Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dürüstİnsan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (3 Mobil) - 16 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.315.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51835184518551865187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salihkçk09

quote:

Orijinalden alıntı: Bow Tie

quote:

[Amazonda'ki hatayı şimdi gördüm ve bir umutla düzeltmemişlerdir deyip aldım gelen keyi steame girdim ana oyun + dlc geldi hala hata düzeltilmemiş durumda amazondan herzaman böyle şeyler bekliyorum devam

Ne hatası varmış biz de faydalanalım

Hata şu Amazonhttp://www.amazon.com/Age-Empires-II-HD-Forgotten/dp/B00GU043AW/ şu dlc yi 2.49 dolara satıyor ama verdiği keyler ana oyun+ dlc yani dlc fiyatına oyun + dlc satıyorlar

Eyv dostum şu saatte hemen gidip ininale 10 lira yatırdım, kod hala çalışıyor. AoE hiç oynamadım desem doğru olur ama arkadaşım çok oynardı neyse artık ben de oynarım.

• pool nation %80 - 1.99
    Sang-Froid - Tales of Werewolves %90 1.49
    PAYDAY™ The Heist %90 1.49
    Audio Surf %80 1.99

buna ek olarak 3- 5 usdlik rome total war 2 dlc leri alacağım , %75 bekliyorum, acelem yok yukarıdakiler 30 hazirana kadar geçerli

böylece 10 usd yapıp 1 card alacağım

herkese iyi alışverişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togi1975 -- 22 Haziran 2014; 13:44:19 >
  • Zeki sanıyor kendini herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bow Tie

quote:

[Amazonda'ki hatayı şimdi gördüm ve bir umutla düzeltmemişlerdir deyip aldım gelen keyi steame girdim ana oyun + dlc geldi hala hata düzeltilmemiş durumda amazondan herzaman böyle şeyler bekliyorum devam

Ne hatası varmış biz de faydalanalım

Hata şu Amazonhttp://www.amazon.com/Age-Empires-II-HD-Forgotten/dp/B00GU043AW/ şu dlc yi 2.49 dolara satıyor ama verdiği keyler ana oyun+ dlc yani dlc fiyatına oyun + dlc satıyorlar

Eyv dostum şu saatte hemen gidip ininale 10 lira yatırdım, kod hala çalışıyor. AoE hiç oynamadım desem doğru olur ama arkadaşım çok oynardı neyse artık ben de oynarım.

An itibariyle bende Age of Empires 2 + DLC satın aldım Amazon'dan. Kod hayla çalışıyor. Almak isteyenler varsa kaçırmasın bu fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutikula

aylardır age of empires 2 hd yi bekliyordum sonunda 4 küsür dolara aldım :D

1-2 sayfa önceyi okusaydın eğer dlc'si ile birlikte 2,5 dolara alırdın
  • Mephisto Pheles kullanıcısına yanıt
    Azdaha bekle hacı zarar girersin
  • Einstein basmış steamı
  • Arkadaşlar amazondan AoE 2 HD almaya çalışıyorum. Kredi kartını ekledim ancak adres kısmında Amerika adresi vermemi istiyor. Xboxda hazır adres verebiliyorduk UK olarak. Burada versem bir problem olur mu, siz nasıl aldınız ? Paypal geçmiyor galiba..
  • Forumda kreasom nickli arkadaş oyunun ikisini de (Goty versiyon) 8'er liradan satıyor. Büyük indirime girmezse bu arkadaştan alabilirsiniz. @kreasom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufsk -- 22 Haziran 2014; 13:50:46 >
  • Tamamdır hallettim arkadaşlar.
  • Steamtrades'te Batman'in ilk iki oyunun 1'er TF2 keyden, son oyunu 3 TF2 keyden satanları görmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

Tamamdır hallettim arkadaşlar.

Ne yazdın adrese ben halledemedimde
  • quote:

Arkadaşlar amazondan AoE 2 HD almaya çalışıyorum. Kredi kartını ekledim ancak adres kısmında Amerika adresi vermemi istiyor. Xboxda hazır adres verebiliyorduk UK olarak. Burada versem bir problem olur mu, siz nasıl aldınız ? Paypal geçmiyor galiba..

Yaklaşık 2 yıldır buradaki adresi kullanıyorum. Bir sıkıntı çıkmadı. Amazon'da Paypal geçmiyor çünkü Paypal'ın sahibi Ebay.

http://cdkeyprices.com/guides/buy-amazon-digital-games-outside-us

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERFEROS -- 22 Haziran 2014; 13:56:39 >

• şu metro last light nasıl bir oyundur beyler parasını hak ediyor mu? cok fazla ingilizce istiyor mu ? bilgisi olan varsa alıntılasın şimdiden tşk.
  • downloadda sorun mu var beyler ?
  • Batman Arkham Origins ve dlc'leri. Bir de Hitman Collection, Absolution falan girdi. Diğerlerini bilmediğim için hatırlamıyorum dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FERFEROS

quote:

Arkadaşlar amazondan AoE 2 HD almaya çalışıyorum. Kredi kartını ekledim ancak adres kısmında Amerika adresi vermemi istiyor. Xboxda hazır adres verebiliyorduk UK olarak. Burada versem bir problem olur mu, siz nasıl aldınız ? Paypal geçmiyor galiba..

Yaklaşık 2 yıldır buradaki adresi kullanıyorum. Bir sıkıntı çıkmadı. Amazon'da Paypal geçmiyor çünkü Paypal'ın sahibi Ebay.

http://cdkeyprices.com/guides/buy-amazon-digital-games-outside-us

Anlaşıldı teşekkür ederim.

• Yok beceremedim daha detaylı anlatır mısınız ? :(
  • Serinin veya korku oyunlarının hastası değilseniz almayın bence. Boşuna paranızı kaptırıp oynamazsınız. Ben almayı düşünmüyorum çünkü izledim ve oynayacağım tür olmadığına karar verdim. Outlast'ta aynı şekilde.
  • Kodu aldım nereye giricem?
  • 
Sayfa: önceki 51835184518551865187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.