Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

10 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 66 Misafir (57 Mobil) - 16 Masaüstü60 Mobil48 Android
248.154
Cevap
1.890
Favori
11.599.143
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    20 Mesaj
    Kırmızı takımdaydım ve kazandık. Ama hiç puan kazandırmadım takıma bu yüzden mi kart gelmedi?
    Şu Skyrim'in kendisi bende zaten vardı. LE'deki DLC'ler de indirimli hâliyle toplam yaklaşık 22,5$ ediyor. 13$ versem, oyunun kendisine zaten sahibim. DLC'lere de keşke daha fazla indirim gelseydi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1185 Mesaj

Açıklanmıştı 8 level altına kart düşmüyor diye.
    |
    |
    Antocio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar iki saattir "Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
    Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin." hatasını alıyorum sizdede var mıdır bu hata
    |
    |

Orijinalden alıntı: Antocio

Hocam ben 3 tane oy kullandım ama bana yaz kartı düşmedi neden acaba ?
    quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Hocam ben 3 tane oy kullandım ama bana yaz kartı düşmedi neden acaba ?

Ayrıntısını bilmiyorum; ama Steam'in Türkçe sürümünde yer alan açıklamada "Kullanılabilirliğe bağlıdır. Kısıtlamalar olabilir." diye bir ibare var.

Sanırım profilinin Level 8 olması isteniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 21 Haziran 2014; 21:14:38 >
    |
    |
  • Yarbay
    10253 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Too Rock

Beyler allahı olan yardım etsin!!! Bi kaç oyun satın aldım ve en altta ki 3 kartı verdi ne anlama geliyo onlar ?
    quote:

Orijinalden alıntı: feradini

Beyler allahı olan yardım etsin!!! Bi kaç oyun satın aldım ve en altta ki 3 kartı verdi ne anlama geliyo onlar ?

Steam yaz indirimleri için eğer bulunduğun takıma yardım etmek istiyorsan onları biriktireceksin.(Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin)

• Yüzbaşı
    844 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C1E9C52E6

quote:

Summer Adventure Card olan son 3 kartı soruyorsan; oyun aldıkça kazandığın XP'lerle kart toplamışsın ve onlar düşmüş.

Bildiğim kadarıyla yaklaşık 10$, 1 karta tekabül ediyor.

Eğer bu kartlardan 10 tanesini (1'den 10'a kadar numaralı) toplarsan, rozet işleyecek seriyi elde ediyorsun. Rozeti işlediğinde de ana sayfanın ortasındaki Summer Adventure oyununda girdiğin takıma puan kazandırmış oluyorsun. Birkaç Item düşüyor ek olarak.

Eğer o girdiğin takım gün sonunda 1. çıkarsa, takıma puan kazandırmış olan şanslı 30 kişiye, istek listesindeki herhangi 3 oyun hediye verilecek.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Summer Adventure Card olan son 3 kartı soruyorsan; oyun aldıkça kazandığın XP'lerle kart toplamışsın ve onlar düşmüş.

Bildiğim kadarıyla yaklaşık 10$, 1 karta tekabül ediyor.

Eğer bu kartlardan 10 tanesini (1'den 10'a kadar numaralı) toplarsan, rozet işleyecek seriyi elde ediyorsun. Rozeti işlediğinde de ana sayfanın ortasındaki Summer Adventure oyununda girdiğin takıma puan kazandırmış oluyorsun. Birkaç Item düşüyor ek olarak.

Eğer o girdiğin takım gün sonunda 1. çıkarsa, takıma puan kazandırmış olan şanslı 30 kişiye, istek listesindeki herhangi 3 oyun hediye verilecek.

Hocam çok çok teşekkür ederim.

Peki şunu anlamadım bi arkadaş her oyun aldığım da 10$'lık hediye kart gibi bir şey veriyor demişti. Hatta şöyle bir şey var;

|
    |

• Yarbay
    3353 Mesaj
    Payday 2 Oynamak İsteyenler Ekleyebilir,
    By-Burak
    |
    |

Orijinalden alıntı: Gökyüzü Yürüyeni

Kırmızı takımdaydım ve kazandık. Ama hiç puan kazandırmadım takıma bu yüzden mi kart gelmedi?
    quote:

Orijinalden alıntı: Gökyüzü Yürüyeni

Hiçbir şey gelmediyse, evet, o nedenle olabilir. Puan kazandırman gerekiyor takıma.
  • Teğmen
    163 Mesaj
    Van Helsing II yi 10 dolara düşünen yok mu arkadaşlar. Birincisi baya zevkliydi ve baya bi oyalamıştı...

