Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: witcher_king Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 42 Misafir (28 Mobil) - 14 Masaüstü29 Mobil3 Android
247.346
Cevap
1.868
Favori
11.538.789
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1120 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-15CD78EA1

quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

hahahaha
    |
    |

Orijinalden alıntı: Guest-15CD78EA1

quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

|
    |

• Teğmen
    206 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Ben de aldım da sadece hd edition olarak görünüyor kütüphanemde, ekstra paketinin var olduğunu nereden görebilirim?
    Gerçi siz diyorsanız doğrudur ya

Benim kütüphanede de HD edition var o ana oyun ekstra paketin nin adı ''Age of Empires II HD: The Forgotten '' , bunun da ana oyun ile birlikte kütüphaneye gelmesi lazım.

kütüphanede ayrı bir oyun olarak gözükmez...
    kütüphanede üzerine sağ tıklayıp özellikler deyin açılan pencerede en sağda dlc sekmesi var ona tıklayın orada gözükür.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Ben de aldım da sadece hd edition olarak görünüyor kütüphanemde, ekstra paketinin var olduğunu nereden görebilirim?
    Gerçi siz diyorsanız doğrudur ya

Benim kütüphanede de HD edition var o ana oyun ekstra paketin nin adı ''Age of Empires II HD: The Forgotten '' , bunun da ana oyun ile birlikte kütüphaneye gelmesi lazım.

kütüphanede ayrı bir oyun olarak gözükmez...
    kütüphanede üzerine sağ tıklayıp özellikler deyin açılan pencerede en sağda dlc sekmesi var ona tıklayın orada gözükür.

Tablette steam uygulamasından baktığım için olabilir sağ tıklama şansım yok, Don't Starve'in dlcsi de kütüphanede ayrı görünüyor yüzden öyle söyledim, sizin dediğiniz olması gereken yol tabi bende bilmiyordum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1120 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BioDread[TR]

Arkadaşlar, Batman: Arkham serisi geçmişte birkaç kez %75 indirime girmiş. Steam yaz indirimleri süresince yine böyle bir indirim bekliyor musunuz? Şu an %40 indirim var. Sizce beklemeli miyim yoksa fırsat kaçmadan alayım mı?
    quote:

Orijinalden alıntı: BioDread[TR]

Arkadaşlar, Batman: Arkham serisi geçmişte birkaç kez %75 indirime girmiş. Steam yaz indirimleri süresince yine böyle bir indirim bekliyor musunuz? Şu an %40 indirim var. Sizce beklemeli miyim yoksa fırsat kaçmadan alayım mı?

Arkham Origins 7.49$ olmuştu ben aldım 1 tane ama bitti indirim
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togi1975 -- 22 Haziran 2014; 13:44:55 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Krystaln

quote:

Orijinalden alıntı: Bow Tie

quote:

Orijinalden alıntı: salihkçk09

[Amazonda'ki hatayı şimdi gördüm ve bir umutla düzeltmemişlerdir deyip aldım gelen keyi steame girdim ana oyun + dlc geldi hala hata düzeltilmemiş durumda amazondan herzaman böyle şeyler bekliyorum devam

Ne hatası varmış biz de faydalanalım

Hata şu Amazonhttp://www.amazon.com/Age-Empires-II-HD-Forgotten/dp/B00GU043AW/ şu dlc yi 2.49 dolara satıyor ama verdiği keyler ana oyun+ dlc yani dlc fiyatına oyun + dlc satıyorlar

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

[Amazonda'ki hatayı şimdi gördüm ve bir umutla düzeltmemişlerdir deyip aldım gelen keyi steame girdim ana oyun + dlc geldi hala hata düzeltilmemiş durumda amazondan herzaman böyle şeyler bekliyorum devam

Hata şu Amazonhttp://www.amazon.com/Age-Empires-II-HD-Forgotten/dp/B00GU043AW/ şu dlc yi 2.49 dolara satıyor ama verdiği keyler ana oyun+ dlc yani dlc fiyatına oyun + dlc satıyorlar

Eyv dostum şu saatte hemen gidip ininale 10 lira yatırdım, kod hala çalışıyor. AoE hiç oynamadım desem doğru olur ama arkadaşım çok oynardı neyse artık ben de oynarım.

