Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5184. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (1 Mobil) - 34 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.023
Cevap
2.712
Favori
21.222.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51825183518451855186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Ben de aldım da sadece hd edition olarak görünüyor kütüphanemde, ekstra paketinin var olduğunu nereden görebilirim?
    Gerçi siz diyorsanız doğrudur ya

Benim kütüphanede de HD edition var o ana oyun ekstra paketin nin adı ''Age of Empires II HD: The Forgotten '' , bunun da ana oyun ile birlikte kütüphaneye gelmesi lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 Dolar altı hangı ındıırmlı oyunu onerrsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahan2

10 Dolar altı hangı ındıırmlı oyunu onerrsınız

skyrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@ydin

quote:

Ben de aldım da sadece hd edition olarak görünüyor kütüphanemde, ekstra paketinin var olduğunu nereden görebilirim?

Benim kütüphanede de HD edition var o ana oyun ekstra paketin nin adı ''Age of Empires II HD: The Forgotten '' , bunun da ana oyun ile birlikte kütüphaneye gelmesi lazım.

Oyuna sağ tıkla kütüphanede, Properties'e gir, oradan DLC sekmesine gel. DLC'nin de olduğunu göreceksin.
  • quote:

quote:

kütüphanede ayrı bir oyun olarak gözükmez...
    kütüphanede üzerine sağ tıklayıp özellikler deyin açılan pencerede en sağda dlc sekmesi var ona tıklayın orada gözükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

Cs Go şuan 3 keye satılıyor sanırım steamtradesde keyin fiyatı yaklaşık:2.20 $ 3x=6.60 $ Tl Bazında 14 TL ye geliyor en para ilede yarısı 7 TL doğru mu arkadaşlar ?

+
  • Bende kaptım 1 tane amazondan AE2
  • Arkham Origins'e %75 indirim geldi derken yaz indirimleri kapsamında mı geldi yoksa daha önceki indirimleri mi kastediyorsun?
  • Meniz kullanıcısına yanıt
    Gördüm,çok sağolun. Üniversite yıllarında internet kafede multiplayer kasardık, eskileri yad etmiş olurum böylelikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: BioDread[TR]

Arkham Origins'e %75 indirim geldi derken yaz indirimleri kapsamında mı geldi yoksa daha önceki indirimleri mi kastediyorsun?

Topluluk seçimi olarak vardi hocam. Maalesef 12:00'da bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu aldıysan mail adresine faturan gelmiştir.
    Destek bölümüne ticket atarak isterlerse belgeyi gönder.
  • 1 aoe de ben kaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

hahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

• quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

quote:

kütüphanede ayrı bir oyun olarak gözükmez...
    kütüphanede üzerine sağ tıklayıp özellikler deyin açılan pencerede en sağda dlc sekmesi var ona tıklayın orada gözükür.

Tablette steam uygulamasından baktığım için olabilir sağ tıklama şansım yok, Don't Starve'in dlcsi de kütüphanede ayrı görünüyor yüzden öyle söyledim, sizin dediğiniz olması gereken yol tabi bende bilmiyordum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BioDread[TR]

Arkadaşlar, Batman: Arkham serisi geçmişte birkaç kez %75 indirime girmiş. Steam yaz indirimleri süresince yine böyle bir indirim bekliyor musunuz? Şu an %40 indirim var. Sizce beklemeli miyim yoksa fırsat kaçmadan alayım mı?

Arkham Origins 7.49$ olmuştu ben aldım 1 tane ama bitti indirim
  • silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togi1975 -- 22 Haziran 2014; 13:44:55 >
  • Daha önce Aoe 2 hd almıştım the forgetten dlc alayım mı . İnternette baktım bir kaç birim filan var değer mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu cs : go alsam da rahata ersem bir düşmedi gitti
  • 
Sayfa: önceki 51825183518451855186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.