Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bawyera 19 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 31 Misafir (18 Mobil) - 13 Masaüstü19 Mobil5 Android
247.396
Cevap
1.871
Favori
11.543.684
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    749 Mesaj

Hocam origin açıksa kapat 2-3 gündür origin problemli. bi de watch dogs denemek için torentten inen uplay varsa onu da kaldırın sonra steam--kütüphane--tüm oyunlar--ets sağ tık--özellikler--yerel dosyalar--oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula-- ben blood dragon ile olan problemimi saatlerce uğraşarak böyle çözdüm kolay gelsin
    |
    |
    Master_Evil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: R.James Dio

quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

quote:

Beyler buraya mı sorulur bilmiyorum ama steam konusu gördüm sorayım, off-topic olursa kusura bakmayın.

Skyrim aldım indirimlerden ve indirmeye başladım, 800 900 ile indirirken bi an indirmenin durduğunu gördüm ve tekrar başlattığımda 10-15 saniye sonra tekrar durdu, niye böyle oluyo beyler nasıl düzeltebilirim?

O sırada oyun oynuyormusun. Oynuyorsan eğer ondan olabilir skyrimin özelliklerine girip oyun sırasında indirmelere izin ver diye bir seçen var onu aktif edersin

Aynı sorun bende de var lanet olsun bir türlü yükleyemedim %32'de kaldım. Herkes Skyrim'e yüklendiği için mi sıraya atıyor acaba çünkü başka oyun denedim rahat indiriyor Skyrim 12 saniyede bir duruyor.

Büyük ihtimal ondan, sabah denicem bi de en olmadı bi kaç hafta sonrasına

Edit : mesajlar üst üste binmiş

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

quote:

Beyler buraya mı sorulur bilmiyorum ama steam konusu gördüm sorayım, off-topic olursa kusura bakmayın.

Skyrim aldım indirimlerden ve indirmeye başladım, 800 900 ile indirirken bi an indirmenin durduğunu gördüm ve tekrar başlattığımda 10-15 saniye sonra tekrar durdu, niye böyle oluyo beyler nasıl düzeltebilirim?

O sırada oyun oynuyormusun. Oynuyorsan eğer ondan olabilir skyrimin özelliklerine girip oyun sırasında indirmelere izin ver diye bir seçen var onu aktif edersin

Aynı sorun bende de var lanet olsun bir türlü yükleyemedim %32'de kaldım. Herkes Skyrim'e yüklendiği için mi sıraya atıyor acaba çünkü başka oyun denedim rahat indiriyor Skyrim 12 saniyede bir duruyor.

Büyük ihtimal ondan, sabah denicem bi de en olmadı bi kaç hafta sonrasına

Edit : mesajlar üst üste binmiş

Siz iyisiniz ama ben bu oyunu 6 ay bekledim. Sanki askerdeyim de evime yeni geldim eşimle ilk gecemmiş gibi bir hasret var bu oyunda çok ciddiyim. Her gün rüyalarıma giriyordu ben gerçekten sorunluyum Skyrim konusunda, şuan işsizliğimi yarıştırıyorum her 12 saniyede bir güncelle yazısına tıklıyorum 250-350 kblık netimle indirmeye çalışıyorum. Sabah haberlerde görürsünüz Skyrim indirmeye çalışırken öldü diye. Gabe'in ben..........

• Yarbay
    3243 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Teecem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

? Spotify ? Steam ?
  • Yarbay
    11836 Mesaj
    Papers, Please henüz almamış olan varsa şiddetle tavsiye ederim. 3$'lık satışının bitmesine 2 saat kaldı.

Ne 20-25 yıl öncesine ait grafiklerine, ne aşırı küçük boyutuna ne de konunun basitliğine bakmayın. Bağlıyor oyun sizi gerçekten.
  • Yarbay
    3141 Mesaj
    aynı sıkıntı bende de var skyrim de,
    bir de başta 5.1 gb indircem dedi sonradan 9.5 oldu 2.5 gb indirdikten sonra silmek zorunda kaldım şimdi tekrar deniyorum indirmeyi
    |
    |

Orijinalden alıntı: YasinKsmG

quote:

Orijinalden alıntı: WystRoupzt

Yok vazgeçtim. 2-3 gün sonra denerim en mantıklısı.
    |
    |

• Yarbay
    2778 Mesaj

Güldürdün

Hocam dün aynı sorun ETS 2'de benim başıma geldi, bu saatlerde kendisi düzelmişti sanırım oyunu bir çok kişi indirince oluyor.
    |
    |
    Teecem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    216 Mesaj
    Payday 2 alamayan varsa yardımcı olurum
    |
    |

Orijinalden alıntı: Guest-C1E9C52E6

Papers, Please henüz almamış olan varsa şiddetle tavsiye ederim. 3$'lık satışının bitmesine 2 saat kaldı.