• Binbaşı
    1042 Mesaj
    pool nation %80 - 1.99
    Sang-Froid - Tales of Werewolves %90 1.49
    PAYDAY™ The Heist %90 1.49
    Audio Surf %80 1.99

buna ek olarak 3- 5 usdlik rome total war 2 dlc leri alacağım , %75 bekliyorum, acelem yok yukarıdakiler 30 hazirana kadar geçerli

böylece 10 usd yapıp 1 card alacağım

herkese iyi alışverişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togi1975 -- 22 Haziran 2014; 13:44:19 >
    |
    |

Zeki sanıyor kendini herhalde.
    |
    |
    Rider of the Red Horse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3352 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

quote:

quote:

quote:

Eyv dostum şu saatte hemen gidip ininale 10 lira yatırdım, kod hala çalışıyor. AoE hiç oynamadım desem doğru olur ama arkadaşım çok oynardı neyse artık ben de oynarım.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

quote:

quote:

An itibariyle bende Age of Empires 2 + DLC satın aldım Amazon'dan. Kod hayla çalışıyor. Almak isteyenler varsa kaçırmasın bu fiyata

• Binbaşı
    1488 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aykutikula

aylardır age of empires 2 hd yi bekliyordum sonunda 4 küsür dolara aldım :D
    quote:

Orijinalden alıntı: Aykutikula

aylardır age of empires 2 hd yi bekliyordum sonunda 4 küsür dolara aldım :D

1-2 sayfa önceyi okusaydın eğer dlc'si ile birlikte 2,5 dolara alırdın

Steam: igneli7
    Psn: igneli
  • Onbaşı
    29 Mesaj

Azdaha bekle hacı zarar girersin
    |
    |
    Mephisto Pheles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Einstein basmış steamı
    |
    |
    Bahsedilenler: Rider of the Red Horse
    Steam: -Bane
  • Binbaşı
    1827 Mesaj
    Arkadaşlar amazondan AoE 2 HD almaya çalışıyorum. Kredi kartını ekledim ancak adres kısmında Amerika adresi vermemi istiyor. Xboxda hazır adres verebiliyorduk UK olarak. Burada versem bir problem olur mu, siz nasıl aldınız ? Paypal geçmiyor galiba..

Forumda kreasom nickli arkadaş oyunun ikisini de (Goty versiyon) 8'er liradan satıyor. Büyük indirime girmezse bu arkadaştan alabilirsiniz. @kreasom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufsk -- 22 Haziran 2014; 13:50:46 >
    |
    |
    Bahsedilenler: kreasom , BioDread[TR] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steamtrades'te Batman'in ilk iki oyunun 1'er TF2 keyden, son oyunu 3 TF2 keyden satanları görmüştüm.
    |
    |
    Bahsedilenler: BioDread[TR]

Orijinalden alıntı: Ahayri

Tamamdır hallettim arkadaşlar.
    quote:

Tamamdır hallettim arkadaşlar.

Ne yazdın adrese ben halledemedimde
    |
    |

quote:

Arkadaşlar amazondan AoE 2 HD almaya çalışıyorum. Kredi kartını ekledim ancak adres kısmında Amerika adresi vermemi istiyor. Xboxda hazır adres verebiliyorduk UK olarak. Burada versem bir problem olur mu, siz nasıl aldınız ? Paypal geçmiyor galiba..
    quote:

Yaklaşık 2 yıldır buradaki adresi kullanıyorum. Bir sıkıntı çıkmadı. Amazon'da Paypal geçmiyor çünkü Paypal'ın sahibi Ebay.

http://cdkeyprices.com/guides/buy-amazon-digital-games-outside-us

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERFEROS -- 22 Haziran 2014; 13:56:39 >
    |
    |
    Bahsedilenler: TeknoBerkay

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.