Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Darksun80 , Shrikeen , Shrikeen , Polanski TR Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.680
Cevap
2.721
Favori
21.309.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51785179518051815182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

aoe2 hd ve dlc için

http://www.amazon.com/gp/product/B00GU043AW

burda yardımcı olabilecek varmı? enparada eft yapayım? 5,5 tl göndereyim kendisine?

Yardımcı olabilirim ihtiyacınız varsa halen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

yarışma için işe yarıyor. Takımına puan kazandırıyorsun 10 tanesini birleştirip rozet yaparsan

Takima nasil katilacagiz?
    Ayrica 100 dolar mi harcamamiz gerekiyor? 10 tanesini biriktirip rozet yaparsiniz dediniz ya
    Bir de bir takim kazaninca ne oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cs Go şuan 3 keye satılıyor sanırım steamtradesde keyin fiyatı yaklaşık:2.20 $ 3x=6.60 $ Tl Bazında 14 TL ye geliyor en para ilede yarısı 7 TL doğru mu arkadaşlar ?
  • Direk sat
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

Tek kod. Sıkıntısız aldım, DLC ve ana oyun ikiside var.

Banada tek kod geldi de, acaba dedim çaktılar mı davayı. Eve geçince eklerim artık. Bu arada 51 cent indirim yaptı. 2 dolara geldi oyun.

hocam nasıl aldınız yahu banada 0,17 bindirdi adres olayını bana pm atabilirmisiniz? sanırım adresten dolayı oldu alamadım bir türlü yardımlarınızı bekliyorum

Kullandığım adres bu:

Street 250 Marriott Driv
    Tallahassee, FL 32301
    United States

hocam adresi girdim bu şekilde telefonu salladım 0,17 lik kesim değişti ama indirim olmadı :)

quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

Yardımcı olabilirim ihtiyacınız varsa halen

halletmek üzereyim hocam

• quote:

arkadaşlar 10 dolar alışveriş yapana steam summer card veriyor biliyorsunuz. Yalnız gift olarak alırsanız saymıyor. Haberiniz olsun

Yanlışınız var. Yine de sayıyor Steam.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasilyapsam -- 22 Haziran 2014; 11:48:14 >

• Bioshock season pass satan var mı ? PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 22 Haziran 2014; 11:49:06 >
  • Arkadaslar son 10 dakika batman için nediyorsunuz? Almalımıyım serinin hiçbir oyununu oynamadım bu kaçıncı oyun oluyor. Bu ilk oyun değilse onlarıda almak gereklimi?

• nasilyapsam N kullanıcısına yanıt
    Nedense benim mobil iken aldığım hitman gift sayılmamış. demek ki nadir görünen bir hata düzeltme için çok teşekkürler.

@glp107Oa

100 $ harcamanız gerekmiyor. Takımınız kazanırsa 30 kişiye, kişilerin istek kutusunda bulunan 2 oyunu bedava veriyorlar. Takıma katılmak için illa yaz kartları değil normal bir oyun kartları ile rozet işlerseniz de katılmış olursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResVR -- 22 Haziran 2014; 11:54:06 >
  • Adresi kullanarak bende aldım bilginiz olsun :P

teşekkürler
  • Arkadaşlar biliyorum defalarca açıklandı bıktınız bu tarz sorulardan ama kısa ve öz birşey sorucam cevap verin.Ben craft falan bilmem steamden oyun satın alır oynarım.Level de 1 zaten.Ama oyun satın alınca bana summer sale 2014 cart 4 ve Summer adventure card 1 diye birşey geldi bunu ne yapayım ben?Oyun satın aldıktan sonra böyle birşey geldi ikisinide satış listesine koydum biri açıklarsa memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.
  • Dün mobilken aldığım payday2 gift hala envanterime gelmedi arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varmı? 5 oyun aldım onlar var ama payday 2 yok. Mobilden aldığım için güvenlik sorunu filan oldu desem ets2 giftinide mobilden almıştım o anında gelmişti???

• quote:

Nedense benim mobil iken aldığım hitman gift sayılmamış. demek ki nadir görünen bir hata düzeltme için çok teşekkürler.

@glp107Oa

100 $ harcamanız gerekmiyor. Takımınız kazanırsa 30 kişiye, kişilerin istek kutusunda bulunan 2 oyunu bedava veriyorlar. Takıma katılmak için illa yaz kartları değil normal bir oyun kartları ile rozet işlerseniz de katılmış olursunuz

hocam bu işlemeyi nasıl yapıyoruz mesela bendeki kutuma gelen herşeyi sat diyorum piyasa fiyatı neyse biraz üstüne fiyat belirleyip koyuyorum bu sayılıyormu? yoksa farklı birşey mi bu işleme olayı?

• Tırt demekten sıkıldım artik.

• Oba metro last light complate edition geldi oyları ona verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

Adresi kullanarak bende aldım bilginiz olsun :P

teşekkürler

Hocam dlc+oyun çıktı mı ? ona göre bende alacağım hemen
  • hitman 4,99 doalr gözüküyo sepete atınca 12,49 dolara çıkıyor ne iş anlamadım :S
  • yine çöp indirimler
  • oknglr O kullanıcısına yanıt
    İndirim oranı -50% oldu da ondan indirimdeyken almazsanız sonradan fiyatı artıyor böyle öğrenin artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

hitman 4,99 doalr gözüküyo sepete atınca 12,49 dolara çıkıyor ne iş anlamadım :S

bende alayım diyordum bu aoe2 ve amazonla ugrasırken kaldı öyle 9.99 şimdi
  • 
Sayfa: önceki 51785179518051815182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.