Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emirhanayh Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (4 Mobil) - 10 Masaüstü5 Mobil1 Android
248.176
Cevap
1.890
Favori
11.602.177
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1111 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

Arkadaşlar 8.level olunca oyunlar gelecek diye bi yazı vardı o neyle ilgiliydi rozetlerle 8 level oldum fakat önemli bişey gelmedi,birisi yardım etsin

Kart demek istediniz galiba, bende yan hesabımı ana hesabımdan kart satın alıp yan'a atarak rozet işledim yan hesabı 8 lv yaptım. Şimdiye kadar 7 oy vermişim /3=2 kart vermesi gerekiyordu 8 lv olur olmaz. Ama hiçbirşey vermedi. Sonradan 8 lv olup kartını alamayan var mı ben gibi

quote:

Orijinalden alıntı: VETERINARY

Arkadaşlar don't starve 1920*1080 yapamıyorum bu sorunu benden başka yaşayan var mı?

Alt+Enter tuşlarına basmayı deneyin birde

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

Arkadaşlar 8.level olunca oyunlar gelecek diye bi yazı vardı o neyle ilgiliydi rozetlerle 8 level oldum fakat önemli bişey gelmedi,birisi yardım etsin

Kart demek istediniz galiba, bende yan hesabımı ana hesabımdan kart satın alıp yan'a atarak rozet işledim yan hesabı 8 lv yaptım. Şimdiye kadar 7 oy vermişim /3=2 kart vermesi gerekiyordu 8 lv olur olmaz. Ama hiçbirşey vermedi. Sonradan 8 lv olup kartını alamayan var mı ben gibi

quote:

Orijinalden alıntı: VETERINARY

Arkadaşlar don't starve 1920*1080 yapamıyorum bu sorunu benden başka yaşayan var mı?

Alt+Enter tuşlarına basmayı deneyin birde

Hocam ben 8 LEVELe kadar kart alabildim 8leveldede bişey verileceği yaziyodu ama alamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ** DH: YETISEN

• Binbaşı
    1947 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IEfsaneyim

cs:go yu bekliyorum 3 arkadaşım için bugün yarın girer umarım
    quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

cs:go yu bekliyorum 3 arkadaşım için bugün yarın girer umarım

Bende 5-6 arkadaş için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Euro Truck Simulator 2'nin tekrar %80 indirim görme ihtimali var mı?
    mtu olayını biraz açabilecek var mı? AKK için....

hocam ben sizin profilinizi chome favorilere ekledim, indirime girerse haber veririm
    eğer siz benden önce haberdar olursunuz falan, siz de bana haber verir misiniz? maksat elden ele olsun
    |
    |
    RadioheadTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam yanlıs post'a cevap verdim kusuruma bakma
    |
    |
    Lucastorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|||||| #NefretimsinQ7 ||| |||

tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://www.youtube.com/watch?v=bFM-hBLtTWM 4dk.
  • Yüzbaşı
    454 Mesaj
    banished oyununu oynayan var mı beyler ne dersiniz bu tarz oyunları severim ancak diğerlerinden bir farkı var mı 10 dolara değer mi?

Son gün belki çok satılanlarda girebilir.
    |
    |
    Feather kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Death Cube K kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kartları kazanmak için 8 lv olun dedi, ikinci hesabımda rozet işleyerek 8 lv e ulaştırdım toplam 7 oy verdim /3 = 2 kart gelmesi gerekiyor, kart falan gelmedi
    quote:

Kartları kazanmak için 8 lv olun dedi, ikinci hesabımda rozet işleyerek 8 lv e ulaştırdım toplam 7 oy verdim /3 = 2 kart gelmesi gerekiyor, kart falan gelmedi

bende bugün level kastım 3 tane rozet yapıp 300 xp ile level 5 den 8 e geçtim arada da 16 dolarlık alışveriş yaptım
    rozet kısmında 5 tane adventure kart kazandığım yazıyor 1 tanesi 10 dolarlık alışverişten gelen 2 tanesi oylamadan 2 taneside takıma girip takıma puan kazandırdığım için ama işin garibi (bu nasıl oldu anlamadım ama neyse) toplamda 8 tane kart gelmiş market geçmişine baktım 5 tanesini satmışım 3 tanesi envanterde duruyor
    hatırladığım level 8 olduktan baya sonra 4 tanesi bir anda geldi envantere seninkilerde gelecektir bence :)
    bu arada 5 dolar yüklemiştim cüzdana level kasmadan önce şu anda 4.99 dolar olmuş cüzdan bedavadan level atlamış oldum gözümüz yüksek karlarda değil yani :)
    |
    |

• Yarbay
    16303 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: l3g3nt

quote:

Orijinalden alıntı: Bualix

Soru1:Beyler şu 8 Level olayını anlamadım , nedir bu level olayı ?
    Soru2:Birde şu kartlar ne işe yarıyor oyunu daha mı ucuza alıyoruz ?

belkide aynı sorudan cok soruldu da araya kaynıyor
    üşenmeyip cevaplayana şimdiden tşk.

