Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: to9y , The Frost , Tranquillity , qomutan , AngaraGraLı Daha Az
5 Kayıtlı Üye ve 20 Misafir (17 Mobil) - 8 Masaüstü17 Mobil11 Android
248.047
Cevap
1.886
Favori
11.595.247
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    29 Mesaj
    -Yardımcı Olduysam ne iyi bana

1-Takım olayı:Kırmızı,Mor,Mavi,Yeşil,Pembe Benim şansıma mor cıktı en iyi takıma seçildim :P
    TakımDeğiştirmekİçin;http://steamcommunity.com/market/search?q=team+token (Bosa para harcamayın)

Takımların Amacı30 kişiden 3 kişine istek listesindeki oyunlar veriliyor

2-SteamLevel;Takas kartları Steam markethttp://steamcommunity.com/market/ Bölümünden teker teker satılabilir. Veya Hepsini toplayıp Rozet oluşturabilirsiniz.Şu Oyunlardan Kart Düşer Team Fortress 2, FTL, GRID 2, Monaco, Trine 2, Super Meat Boy, Counter-Strike: Global Offensive, Ve 30 oyun Bu Oyun kartlarını birleştirdinizmi craft diye bir bölüm cıkıcak crafltadğınız zaman 1 simge 1 arkaplan vericektir ve profilinize geldiğiniz zamanda Orda rozet yaptığınız gözükücek ve Level alıcaksınız.

Kartlar nasıl elde edilir?Hangi Oyunun kartını istiyorsanız o oyunu oynamalısınız sonrada gerisi geliyor zaten

3-SummerKartları Nasıl Elde Edilir? SummerKartları 'Her 3 oy size bir Yaz Macerası takas kartı kazandıracak' İndirime girmesini istediğimiz oyunları seciyoruz her 3 oy kart kazandırıyor

• Yarbay
    2232 Mesaj
    Paypal 2 için enparaya havale edebilecek ortak aranıyor. Son 1 kişi geldiğinde alıyoruz oyunu. Kişi başı 4.5 USD (9.7 TL)
    |
    |
    Skyrim Legendary Edition %75 gör artık
    |
    |

Teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: w_wallace

• Yarbay
    3468 Mesaj

64kişiyle o konsepti yaşabileceğini düşünüyorsan 60$ ile mutlu oyunlar
    |
    |
    tt7n4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Binbaşı
    1146 Mesaj
    Agalar hala indirimleri kötüleyenleriniz var da ne yapsın adamlar en çok ilgi gören oyunları aynı güne koyarlarsa diğer on gün ne koyacaklar? Öyle yaparlarsa da ilk gün oo indirimler çok güzel deyip sonraki 10 gün böyle yaz indirimi mi olur diye sızlanacaksınız. Yaranılmaz size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gin and tonic -- 21 Haziran 2014; 13:05:48 >
    |
    |
    ukrayna ve rusyayı anladım da "Notice: Purchases made in Ukrayna can only be added to your library if you are in Ermenistan, Azerbeycan, Belarus, Georgia, Kırgızistan, Kazakistan, Moldova Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna and Özbekistan."
    Bu ülkelerde de fiyatlar böyleyken niye türkiyede daha pahalı
    quote:

Orijinalden alıntı: archV

1-Takım olayı:Kırmızı,Mor,Mavi,Yeşil,Pembe Benim şansıma mor cıktı en iyi takıma seçildim :P
    TakımDeğiştirmekİçin;http://steamcommunity.com/market/search?q=team+token (Bosa para harcamayın)

2-SteamLevel;Takas kartları Steam markethttp://steamcommunity.com/market/ Bölümünden teker teker satılabilir. Veya Hepsini toplayıp Rozet oluşturabilirsiniz.Şu Oyunlardan Kart Düşer Team Fortress 2, FTL, GRID 2, Monaco, Trine 2, Super Meat Boy, Counter-Strike: Global Offensive, Ve 30 oyun Bu Oyun kartlarını birleştirdinizmi craft diye bir bölüm cıkıcak crafltadğınız zaman 1 simge 1 arkaplan vericektir ve profilinize geldiğiniz zamanda Orda rozet yaptığınız gözükücek ve Level alıcaksınız.

Kartlar nasıl elde edilir?Hangi Oyunun kartını istiyorsanız o oyunu oynamalısınız sonrada gerisi geliyor zaten

3-SummerKartları Nasıl Elde Edilir? SummerKartları 'Her 3 oy size bir Yaz Macerası takas kartı kazandıracak' İndirime girmesini istediğimiz oyunları seciyoruz her 3 oy kart kazandırıyor
    quote:

Orijinalden alıntı: archV

Ekleme:

Her 10dolarlık alışverişte size bir Yaz kartı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 21 Haziran 2014; 13:07:35 >
    |
    |

• Binbaşı
    1161 Mesaj
    Şuan terraria çekilişi yapıyorum.

Katılmak isteyen baksın
    http://www.bilisim-uzmani.com/konu-orjinal-steam-terraria-cekilisi-1-bilisim-uzmani-com-cekilisi.html

İlgi görürse ets2 çekilişide yapmayı düşünüyorum 2-3 haftaya.
    |
    |
    payday2nin dlclerle birlikte satıldığı paket var mı? four pack nooluyor?
    |
    |

Size göre şizofren bir ucube olabilirim ama tanrıya göre uçan bir tosbağa...
  • Yüzbaşı
    576 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: furki06

quote:

Orijinalden alıntı: Nrk58

quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

payday 2 nin hangi dlcleri alınmalı sizce ?

