Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Redshift , Redshift , 7ender , Yhe_Belmondo Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 33 Misafir (7 Mobil) - 28 Masaüstü9 Mobil
5 sn
349.567
Cevap
2.720
Favori
21.294.942
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51345135513651375138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • steamtrades te the witcher 3 preorder 20 dolara denk geliyor 9 tf2 key almak isteyenlere duyurulur!!!!

http://www.steamtrades.com/forum/NUwpG/hthe-witcher-3-and-more-ru-store-steam-sale-price-10-wtf2

Bir de keyleri yine steamtradesten 2 dolardan alabilirseniz 18 dolara kadar düşer fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bualix

Bir sorum olacak
    Bu hesabınız ile şu anda Topluluk Pazarını kullanamazsınız. diye bir uyarı alıyorum bu nedir
    Buyrun resim link : http://i.imgur.com/NIs5DgZ.jpg

İlk defa oyun aldıysanız 30 gün kullanamazsınız.
    Kredi kartınızı tanıtıp bir şeyler aldıysanız 7 gün kullanamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recovery.MM

quote:

Orijinalden alıntı: requiemm

arkadaşlar call of duty serileri indirime girer mi şu an %25 3-5 dolar indirimli şöyle %75 i falan görürler mi?

4 yıldır steam kullanıyorum henüz %50 den fazla indirime girdiğini görmedim cod serisinin belki girmiştir ben görmemişimdir :D

görse kafeye alıcam 10 ar tane bir türlü bende göremedim :)
  • cs go kartı vermek isteyen varsa karşılığında dead island epidemic verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Bir sorum olacak
    Bu hesabınız ile şu anda Topluluk Pazarını kullanamazsınız. diye bir uyarı alıyorum bu nedir

Eee nasıl elde edecem ben o kartları satın da alamıyorum

• bugün alacağız inşallah yarışı haydi bastır kırmızı takım
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Onu kafanıza takmayın hocam. O sadece key isterse bunu girin diye belirtiyor. Tipik steam işleri yani.

Tamam hocam çok teşekkür ettim
  • quote:

quote:

quote:

Bir sorum olacak

Hocam normal pazara girin sağ üstte öğe sat var onun üstüne gelin orda ne yazıyo söyleyin bize.

• Lady Gagalayan kullanıcısına yanıt
    Steam leveliniz artiyor.Gelen summer sale kartlari markette satip para kazanabilirsiniz.Takiminiza puan kazandirirsiniz...Ben verdigim linkten ucuz badge leri craftladim summer sale cartlari sattim payday 2 dlc aldim mesela hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

Arkadaşlar bir daha hatırlatayım . Akk yi geçip 3 mbps takılan varsa modemden Mtu değerini 1492 den 342 ye alsın . Steamde çalışıyor . 350 kb ile indireceğinize 800-900 ile indirirsiniz .

Uydunette nasıl yapacaz bunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Don't starve 2-pack'e girmeyi düşünüyorum. Ortak girecek varsa 1 saate kadar haber etsin. yoksa kampanya bitmeden tekli paketini alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince

quote:

quote:

quote:

Bir sorum olacak

Hocam normal pazara girin sağ üstte öğe sat var onun üstüne gelin orda ne yazıyo söyleyin bize.

Hocam ''Öğe sat'' butonuna tıklanmıyor ve şu yazıyor ;

Topluluk pazarı kullanıcılarını dolandırıcılardan korumak için , katılımcıların ilki en az 30 gün önceden olmak üzere bir yıl içerisinde Steam'den alışveriş yapmış olma şartını koştuk.Hesabınız bu şartlara uymamaktadır.

• Beyler Don't Starve Dlc siyle birlikte 7.50 dolar yakında multiplayerde gelcekmiş alınırmı acaba ?
  • PS Plus vermesine rağmen Xcom'u aldım. Pişman olmam umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERFEROS -- 21 Haziran 2014; 17:22:40 >
  • Playas kullanıcısına yanıt
    Steam'den yüklemeye başla. Steam/steamapps/downloading klasörüne dosya oluşacak. Orada payday 2'nin klasörünü bul. Steam indirmesini durdur. Dosyaları en uygun yere kopyala muhtemelen değiştiriyim mi diye sorar. EVet de. Cracklıysa oyun cracklarını sil önce.

Ben böyle gta IV yüklemiştim. 15 gb yerine 3-4 gb indirdi ama çalıştı oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuttymarknutter -- 21 Haziran 2014; 17:26:00 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince

quote:

quote:

quote:

Bir sorum olacak

Hocam ''Öğe sat'' butonuna tıklanmıyor ve şu yazıyor ;

Topluluk pazarı kullanıcılarını dolandırıcılardan korumak için , katılımcıların ilki en az 30 gün önceden olmak üzere bir yıl içerisinde Steam'den alışveriş yapmış olma şartını koştuk.Hesabınız bu şartlara uymamaktadır.

30 gün bekleyeceksin sanırım hesabın yeni olduğu için dolandırıcılardan korumak için kabul etmiyor.

Yoksa herkes yeni üyelik açar dolandırır milleti.

• @Tall Man

airties 5340 ta nasıl bulacağım mtu değerini? Bir de modem ayarlarına ip adresinden mi girelim yoksa modem programından mı?
  • Süpersin hojam teşekkür ederim.Eve gidince deniyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

Steam leveliniz artiyor.Gelen summer sale kartlari markette satip para kazanabilirsiniz.Takiminiza puan kazandirirsiniz...Ben verdigim linkten ucuz badge leri craftladim summer sale cartlari sattim payday 2 dlc aldim mesela hocam.

bende 1.52 dolarlık satış yapmışım
  • Arkadaşlar şu rozetleri yapınca verilen "Summer Card" ları satarsak herhangi bir şey olmaz dimi?
  • 
Sayfa: önceki 51345135513651375138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.