Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5176. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 13 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü5 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
349.063
Cevap
2.712
Favori
21.225.313
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51745175517651775178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkham originsi aldım geriye asylum ve city kaldı. Onlar da girerler herhalde indirime
  • Arkadaşlar Hitman Absolution'ın boyutu gerçekten 26 GB mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

Arkham originsi aldım geriye asylum ve city kaldı. Onlar da girerler herhalde indirime

onlar zaten sürekli giriyor da ben şu origins konusunda kararsızım. Beklesem acaba goty hali çıkar mı? Böyle oyun+dlcler biraz tuzlu geldi de.
  • Ben de aldım da sadece hd edition olarak görünüyor kütüphanemde, ekstra paketinin var olduğunu nereden görebilirim?
    Gerçi siz diyorsanız doğrudur ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Ben de aldım da sadece hd edition olarak görünüyor kütüphanemde, ekstra paketinin var olduğunu nereden görebilirim?
    Gerçi siz diyorsanız doğrudur ya

oyuna sag tik / en asagidaki secenek / en sagdaki sekme. bende dil farkli oldugu icin boyle yazdim.
  • Bu seferki topluluk seçimi oyunları kötü olmuş, 2 saat sonra düzgün oyunlar girse iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nabossa

Arkadaşlar Hitman Absolution'ın boyutu gerçekten 26 GB mı ?

Gereken disk alanına 24 gb demiş steam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Hitman parasini hak eder mi ki?

Soru mu bu tabiki hak eder.
  • aylardır age of empires 2 hd yi bekliyordum sonunda 4 küsür dolara aldım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

Arkham originsi aldım geriye asylum ve city kaldı. Onlar da girerler herhalde indirime

onlar zaten sürekli giriyor da ben şu origins konusunda kararsızım. Beklesem acaba goty hali çıkar mı? Böyle oyun+dlcler biraz tuzlu geldi de.

Skin değil mi onlar? Ben almadım skinleri.
  • @tahir40 georgia eyaletinde vergi yok hocam. adres oluşururke ga diye çıkıyor kısaltmada

@Androalphus müşteri hizmetlerini arayıp yurtdışı alışverişi açık mı diye bi sorun. sorun bu olabilir.

@Glp107Oa son güne kadar bekleyin hocam. ets2 çok satıldığı için tekrar indiime girme ihtimali var.

@ksk_kaan o fiyata alacağınız nadir oyunlardandır kendisi. 6 dolarken bile pişman olan görmedim :)
  • Arkadaşlar steam bana bunu yolladı ne işe yarıyor ben cahilim bu konularda
  • TsuMura kullanıcısına yanıt
    Bu günlük kaçtı sanırım.Kartımda para yok Belki tekrar girer o zaman alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsuMura

@tahir40 georgia eyaletinde vergi yok hocam. adres oluşururke ga diye çıkıyor kısaltmada

@Androalphus müşteri hizmetlerini arayıp yurtdışı alışverişi açık mı diye bi sorun. sorun bu olabilir.

@Glp107Oa son güne kadar bekleyin hocam. ets2 çok satıldığı için tekrar indiime girme ihtimali var.

@ksk_kaan o fiyata alacağınız nadir oyunlardandır kendisi. 6 dolarken bile pişman olan görmedim :)

Soracağım ama yurt dışından da bir şeyler almıştım ben, neyse. Sağ ol.
  • Su anki community's chioce oylamasindaki oyunlarin hicbiri ilgimi cekmiyor. Almak istediginiz bir oyun var mi oradan arkadaslar? Ona gore oy verelim de bir ise yarasin.

• Aykutikula kullanıcısına yanıt
    10 tane kart birleştirip rozet yaparsın. Gerek yok. 10 tane kartı satarsan 4 dolar para elde edersin. Levelin en az 8 olursa her gün 3 oylama oluyor bunlara katılınca her 3 oyda bir kartlardan veriyor. Bence sat kartları. Bir de 10 dolarlık alışveriş yapınca 1 tane kart veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I. C. Wiener

Su anki community's chioce oylamasindaki oyunlarin hicbiri ilgimi cekmiyor. Almak istediginiz bir oyun var mi oradan arkadaslar? Ona gore oy verelim de bir ise yarasin.

Age of Mythology bekleyen çok da o fiyata da alınmaz ki :(
  • Temuçin Han kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam bilgilendirme için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsuMura

@tahir40 georgia eyaletinde vergi yok hocam. adres oluşururke ga diye çıkıyor kısaltmada

Georgia eyaletinde % 9 küsur vergir var. Geçen ay Atlantadaydim. En azından otelde, yiyeceklerde ve elektronikte durum böyle.

• 
Sayfa: önceki 51745175517651775178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.