Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: psycho90 , Bernarrd , imjohnnystark , imjohnnystark Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 29 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.632
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51625163516451655166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slckssmz

quote:

Orijinalden alıntı: Lady Gagalayan

quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orijinalden alıntı: Lady Gagalayan

Kotayı doldurmuştum ama 3mb'la indiriyor

AKN kotası mı?

Son düzenleme sonrası uzun zamandır 3Mbit diye biliyorum AKN sonrası hızı.

Evet 3mbps'a düşmesi lazım oda maksimum 400kb görüyodu saniyede ama originden titanfall'u 3mb'la indiriyorum şu anda

Ben dün gece 8-9mb arası çektim.Ttnetin originle anlaşması var ne:)
    Dün titanfall'ı indirdik bugün kota doldu.

Superonline benimki. Origin bi açık falan mı bulmuş acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: AssassinOrhan

Neyi sor hocam

hocam her oyunda oluyor bu şu summer sale başladığından beride vardır oyunu almak iiçin giriyorum falan satın al diyorum bekliyor sonra "Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin." yazısı çıkıyor herşeyi yaptım heryerde aradım bulamadım eğer summer sale sonuna kadar giderse bu atlarım balkondan

• quote:

Orijinalden alıntı: Regulation

Beyler ben şimdi 2 oyun alacağım şimdiki bilgisayarıma yükleyeceğim yaz bitiminde de yeni bir bilgisayar alacağım her 2 bilgisayarda da oynayabilir miyim ? Lütfen yardım

Aynı anda oynayamazsın. Öbür türlü zaten steam'in amacı bu. Kütüphanen bulut şeklinde depolanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dlcler için yok yama
  • Hocam oyunlar bilglsayara değil hesaba kayit olur o yuzden istedigin pc de oynayabilirsin

• patos64 kullanıcısına yanıt
    Kardeş vereceğim video yu izle çoçuk yapmış ama ona takılmahttp://www.youtube.com/watch?v=hW3_wZYv2xo oradan da yamayı indirebilirsin yapılışını öğrenebilirsin.DLC leri ayrıca indirmene gerek yok diye biliyorum
  • Arkadaşlar ben bazı noktaları anlamadım.Şimdi benim level 1 ve bana bugün summer sale card geldi.Bu kartı ne yapacağim puan kazandirmak icin.

• Güzel oldu bu. Playstore üzerinden steam wallet kodu alabiliyoruz artık. Taksit var.

http://www.playstore.com/#!/oyun/5-dolar-steam-wallet-kodu
  • Arkadaşlar prison architect almayı düşünüyorum ama fiyatı sizce daha da düşer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Arkadaşlar şu kart muhabbetini ayrı bir konuda yapsanız.. Şöyle bir ANA KONU olsa mesela.. İnanın 1-2 olsa neyse de her sayfada aynı şeylerin soruluğ cevaplanması kabak tadı verdi.

+1

Kusasım geldi artık aynı soruları her sayfada 3 kere görünce.Ve her sayfada birileri ya açıklıyor ya da yararlı bir link veriyor.Hala da soruluyor aynı şeyler.YETER LAN YETER.
  • şu kart olaylarını hala anlamadım day 2 de senin takımn kazandı falan dıyo ( kırmızı takım ) ama hıc bısey oldugu yok. 50 dolarlık alısversı yaptım 5 6 tane kart geldı ne ıse yarıyosa artık bırısı tekrar lınk verebılır mı bunların detaylı anlatıldıgı?

edit: 9.99 aldıgım skyrım 4.99 olmus ya şaka gıbı daha bı kac saat once aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Soopr.Owl* -- 22 Haziran 2014; 0:47:39 >
  • Hocam biliyorum. İndirdim zaten kuruluma hazır.
  • Green token çıktı sonunda crafttan satıp hacılarım baba 15 dolaresi
  • Hocam şu an %80 gördü sanırım, daha fazla düşeceğine ihtimal vermiyorum.
  • Yeşil takıma attı beni.
    Baktım arayı da baya açmışlar.Bu kadar farkla öndeyken puan kazandıramayacak olmam ve bu yüzden hiç şansımın olmaması acayip koydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recovery.MM

quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto Pheles

quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto Pheles

Yav Payday 2 repack versiyonu vardı steam'e kuramıyorum şimdi ben mi beceremedim aydınlatacak biri var mı bu konu da

Beni niye bu konuda hiç takan yok

payday 2 repack derken korsan mı kastediyosunuz eğer öyleyse steam o şekilde desteklemiyo

Hocam indirime girer de alırım diye sıkıştırlmış versiyonunu indirmiştim ; dosyaları orj. oyundaki ile aynı değil mi ? Bir daha mı indiricem 7 GB

• Steamda yaz kampayası başladı şuan Elder Scroll V: Skyrim 5$ kaçırmadan alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lose_yourself

Steamda yaz kampayası başladı şuan Elder Scroll V: Skyrim 5$ kaçırmadan alın.

• 7 days to die nasıldır acaba?

DayZ rust tan iyi midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

GENEL HATIRLATMA
    arkadaşlar titanfall indirmeden itibaren 2 gün ücretsiz ben indirdim oynuyorum denemek isteyenlere haber vereyim 50gb

ets2 full paketi de aldım iniyor

Teşekkürler indiriyorum.
  • 
Sayfa: önceki 51625163516451655166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.