Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5201. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 38 Misafir - 41 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.711
Cevap
2.721
Favori
21.314.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51995200520152025203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: LastGunslinger

Beyler borderlands iyi indirime girmiş rpg türüne fazla alışkın değilim ne dersiniz alınır mı? Karışık mı genelde oynamadığım bir tür.

Borderlands, FPS değil miydi?

FPS-RPG birleşimi RPS diyorlar. Oynadığım rpg bir elin parmaklarını geçmez o yüzden sordum.
  • Summer Adventure Card ne işe yarıyor söyler misiniz ? teşekkürler
  • Borderlands 2 alacak var mı ? Co-op yaparız.

Edit: L4D 2 bekliyorum ayrıca. Hadi ulan steam güzel bi indirim çak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 22 Haziran 2014; 20:45:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrlol

quote:

steal 1000 points aldım bu sefer marketten 5€ ya , tekrar takım olayları puanlama girdiğinde kesinlikle fiyat artıcaktır dün 15€ ya sattım bakalım görücez patlamaz umarım

aynı şekil gene sattım bu işe mi girsem ne yapsam 2 tane çekiyordum 5€ dan tam birini çekerken biri çekti 1 tane çekebilmiştim

hocam 5€'a nasıl buldun,şuan 15$.Ben dün kırmızı token aldım 25'e birinci giderken sonra elimizde kaldı :/ banada tiyo ver,pm atarsan sevinirim

edit:23$ görünüyor steal 1000.http://steamcommunity.com/market/search?q=steal+point#p1_price_asc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 22 Haziran 2014; 20:42:25 >

• 1 kerede pembeler kazansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnson22

Arkadaslar gecen haftalarda nba 2k14 %75 indirime girmisti. Suanda ise %50 indirimli ve 15$

Acaba tekrar %75 indirme girer mi kisa bir sure icinde ??

Lutfen yardim

girmez gibime geliyor, ümidi kes bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: knight0fheaven

borderlands lar open world mü ?

Evet
  • Elim ayağm titremeye başladıııııııııııııııııııııı
  • Borderlands 2 için skin'ler dışında tamamını almak için: Borderlands 2 GOTY + Headhunter Paketleri (1-5) + UVHUP2 = $16,53

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLVoXxX99 -- 22 Haziran 2014; 20:52:13 >
  • Borderlands 2 GotY %75 indirimde 9,99$ olmuş. Almayanın kalmaması lazım. 2-3 güne co-op atacaklar haberleşelim.

DH halkı için steam Co-op Multiplayer Grubu açtım buyrunuz

http://steamcommunity.com/groups/DHMultiplayer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 22 Haziran 2014; 20:54:02 >
  • Suan Coop oynayabileceginiz en iyi oyun cs:go 5vs5 rekabetci asiri bagliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • an itibarıyla borderlands 2 goty aldım.daha önce hiç oynamadığım bir oyun arkadaşlar ekleyin co-op oynarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: w_wallace

quote:

quote:

steal 1000 points aldım bu sefer marketten 5€ ya , tekrar takım olayları puanlama girdiğinde kesinlikle fiyat artıcaktır dün 15€ ya sattım bakalım görücez patlamaz umarım

aynı şekil gene sattım bu işe mi girsem ne yapsam 2 tane çekiyordum 5€ dan tam birini çekerken biri çekti 1 tane çekebilmiştim

hocam 5€'a nasıl buldun,şuan 15$.Ben dün kırmızı token aldım 25'e birinci giderken sonra elimizde kaldı :/ banada tiyo ver,pm atarsan sevinirim

edit:23$ görünüyor steal 1000.http://steamcommunity.com/market/search?q=steal+point#p1_price_asc

gönderdim özel mesaj

• fable görünce aklıma fable 3 geldi tadı damağıdma kaldı fakat satan yer bulamadım nerden alıcaz onu :D
  • Tam Borderlands 2 alıyordum DLC'lerini gördüm...

Bu nedir arkadaş böyle ... Aşağıda ki bütün hepsini göstere de tıklayınca iyice kafam karıştı.

Dlc ler yüzünden oyunun kendisini almayı unutacağız neredeyse ...

Konu hakkında detaylı bilgisi olan arkadaş var mı ? Hangi DLC'ler alınmalı , neyi alsak kime neye göre avantajlıyız , hangisi ne kadar içerik sunuyor ...

Bilen birisi şurada bize güzel bir paket çıkarsa da beraberce oynasak ...
  • bugünde pembe birinci olsun yav
  • tomb raider goty ve survival editionlarda ek olarak sadece kıyafet ıvır zıvır mı yoksa yeni bölümler falan da var mı? kısaca değer mi almaya?
  • Yürü hadi peeennbe Ben de yaptım bitane adventure rozeti hadi bakalım...
  • bazı oyunlar geçici olarak ücretsiz oluyor. mesela geçtiğimiz ay sonunda battlefield ücretsiz olmuştu. bu gibi oyunlarda ücretsiz geçici süreliğine yayınlandığında özel mesaj ile veya alıntıyla cevaplayarak konuya bildirme yaparmısınız? her sefer kaçırıyorum takip etmeme rağmen. *.*
  • Borderlands 2 alacağım.Sizce GOTY mi almalıyım yoksa normal oyunumu.Kuzenimle co-op oynayacağız.GOTY normalin 2 katı parasına değermi?
  • 
Sayfa: önceki 51995200520152025203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.