Ne 20-25 yıl öncesine ait grafiklerine, ne aşırı küçük boyutuna ne de konunun basitliğine bakmayın. Bağlıyor oyun sizi gerçekten.
    quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Videolarını izledim. Zevk meselsi ama bana oyun çok saçma gelidi

Kağıtlara damga basıyoruz

• Binbaşı
    1851 Mesaj
    Saat 4'de CS:GO gelecek, hissediyorum
    4930 Mesaj
    Payday 2 DayZ ve 1-2 oyun daha almak istiyorum NICK VIPERBOLD EKLEYIN ALINCA TAKILIRIZ
    |
    |

• Yüzbaşı
    749 Mesaj

Amerika ve Avrupa için çok ters bi saat gelmez :D
    |
    |
    Dreamcream kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

geçen bir oyun yükledim robot kol ile çay yapmaya çalışıyorsun bi tane çay yaptım oyun bitti
    |
    |

• Teğmen
    237 Mesaj
    Sabah 12'den önce uyanamayacağı için 4'e kadar bekleyip öyle uyuyacak olan tek ben miyim?

Sabah 4 gibi Flash Sale gelir. Hitman alır gibime geliyor.

Ayrıca @Teecem
    |
    |
    Bahsedilenler: Teecem

Şuan DLC leri için almamak için kendimi zor tutuyorum desem ?

Legendry alsak Skyrimin orjinali her türlü yanıcak mı hiç kurtarma ihtimali yok mu ?

Orijinalden alıntı: cokbaska

buraları biraz ısıtalım
    quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

buraları biraz ısıtalım

yerimizi alalım :D
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar empire total war daha fazla fiyatı inermi şuan 10 dolar

Orijinalden alıntı: akirafes

7 days to die minecraftin dayz le uyarlanmış versiyonu .
    rakibi h1z1 ama ikisinine inceledim 7d2d da cok fazla crafting var h1z1 de ise arac kullanma ve kale gibi üs insa etme daha bir ciddi bicimde .
    Rust ise bunlarla karşılaştırılamıyacak düzeyde basit craftinge sahip
    reddit forumlarına gore 7 days to die digerlerinden fersah fersah onde yalnızca su an serverler 8 kisi stable 64 kisilik severlerda lag varmıs.
    h1z1 de ise 1000 kişilik serverlar olucakmıs ama daha steam e dusmesine aylar var Grafik olarak daha iyi olmasına karsın 7d2d da ki madencilik asmış durumda . mine craftın maden sistemini bire bir almış her yeri kazabiliyorsunuz .
    Ben 2 tane alıcam oglumla birlikte oynıyacaz.
    Kararımı 7 days to die dan yana verdim ben 3 saatlik video ve forum incelemerimden sonra.
    quote:

Orijinalden alıntı: akirafes

7 days to die minecraftin dayz le uyarlanmış versiyonu .
    rakibi h1z1 ama ikisinine inceledim 7d2d da cok fazla crafting var h1z1 de ise arac kullanma ve kale gibi üs insa etme daha bir ciddi bicimde .
    Rust ise bunlarla karşılaştırılamıyacak düzeyde basit craftinge sahip
    reddit forumlarına gore 7 days to die digerlerinden fersah fersah onde yalnızca su an serverler 8 kisi stable 64 kisilik severlerda lag varmıs.
    h1z1 de ise 1000 kişilik serverlar olucakmıs ama daha steam e dusmesine aylar var Grafik olarak daha iyi olmasına karsın 7d2d da ki madencilik asmış durumda . mine craftın maden sistemini bire bir almış her yeri kazabiliyorsunuz .
    Ben 2 tane alıcam oglumla birlikte oynıyacaz.
    Kararımı 7 days to die dan yana verdim ben 3 saatlik video ve forum incelemerimden sonra.

7 days to die alphadamı peki acaba? Birde 64 kişilik serverlar gelecekmi yoksa?
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
haberler
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.