Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
29 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52055206520752085209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tekrar hatırlatalım güncel DH steam grubunu kurduk. Herkesi bekleriz

http://steamcommunity.com/groups/DHMultiplayer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 22 Haziran 2014; 22:02:54 >

• Beyler bana borderlands 2 GOTY alabilecek var mı? 1 hafta sonra ödemeyi yapabilirim elinde tutsun birisi yazokulu için para biriktiriyorum kayıt yaptırınca alan arkadaşa parasını öderim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

hayır ve düşmeyecekmiş daha

Tıh tıh

Sağolun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz Borderlands 2 4.99 Dolar
    Borderlands 2 GOTY 9.99 Dolar. 5 Dolar fazla verip Goty almaya değer mi ?
  • Arkadaşlar 2-3 kere yazdım cevap gelmedi.
    Hangi oyun,hangi koleksiyon kartlarını içeriyor,belli bir sitesi var mı bunları gösteren?
  • WonLt kullanıcısına yanıt
    Değer hatta bazı DLC de yok içinde onlarada ekstran para vereceksin ( vermek isteyeceksin )
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoLVoXxX99

Tamamı yok. Skinler dışında tamamı için aşağıdaki fotoğrafa bakabilirsiniz, $16,53 yapıyor.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Tam ihtiyaç duyulan SS'i almışsın

• borderlands çok mu güzel oyundur? nasıldır skyrim gibi falanmı? ayrıca tr yaması varmıdır tavsiye edermisiniz
  • arkadaşlar borderlands 2 nin online modu var mı? tek başıma sıkırım da kimseyle oynayamazsam
  • Merhaba arkadaşlar euro truck simulator 2 indirim gelirmi önümüzdeki günlerde
  • Pembe uçmuş mavi yine yerlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

quote:

Orijinalden alıntı: EaGamesRulez

Arkadaşlar merhaba.
    Pink team deyim ve takımım kazanacak sanırım. İstek listeme hangi oyunları eklemeliyim sizce?

İstediğiniz oyunları ? Ama hemen ümitlenmeyin; pembe takımda sadece siz ve ben yokum yüzbinlerce belki milyonlarca kullanıcı var.

Elbette öyle ama yine de biz dizelim sıramızı belki gelir de sonradan pişman olmayalım %0001 ihtimal de olsa :)
    Yani hangi oyunları tavsiye edersiniz En pahalıyı mı yazayım, ki ilerde satarım? (yoksa hediye şeklinde değil de direk kütüphaneye mi geliyor oyunlar?)

• quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

Düz Borderlands 2 4.99 Dolar
    Borderlands 2 GOTY 9.99 Dolar. 5 Dolar fazla verip Goty almaya değer mi ?

Değer ÜLEYN DEĞER
  • Tomb Raider GOTY alacaklara söyleyeyim. GOTY versiyonunda oyunun multiplayerine bir kaç hitman silahı bir kaç multiplayer haritası , Multiplayer Oyuncu Şekli ekliyor.
    Single Player olarak ufak tefek yerlere mağara ekliyor. Orada ufak bulmacalar vs çözüyorsunuz. Ama tomb raiderin eski oyunlarında ki gibi değil dlc havasında olsun da satalım tadında, Multiplayer için

Rank bakarsanız 98989797 kere adam öldürüp 3 -5 kere ölen de var yani bir hile var oyunda çok rast gelmedim. Zaten oyun indirime düşünce multiplayere bir kaç yeni oyuncu düşüyor. Onlarda sürekli ölünce sıkılıyor haliyle 30 levelde açılan çok güçlü bir tekli var kafaya 2 tane yedin mi ölüyor. Multiye eklenen haritalarda bir kere maç yapamadım. Genel de oyuncu da zor buluyorum.

Single için alacakların GOTY almasına hiç gerek yok.

Ekleme : Takım eşitleme olayı berbat düşük leveller yine düşük leveller ile eşleşiyor genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResVR -- 22 Haziran 2014; 22:13:18 >

• gittigidiyordan steam wallet codları alırsak, alışveriş ve takasa yeni kredi kartı ekleyince olduğu gibi 1 haftalık engelleme geliyormu?
  • Elimde Payday 2 Gift var takas edebilirim ilgilenenler mesaj atarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

Arkadaşlar 2-3 kere yazdım cevap gelmedi.
    Hangi oyun,hangi koleksiyon kartlarını içeriyor,belli bir sitesi var mı bunları gösteren?

pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

/>

Tekrar hatırlatalım güncel DH steam grubunu kurduk. Herkesi bekleriz

http://steamcommunity.com/groups/DHMultiplayer

/>

Güzel düşünce hocam katıldım

• tamam anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master39 -- 22 Haziran 2014; 22:16:46 >
  • BORDERLANDS 2 AŞIRI LAGLI CO-OPTA....

HERKEZDE BÖLE Mİ ?
  • 
Sayfa: önceki 52055206520752085209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.