyen oyunlar:
    hotline miami
    call of juarez
    borderlands 2
    medieval 2 total war

diğer oyunlar 7-8-9-10 taneye kadar kart istiyolar benim bilmediğim az kart isteyen oyunlara örnek verecekler varsa ilave edebilirler

yalnız kütüphanede bu oyunlar yoksa ve kar amaçlı level yükseltme işine girecekseniz pek anlamlı olmaz gibi bu saatten sonra summer adventure kartların piyasası düşüyor çünkü ama level atlamak gelecekde işime yarar ve de biryerden başlamak istiyorum

diyorsanız yazdığım oyunları ucuza alın ve kartlarını tamamlayıp rozet yapın her oyunun rozeti 100 xp yani 1 level arttırır seviyenizi

kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1040 -- 23 Haziran 2014; 0:39:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

Fifa 15 Mexico originde 39,99$ Kaçırmayın derim. Ultimate edition 44,99$

ultimate in fifa 15 te ne farkı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Hikayesi ve dark brotherhood görevleri bittikten sonra açacağınızı pek sanmıyorum hikayeye eyvallah ama flüt'ünü kaybeden bizi daha esrarengiz mağaralara gönderiyor kısacası görevler kendini hep tekrarlıyor.

edit:Ekleme

Bir hevesle indirdim. Dil dosyalarını da ayarladım. Tam giriyordum hevesim kursağımda kaldı.
    Pişman olmam umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Skyrim normal versiyon aldım.Çok vaktim olmadığı için DLC pack almadım.Kendisini bitiremem zaten

Knk ana hikayeye bakmadan yan hikayelere odaklan ana hikayesi sıkıcı. Beni biliyorsun bu oyunu ne kadar sevdiğimi, o yüzden bana güven.

@Blasted35, dostum Steam'de Atölye vardır bilirsin, Skyrim'in kendisine has atölyesi var. Oraya girdiğinde Skyrim Türkçe yama yaz çıkar zaten direkt, oradaki adımları harfiyen yap, yama uyumluluk modunu önce indireceksin kuracaksın sonra yazıyor zaten, bu arada oyunu güncellemeyi keseceksin sürekli TR yama ile ilgili sorun çıkarıyormuş. Hata olursa zaten orada anlatıyor bunu şunu yap diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

quote:

quote:

quote:

Complete aldiginda zaten herseye sahip oluyorsun DLC ler, Tüm packler dahil o zaman gerek kalmiyor .
    azönce baktim. Complette al kesinlikle.

Teşekkür ettim alıcam şimdi Bide arkham origins'e season pass almak istiyorum ama son gün tekrar düşürürler mi emin değilim bekleyeyim mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

şu agge of hd 2 amazon hatası devam ediyor mu

daha satılmıyor belli ki anlamışlar.

http://www.amazon.com/gp/product/B00GU043AW
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbalkan12

Arkadaşlar Borderlands 2 Goty aldım fakat steamde kütüphanemde sadece Borderlands 2 diye gözüküyor.Normalmi?

Normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

Fifa 15 Mexico originde 39,99$ Kaçırmayın derim. Ultimate edition 44,99$

ultimate in fifa 15 te ne farkı var?

Aradaki fark:
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• Arkadaşlar indirimden Assassin's Creed 3 ve 2k14 almak istiyorum ama %75i görür mü bu oyunlar bi size danışıyım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heat15

Arkadaşlar indirimden Assassin's Creed 3 ve 2k14 almak istiyorum ama %75i görür mü bu oyunlar bi size danışıyım dedim

Hmm pek sanmıyorum ama %25 - %50 arası indirim görür
  • 
Sayfa: önceki 52115212521352145215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.