1 ) yılda 1-3 kez düzenlenen steam organizasyonlarında yapılması gerekenleri yaptıkça, oyun aldıkça, oyun oynayıp kart kazanıp kartları toplayıp craft layınca aldığın puanlarla seviyen artıyor 8 seviye altı gereksiz görülüyor :) oylamalara katılsan bile sana adam bedava kart vermiyor
    2 ) kartlar hiç bir halta yaramıyor :D satıp para kazanabilirsin yada seviye yükseltebilirsin.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

1 ) yılda 1-3 kez düzenlenen steam organizasyonlarında yapılması gerekenleri yaptıkça, oyun aldıkça, oyun oynayıp kart kazanıp kartları toplayıp craft layınca aldığın puanlarla seviyen artıyor 8 seviye altı gereksiz görülüyor :) oylamalara katılsan bile sana adam bedava kart vermiyor
    2 ) kartlar hiç bir halta yaramıyor :D satıp para kazanabilirsin yada seviye yükseltebilirsin.

kartlar ile seviye nasıl yükseltebiliriz?
    |
    |

• Yarbay
    2966 Mesaj
    Beyler Skyrim: Legendary Edition fiyatı daha düşer mi? Zira asıl indirim şu an sadece Skyrim'de var. Alırız şimdi, sonradan %75 patlatmasınlar Legendary Edtion'a
    1120 Mesaj
    quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Seviyeyi nasıl yükseltiyoruz , hocam ben daha 1 levelim ama bana boyle bir şey geldi nedir ne değildir hiç bir fikrim yok

|
    |

|||||| #NefretimsinQ7 ||| |||

tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://www.youtube.com/watch?v=bFM-hBLtTWM 4dk.

• Binbaşı
    1490 Mesaj

Bende fazladan 8 var hocam. Bugun yarin bir kaç oyun alacağım. Onlarla birlikte 3-4 kart daha gelir. 2,6,10'dan hangisi çıkmazsa onlarla değiştiririz.
    |
    |
    w_wallace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam: igneli7
    Psn: igneli
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    başlıcam kartınıza ama.

indirim yeri bura indirim kıtmısınız
    2076 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Beyler Skyrim: Legendary Edition fiyatı daha düşer mi? Zira asıl indirim şu an sadece Skyrim'de var. Alırız şimdi, sonradan %75 patlatmasınlar Legendary Edtion'a
    quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Düşse düşse kış indirimlerinde düşer.

Microsoft Xbox 360 / Sony Playstation 4 / Sony PlayStation Vita / Sony PlayStation Portable / Nintendo Switch / Nintendo 3DS / Nintendo DSi / Nintendo Game Boy Advance SP

• Yüzbaşı
    331 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: corrado18

Satın alma sırasında bu hata geliyordu bende silip tekrar eklemeye çalıştım şimdi aldığım hata "İşleminiz sırasında bir hata meydana geldi. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyin veya yardım almak için destek ile irtibata geçin." bu arada ininal kullanıyorum , facebookta bir kaç kullanıcı daha bu hatayı almış ama çözüm yok kaldık böyle
    quote:

Orijinalden alıntı: corrado18

Satın alma sırasında bu hata geliyordu bende silip tekrar eklemeye çalıştım şimdi aldığım hata "İşleminiz sırasında bir hata meydana geldi. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyin veya yardım almak için destek ile irtibata geçin." bu arada ininal kullanıyorum , facebookta bir kaç kullanıcı daha bu hatayı almış ama çözüm yok kaldık böyle

ben ininal kart ile aldım sıkıntı çıkmadı peki kart şifresi felan soruyor mu hani 4 haneli kart şifresi oluyor ya. O şifre kartın son 4 hanesidir eğer değiştirmediyseniz. Steam de otomatik olarak 4 haneyi yazdı bende evet dedim belki şifreyi değiştirdiyseniz orda sıkıntı olmuştur
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    16 Not
    arkadaşlar merhaba. Markete kart koyuyorum listelenmiş gözüküyor ama pazarda kendimi bulamıyorum. Yani item pazarda gözükmüyor. Acaba yoğunluktanmıdır?

Zilyon tane adam var orda :)
    |
    |
    ŞahinAbi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.