+1

Ayrıca co-op için bile mi alınmaz niye vazgeçtiniz oyundan?

hocam dlcleri yazayım siz kendinize göre değerlendirin

gage sniper pack: 3 tane sniper ve müthiş maskeler var.
    gage weapon pack 2: bunda ise 3 tane lmg silah ve 4 tane bıçak var.
    gage weapon pack 1: bu dlc ise el bombası ve 3 tane silah açıyor.
    gage mod courier: eğer dlc alacaksanız kesinlikle biri bu olmalı. baya bir silah ekipmanı açıyor. en çok işe yarayanı bu.
    armored transport: 3 tane yeni silah , 2tane yeni soygun ve 6 tane yer açıyor.
    big bank: yeni çıktığı için pahalı ve gereksiz alınmaz.

benim önerilerim : gage sniper pack , gage weapon pack 2, gage mod courier

ayrıca oyunu herkes neden kötülüyor anlamadım. oyun gayet zevkli ve bu fiyata kesinlikle kaçmaz. keyifli bir oyun ki coop oynayacaksanız mükemmel oluyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: furki06

quote:

Orijinalden alıntı: Nrk58

quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

payday 2 nin hangi dlcleri alınmalı sizce ?

+1

Ayrıca co-op için bile mi alınmaz niye vazgeçtiniz oyundan?

hocam dlcleri yazayım siz kendinize göre değerlendirin

gage sniper pack: 3 tane sniper ve müthiş maskeler var.
    gage weapon pack 2: bunda ise 3 tane lmg silah ve 4 tane bıçak var.
    gage weapon pack 1: bu dlc ise el bombası ve 3 tane silah açıyor.
    gage mod courier: eğer dlc alacaksanız kesinlikle biri bu olmalı. baya bir silah ekipmanı açıyor. en çok işe yarayanı bu.
    armored transport: 3 tane yeni silah , 2tane yeni soygun ve 6 tane yer açıyor.
    big bank: yeni çıktığı için pahalı ve gereksiz alınmaz.

benim önerilerim : gage sniper pack , gage weapon pack 2, gage mod courier

ayrıca oyunu herkes neden kötülüyor anlamadım. oyun gayet zevkli ve bu fiyata kesinlikle kaçmaz. keyifli bir oyun ki coop oynayacaksanız mükemmel oluyor.

Teşekkürler hocam Son Çıkan DLC ve soundtrack ler hariç hepsini aldım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2110 Mesaj
    5 dolarlık wallet kod satan varsa pm
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Le Citoyen

The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut
    The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

Bu oyunlar serinin 1 ve 2. oyunu mu ? Director's Cut ve Edition isimlerini görünce garibime gitti. Eğer serinin çıkan tek oyunları bunlarsa satın al butonuna basıyorum.

La langue que tout le monde sait, n'est pas la langue.
    GENÇLERBİRLİĞİ
    Hayaller Las Vegas, gerçekler Çankırı Caddesi.
    VICTOR G701 BİLGİSAYAR İNCELEMESİ
  • Yüzbaşı
    858 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .Smiley.

O kadar Payday 2 için heveslendim bütün hevesimi kaçırdınız yahu Metal Slug 3 alırım bende. Çocukluğumun oyunu
    quote:

Orijinalden alıntı: FeykimÇok

O kadar Payday 2 için heveslendim bütün hevesimi kaçırdınız yahu Metal Slug 3 alırım bende. Çocukluğumun oyunu

Niye kaçtı hevesin ya tam da benim hevesim gelmişti sen söyleyince kaçar gibi oldu

• Binbaşı
    1145 Mesaj
    Grid hakkinda ne dusunuyorsunuz beyler? Birincisini de ikincisini de almayi dusunuyorum flash sale'dayken

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: farukk44

arkadaslar daha dun bioshock infinite season pass %40 indirimde 12 dolar falandi simdi %50 indirimde 10 dolar. Simdiye kadar en dusuk 5$ olmus. Ne yapmaliyim alinir mi bu fiyata. BILENLER AYDINLATIRSA SEVINIRIM
    ayrica bekledigim hicbir indirim dogru durust gelmedi dishonored goty ve bioshok seson pas istiyordum gelen indirimlere bak
    Edit: bioshock triple pack i onceden satin almistim
    quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

arkadaslar daha dun bioshock infinite season pass %40 indirimde 12 dolar falandi simdi %50 indirimde 10 dolar. Simdiye kadar en dusuk 5$ olmus. Ne yapmaliyim alinir mi bu fiyata. BILENLER AYDINLATIRSA SEVINIRIM
    ayrica bekledigim hicbir indirim dogru durust gelmedi dishonored goty ve bioshok seson pas istiyordum gelen indirimlere bak
    Edit: bioshock triple pack i onceden satin almistim

7 saate kadar insallah cevap alirim yoksa zaten gidecek 10$

|
    |

• Binbaşı
    1042 Mesaj
    yürü be kırmızı , son 400'e yaklaştık :-)

Orijinalden alıntı: togi1975

quote:

Orijinalden alıntı: togi1975

benim takımda mavi bizim at eşşek çıktı
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,174
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.