Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EceliYakın Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.019
Cevap
2.712
Favori
21.221.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51505151515251535154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Bu extra copy muhabbetini anlamadım. Skyrim hali hazırda var. Complete Pack aldığımda yanacak mı, envantere mi düşecek kimse bilmiyo. Heralde bir baba yiğit gözü karartıp aldığında öğrenicez. 1-2 saate çıkmazsa bunu yapan ben gözü karartıyorum arkadaşlar

eğer oyun sende varsa, Complete Pack'ın içerisindeki aynı oyun boşa gidiyor.

Oyunu satın almaya çalıştığında altta çıkan not tam tersini söylüyor. Elinde olan oyunun envaterine düştüğünü yazıyor. Muhtemelen Skyrim'e hali hazırda sahip olan biri olarak ben Legendary Edition alsam ayrı bir Skyrim'de envanterime düşecektir.
  • İndirim sabitse son güne kadar bekleyin derim.
  • Skyrim DLC'lerini alacaktım ama 10 dolara DLC mi olur yahu vazgeçtim. Don't Starve - Witcher 2 - Skyrim ve Cs Go bekliyordum özel olarak. İlk gün Witcher 2 ve Don't Starve. İkinci gün beklediğim pek olmadı, üçüncü gün Skyrim indime girdi. Cs go bekleyen arkadaşlara müjde; beşinci gün Cs Go indirime girecek.

Ekleme: Bu arada oy kullanmadım, rozet de yapmadım. Ben uyurken iki tane Summer Adventure kartı düşmüş. Ne ayak? Oyun falan da açık değildi. İtirazım yok gerçi, böyle böyle Cs Go ve diğer 2-3 $lık oyun bedavaya gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 21 Haziran 2014; 20:58:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spynerd

Geçen Half life 2 indirime girdiğinde içinde bulunduğu paketlere de etki etmişti. Misal valve pack, orange pack vs.

Şimdi Left 4 dead 2 olan seçilirse , valve pack tekrar indirime girer mi ?
    Öte yandan da Batman ve Hitman var onlarda gayet güzel ve Hitman serilerinin de bulunduğu bir pack var bura seçilirse hitman pack de indirime girer. Zor bir karar benim için :)

Gözden kaçtı galiba yukarıda ki :)

Ayrıca yaz indirimi bittiğinde; kimler hangi oyunu aldı, toplamda ne kadar ödedi ne kadar kar yaptı gibi, hadi gelin beraber oynayalım gibi bir konu açılabilir. Muhabbet olur. Faydalı olabilir :)

Bir de teorim var :) Her renk 5 gün içinde bir kere kazanacak. Mor ve kırmızı kazandı şuana kadar. 2 gün sonra da diğer takımlar belli olduğunda açıkta kalan son takım için geçiş kartı temin edilip zamanla kar edebilirsiniz diye düşünüyorum :)
  • Arkadaşlar don't starve 1920*1080 yapamıyorum bu sorunu benden başka yaşayan var mı?
  • O değilde bioshock infinite 15 dolar yanındada bioshock triple pack 15 dolar var beyin bedava herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playas

+1

Bari lfd2 oylayında leş olmasın bu flashda..

anlamadığım şu; mortal kombat komplete editeyşın varken niye o b**ktan oyunları oylarlar anlamıyorum
  • meter90 M kullanıcısına yanıt
    Legendary de oyun için çıkmış bütün dlc ler mevcut olay bu.
    Tr yama her ikisinde de çalışıyor.
  • Payday 2' yi kaçırdık iyi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

simülasyon oyunları seçilmiş şaka gibi kesin simsciler yapmıştır

Ben de dövüş oyunlarına vermiştim; ama Sims 3 varken kesin öteki paket kazanır diyordum.

Ha, Surgeon Simulator 2013 ve Papers Please için oy verene lafım yok, o ayrı. :)

quote:

Orijinalden alıntı: meter90

Belki yeri değil ama şu an bu soruya cevap verenlerin çoğu buradadır?

Skyrim 5 dolar LE paketi ise 14 dolar sanıyorum. Sizce düz skyrim ile LE paket arasında çok büyük farklar var mı?
    Aslında zerre almak istemiyorum morrowind tecrübemden sonra lakin bir yandan da alıp oynayasım var?

Bu arada Türkçe çeviri paketi skyrim için mi yoksa LE paketi için mi teşekkürler.

LE'de Skyrim'in kendisine ek olarak 3 DLC var.

Morrowind TES serisinin en iyi oyunu olarak görülüyor; ama Skyrim de yabana atılacak oyun değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[A]hor

Payday 2' yi kaçırdık iyi mi

Amazonda hala 6 dolar sanırım bir bak istersen :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samibatu

Beyler biraz ilginç olacak ama...
    GTA Vice City şuan %60 görmüş.
    Yarın öbür gün daha düşme ihtimali var mı ? Alacağım yoksa...
    Nostalji iyidir.

ben de alacam, bekle bence. bi ara gta complate 6 dolara mı ne düşmüştü. şimdi de düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Skyrim DLC'lerini alacaktım ama 10 dolara DLC mi olur yahu vazgeçtim. Don't Starve - Witcher 2 - Skyrim ve Cs Go bekliyordum özel olarak. İlk gün Witcher 2 ve Don't Starve. İkinci gün beklediğim pek olmadı, üçüncü gün Skyrim indime girdi. Cs go bekleyen arkadaşlara müjde; beşinci gün Cs Go indirime girecek.

Ekleme: Bu arada oy kullanmadım, rozet de yapmadım. Ben uyurken iki tane Summer Adventure kartı düşmüş. Ne ayak? Oyun falan da açık değildi. İtirazım yok gerçi, böyle böyle Cs Go ve diğer 2-3 $lık oyun bedavaya gelecek.

red team olduğundandır.
  • Stealth'e oy verdim.
  • Beyler allahı olan yardım etsin!!! Bi kaç oyun satın aldım ve en altta ki 3 kartı verdi ne anlama geliyo onlar ?
  • @GATIRCAN Hadi gözün aydın yeşil 1.liğe çıkmış

İndirimlerdende Skyrim kaptım ve walletta para kalmadı
  • Ben şuan oyun almaya çalışırken " İşleminiz sırasında bir hata meydana geldi. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyin veya yardım almak için destek ile irtibata geçin." yazısı çıkıyor bu sorunun çözümünü bilen varmı ? Başkalarınızdada oldumu .
  • FearMaster kullanıcısına yanıt
    Kırmızı takımdaysan ona düşmüştür bugün birinci olduğu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurunluVoldi

quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Skyrim DLC'lerini alacaktım ama 10 dolara DLC mi olur yahu vazgeçtim. Don't Starve - Witcher 2 - Skyrim ve Cs Go bekliyordum özel olarak. İlk gün Witcher 2 ve Don't Starve. İkinci gün beklediğim pek olmadı, üçüncü gün Skyrim indime girdi. Cs go bekleyen arkadaşlara müjde; beşinci gün Cs Go indirime girecek.

red team olduğundandır.

quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Kırmızı takımdaysan ona düşmüştür bugün birinci olduğu için.

Vaay şimdi fark ettim, teşekkürler. Bizim süvariler kazanmış günü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 21 Haziran 2014; 21:06:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feradini

Beyler allahı olan yardım etsin!!! Bi kaç oyun satın aldım ve en altta ki 3 kartı verdi ne anlama geliyo onlar ?

Bu ne saçma mesaj Allah ı olan filan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 51505151515251535154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.