Orijinalden alıntı: Venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: FeykimÇok

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Bu extra copy muhabbetini anlamadım. Skyrim hali hazırda var. Complete Pack aldığımda yanacak mı, envantere mi düşecek kimse bilmiyo. Heralde bir baba yiğit gözü karartıp aldığında öğrenicez. 1-2 saate çıkmazsa bunu yapan ben gözü karartıyorum arkadaşlar

eğer oyun sende varsa, Complete Pack'ın içerisindeki aynı oyun boşa gidiyor.

Oyunu satın almaya çalıştığında altta çıkan not tam tersini söylüyor. Elinde olan oyunun envaterine düştüğünü yazıyor. Muhtemelen Skyrim'e hali hazırda sahip olan biri olarak ben Legendary Edition alsam ayrı bir Skyrim'de envanterime düşecektir.

bende Left 4 Dead 2 vardı. Valve Pack alınca, Valve'nin içindeki Left 4 Dead boşa gitti.

alttaki notta da dediğim gibi yazıyordu.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FeykimÇok

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Bu extra copy muhabbetini anlamadım. Skyrim hali hazırda var. Complete Pack aldığımda yanacak mı, envantere mi düşecek kimse bilmiyo. Heralde bir baba yiğit gözü karartıp aldığında öğrenicez. 1-2 saate çıkmazsa bunu yapan ben gözü karartıyorum arkadaşlar

eğer oyun sende varsa, Complete Pack'ın içerisindeki aynı oyun boşa gidiyor.

Oyunu satın almaya çalıştığında altta çıkan not tam tersini söylüyor. Elinde olan oyunun envaterine düştüğünü yazıyor. Muhtemelen Skyrim'e hali hazırda sahip olan biri olarak ben Legendary Edition alsam ayrı bir Skyrim'de envanterime düşecektir.

bende Left 4 Dead 2 vardı. Valve Pack alınca, Valve'nin içindeki Left 4 Dead boşa gitti.

alttaki notta da dediğim gibi yazıyordu.

Bilgilendirme için teşekkürler. Aynı durumu taşıyan arkadaşlara duyrulur (:
    |
    |
    Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
    UPS: Powersonic 1000VA |

• Binbaşı
    1427 Mesaj
    Şu puan işi sanırım düzmeceden ibaret.

İlk gün kırmızı takım sonuncu oldu. Bugün 1. ler.

2. gün yeşil takım sonuncu oldu şimdi. 1. ler farkla.

Sanırım yarında mavi takım 1. olacak.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artyom1959 -- 21 Haziran 2014; 21:25:39 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Chalrie Keley

@GATIRCAN Hadi gözün aydın yeşil 1.liğe çıkmış

İndirimlerdende Skyrim kaptım ve walletta para kalmadı
    quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

@GATIRCAN Hadi gözün aydın yeşil 1.liğe çıkmış

İndirimlerdende Skyrim kaptım ve walletta para kalmadı

EVET 7 DOLARDAN 2 TANE ALDIYDIM 20 YE FALAN SATMAYI DÜŞÜNÜYORUM
    |
    |

• Onbaşı
    29 Mesaj
    The Elder Scrolls V: Skyrim Direk aldım:D

id:dwarftr
    |
    |

Orijinalden alıntı: archV

quote:

Orijinalden alıntı: archV

Senin alman gerçekten büyük bir kampanya!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1530 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

quote:

Orijinalden alıntı: UcanTosbaga

quote:

Orijinalden alıntı: samibatu

Beyler biraz ilginç olacak ama...
    GTA Vice City şuan %60 görmüş.
    Yarın öbür gün daha düşme ihtimali var mı ? Alacağım yoksa...
    Nostalji iyidir.

ben de alacam, bekle bence. bi ara gta complate 6 dolara mı ne düşmüştü. şimdi de düşer

Gta komple paket en fazla 80% indirimle 10 dolar olmuştu. Sizin dediğiniz GTa 3, GTA VC ve San-Andreas mı?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Orijinalden alıntı: UcanTosbaga

quote:

Orijinalden alıntı: samibatu

Beyler biraz ilginç olacak ama...
    GTA Vice City şuan %60 görmüş.
    Yarın öbür gün daha düşme ihtimali var mı ? Alacağım yoksa...
    Nostalji iyidir.

ben de alacam, bekle bence. bi ara gta complate 6 dolara mı ne düşmüştü. şimdi de düşer

Gta komple paket en fazla 80% indirimle 10 dolar olmuştu. Sizin dediğiniz GTa 3, GTA VC ve San-Andreas mı?

Hocam illa Complete pack olmak zorunda değil.
    Benim için önemli olan Vice City.
    Ne kadara düşer ?

• Teğmen
    228 Mesaj
    Bu akşamdan ben hiç memnun kalmadım :(
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.