Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5133. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 32 Misafir (1 Mobil) - 36 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.726
Cevap
2.721
Favori
21.316.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51315132513351345135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar banka kartıyla alış veriş yapmanın hiç mi bir ihtimali yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: w_wallace

10 kartı tamamlayıp,item craftladım(bir kez deneim dedim). Dandik şeyler verdi,team token çıkmadı.Sonuçta 3-4$ zarar ettim.Şimdi o zararı kartları ucuzdan alıp üstüne satarak çıkarıcam.Ama tabiki kasa kazanır hep.

Asıl yatırımı kırmızı token alarak yaptım geçte olsa 25$'a aldım,bence hala alınabilir,stok eridikçe fiyat yükselikce baya.Kırmızı zaten arayı açıyor sürekli.

Sonuç: kart toplayıp item üretmeye çalışmayın,karınız olmaz.

Nasıl yapalım usta piyasayı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu takım olayına bakınca akan para çok daha güzel görünüyor sadece bugün 1.5 milyon puan kasmış takımlar toplam

edit: yeşil sağlam geliyor bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JellyBrain -- 21 Haziran 2014; 15:55:24 >
  • Payday 2 bende mi alsam kartlardan ondan bundan 5.71 $ oldu zaten para da atacağım bedavaya almış gibi olacağım sanırım Bir fikir verin
  • banished %50 girecek sanırım alacağım
  • krımızı takım olarak baya fark attık diyorduk 10k 15k farka cıktı bi ara yine geçmiş morlar feci bir çekişme var at yarışı gibi
  • payday 2 daha ucuza alınabilirmi, dip noktası bu mudur?
  • YAW BU MORLARDA NE BİTMEZ TÜKENMEZ Bİ PARA VARMIŞ YAW. 10-15 BİNLERE ÇIKTIYDI FARK ÖNE GEÇTİLER YİNE

BİRAZ ÖNCE KIRMIZILAR MORLARIN PUANLARI CUKKALADI VE ÖNE GEÇTİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 21 Haziran 2014; 16:02:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto Pheles

Payday 2 bende mi alsam kartlardan ondan bundan 5.71 $ oldu zaten para da atacağım bedavaya almış gibi olacağım sanırım Bir fikir verin

bende tamamen kartlarla aldım ama oyunu tek oynamak istemedğim için arkadaşıma gift olarak da aldım, resmen 1 oyun parasına iki tane almış oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridian

quote:

Orijinalden alıntı: w_wallace

10 kartı tamamlayıp,item craftladım(bir kez deneim dedim). Dandik şeyler verdi,team token çıkmadı.Sonuçta 3-4$ zarar ettim.Şimdi o zararı kartları ucuzdan alıp üstüne satarak çıkarıcam.Ama tabiki kasa kazanır hep.

Asıl yatırımı kırmızı token alarak yaptım geçte olsa 25$'a aldım,bence hala alınabilir,stok eridikçe fiyat yükselikce baya.Kırmızı zaten arayı açıyor sürekli.

Sonuç: kart toplayıp item üretmeye çalışmayın,karınız olmaz.

Nasıl yapalım usta piyasayı

Amacına göre değişir.Ben kırmızı takıma oynadım,şans oyunu birnevi, riske girdim.Şuan geriye düştü mesela.Normalde team token 10$ fiyatları.

Yaz kartları seri alınıp satılıyor,0.37'ye alıp 0.4'a falan satıyorsun ama karı az,uğraştığına değmeyebilir.(bn uğraşmıyorum,aldım denemek için koydum üstüne fiyattan)

Kırmızı,mor önde gidiyor diğer takımlar çok geri,ilerki günlerde şansları pek yok sanırım.

an itibariyle kırmızı birinci.4 saat sonra bugünkü yarış biticek.

• Simdiye kadar:
    Payday 2
    Monaco
    Don't Starve
    Hotline: miami
    Super Meat Boy
    Almis bulunuyorum. Bu kart isi iyi oldu, 5 oyun toplam 10 dolara geldi. Baska guzel indie game indirimi olmazsa da indirim benim adima boyle son bulacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızı önde şimdi :D morların parası bitti herhalde :D
    EDİT: yine geriye düştü kırmızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jadura-CA -- 21 Haziran 2014; 16:03:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temuçin Han

quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

Orijinalden alıntı: Temuçin Han

Bende OF'un orijinal CD'si var. 15 yıl önce falan aldım lisedeyken. O çalışmor, ona göre dedim. Ama şimdi Steam üzerinden kurdum ve denedim gerek yokmuş. Sen doğrusun yani :)

Vay.Orjinali iyimiş.

Gözüm gibi bakıyorum 25. yılında 1000 dolara falan satarım eBAY'den

Daha fazla bile gider 5 bin falan.

• Toplam 25 dolara aldığım bishock triple pack'le payday 2 şimdi 15 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Gagalayan -- 21 Haziran 2014; 16:05:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recovery.MM

kırmızı önde şimdi :D morların parası bitti herhalde :D

Dostum bulunduğum takıma nasıl katkı sağlayabilirim ? Mor takımdayım bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshmind

quote:

Orijinalden alıntı: Recovery.MM

kırmızı önde şimdi :D morların parası bitti herhalde :D

Dostum bulunduğum takıma nasıl katkı sağlayabilirim ? Mor takımdayım bu arada

oyun kartları toplayıp onları rozete dönüştüre bilirsin yada summer kartları toplaya bilirsin.
  • İninala para da yükleyemedim,hata verdi.Allah kahretsin,steam parayı çekti kartta para da kalmadı,Bir tek 4.8 dolar bakiyem var.Allahın seven üstüme kart atsın
  • Cevabın için teşekkür ederim. Çorbada bizimde tuzumuz olsun Bakarsın o 30 kişinin içine düşeriz falan ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Gagalayan

Toplam 25 dolara aldığım bishock triple pack'le payday 2 şimdi 15 dolar

summer sale işte bunun için var . almayıp bekleseydiniz keşke ..

• quote:

Orijinalden alıntı: listen

quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto Pheles

Payday 2 bende mi alsam kartlardan ondan bundan 5.71 $ oldu zaten para da atacağım bedavaya almış gibi olacağım sanırım Bir fikir verin

bende tamamen kartlarla aldım ama oyunu tek oynamak istemedğim için arkadaşıma gift olarak da aldım, resmen 1 oyun parasına iki tane almış oldum

Oynayacak arkadaş burdan da bulunur her halde Bende alıyorum hocam 25 $ attım şimdi 30.71 oldu en para sağolsun 25 tl iadesi sayesinde tekrar bi 10 $ daha atarım olur sana 40 $ Özellikle bekledğim bir oyunda yok zaten CS : GO saymazsak

• 
Sayfa: önceki 51315132513351345135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.