Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kullanıcı adı giriş , Darksun80 , CounTRy678 Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 28 Misafir (3 Mobil) - 28 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.314.968
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52045205520652075208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya kusura bakmayın yeri değil biliyorum ama şuanda dayz indirmeye çalışıyorum kendi kendine indirmeyi durdurup güncelleme gerekli diyo varmı yardım edebilicek ?
  • tumb reydır mp'si için alınır mı arkadaşlar single oynamıştım daha önce pek sarmamıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şerbetçi Ş kullanıcısına yanıt
    alınmaz
  • Arkadaşlar merhaba.
    Pink team deyim ve takımım kazanacak sanırım. İstek listeme hangi oyunları eklemeliyim sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motwikhan

DİKKAT ÇEKSİN DİYE BÜYÜK YAZIYORUM

KENDİ KREDİ KARTIMLA DOLANDIRICI MUAMELESİ ÇEKTİ STEAM BANA. KREDİ KARTI BİLGİLERİNİ DOĞRULAMA İÇİN İKİ UFAK MİKTAR PARA ÇEKTİ STEAM HESABIMDAN YALNIZ SORUN ŞU ONLİNE İŞLEMLERDE TL OLARAK GÖRÜYORUM VE STEAM DOĞRULAMASINDA O MİKTARLARI GİRDİĞİMDE KABUL ETMİYOR DOLARA ÇEVİRDİĞİMDE İSE YİNE KABUL ETMEDİ 3 HAKKIMI DA DOLDURDUM.
    NORMAL DOLAR KURUYLA STEAM DOLAR KURU ARASINDA NE KADAR BİR FARK VAR BİLEN VAR MI YA DA NEREDEN ÖĞRENEBİLİRİZ? YARDIMCI OLACAK ARKADAŞA MİNNETTAR OLURUM TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN..

Çekim yaptırdığınız kartınıza ait hesabınıza internet üzerinden girin. Hesap hareketlerinize baktığınızda hangi döviz kurundan çevirdiğini gösterecektir. Böylece steam'in çekmiş olduğu usd miktarını bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Arkadaşlar bende Borderlans 2 var şimdi benim izleyeceğim yol şumudur . Season Pass ve o resimdeki DLC ler mi ?

Season Pass aldıktan sonra, kostümler hariç diğer tüm dlcleri alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaGamesRulez

Arkadaşlar merhaba.
    Pink team deyim ve takımım kazanacak sanırım. İstek listeme hangi oyunları eklemeliyim sizce?

İstediğiniz oyunları ? Ama hemen ümitlenmeyin; pembe takımda sadece siz ve ben yokum yüzbinlerce belki milyonlarca kullanıcı var.
  • Beyler sizce Planetary Annihilation'ı satın alayım mı? Fiyat da uçuk geldi fakat gidip geliyorum ya.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    yanlız o humble efsane olmuş yani. Şuanda alayı indieci oldu
  • PayDay 2'ye son kuruşuna kadar değmiş, oyun acayip eğlenceli olmuş
  • Dayz 25 dolardan aşağıya düşmedi değil mi?

@freshmind Hocam ne kadara aldınız PayDay2'yi? Hala o fiyatta mı?

İnternet bağlantım yok bakamıyorum steame, böyle... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 22 Haziran 2014; 21:59:14 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • borderland 2 goty hunharca laglı direk cıktım 5 dakika içinde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Motwikhan

DİKKAT ÇEKSİN DİYE BÜYÜK YAZIYORUM

KENDİ KREDİ KARTIMLA DOLANDIRICI MUAMELESİ ÇEKTİ STEAM BANA. KREDİ KARTI BİLGİLERİNİ DOĞRULAMA İÇİN İKİ UFAK MİKTAR PARA ÇEKTİ STEAM HESABIMDAN YALNIZ SORUN ŞU ONLİNE İŞLEMLERDE TL OLARAK GÖRÜYORUM VE STEAM DOĞRULAMASINDA O MİKTARLARI GİRDİĞİMDE KABUL ETMİYOR DOLARA ÇEVİRDİĞİMDE İSE YİNE KABUL ETMEDİ 3 HAKKIMI DA DOLDURDUM.
    NORMAL DOLAR KURUYLA STEAM DOLAR KURU ARASINDA NE KADAR BİR FARK VAR BİLEN VAR MI YA DA NEREDEN ÖĞRENEBİLİRİZ? YARDIMCI OLACAK ARKADAŞA MİNNETTAR OLURUM TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN..

arkadas internetten kontrol et demis ek olarak bankanıda arayıp sorabilirsin. bankanda telden yardımcı olabilir.

• Umarım oylamayı Fantasy - Hack and Slash kazanır. Warband ı alıp mp oynayasım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermansen

Hikaye DLC'leri var o da yeter zaten. Kostüm, silah vs DLC'lerini meraklısı alır.

Hangisinde? GOTY mi Season Pass mi?
  • lan cs go
  • Borderlands 2 ve PAYDAY 2 indirim bekliyordum geldi. şimdi sıra cs go ve l4d2 da. 9.3 $ kaldı inşallah ikisine yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunta_Reis -- 22 Haziran 2014; 22:01:47 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hayır ve düşmeyecekmiş daha
  • Borderlands 2 ve bütün dlclerine sahip olmak için goty + season pass mı almamız lazım şimdi
  • Borderlands 2 hakkında düşünenlere, oyun gelmiş geçmiş en çok easter egg sahibi oyunlardan biridir.

Bknz.

• 
Sayfa: önceki 52045205520652075208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.