Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5132. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 30 Misafir (5 Mobil) - 29 Masaüstü7 Mobil1 Android
5 sn
349.706
Cevap
2.721
Favori
21.313.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51305131513251335134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmektarTR

Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
    Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin.

Arkadaşlar alamıyorum oyun ya kaçırmak istemiyorum yardımcı olun lütfen.

Kredi kartın Ziraat mı? :D

Genelde onun kartlarında oluyor, yurtdışı alımın yani farklı para birimi kapalı. Müşteri hizmetlerini ara dolar ve euro para birimleri ile alışveriş yapamıyorum yardımcı olur musunuz de, hallederler.
  • bircanaksay kullanıcısına yanıt
    EĞER OYUNUN STEAM KART KOLEKSİYONU DESTEĞİ VARSA OYUNUN TOPLAM KART SAYISININ YARISINI OYNAYARAK KAZANIRSINIZ. MESELA OYUNUN 8 TANE KARTI VAR 4 TANESİNİ OYNARAK KAZANIRSINIZ, ENVANTERİNİZE EKLENİR. EKSİK OLANLARIDA SATIN ALACAKSINIZ.

SUMMER ADVENTURE KARTLARIDA ROZET YAPINCA, HANGİ OYUNLARIN İNDİRİME GİRECENİ BELİRLEMEK İÇİN AÇILAN OYLAMADA OY KULLANDIKÇA VE 10 DOLAR ÜSTÜ OYUN ALINCA DÜŞER.
    SUMMER KARTLARINI KRAFTLAMAYA UĞRAŞMAYIN, 10 KARTIN DEĞERİ 4 DOLAR FALAN KRAFTLAYINCADA ÇOK BÜYÜK İHTİMALLE İŞE YARAMAZ ŞEYLER DÜŞER. BEN SUMMER KARTLARINI SATIYORUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temuçin Han

10 dakika bekle OF'u yüklüyorum bakayım açacak mı :D

Oyun Half Life yüklü olmadan açtı, alabilirsin :)
  • arkadaşlar payday2 ye four pack giren var mı ?
  • quote:

Mesela Half Life Episode 1 ve 2'yi oynamak için Half Life 2'ye ihtiyacın yok.

Ama Half Life olmadan onları oynayamazsın. Ama @Unshaken Darkness gerek yok demiş.

Bende hl1'e gerek olmadan oynanabiliyor.Bilmiyorum belki değişmiş olabilir.Bir yıl önce aldım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

EĞER OYUNUN STEAM KART KOLEKSİYONU DESTEĞİ VARSA OYUNUN TOPLAM KART SAYISININ YARISINI OYNAYARAK KAZANIRSINIZ. MESELA OYUNUN 8 TANE KARTI VAR 4 TANESİNİ OYNARAK KAZANIRSINIZ, ENVANTERİNİZE EKLENİR. EKSİK OLANLARIDA SATIN ALACAKSINIZ.

SUMMER ADVENTURE KARTLARIDA ROZET YAPINCA, HANGİ OYUNLARIN İNDİRİME GİRECENİ BELİRLEMEK İÇİN AÇILAN OYLAMADA OY KULLANDIKÇA VE 10 DOLAR ÜSTÜ OYUN ALINCA DÜŞER.
    SUMMER KARTLARINI KRAFTLAMAYA UĞRAŞMAYIN, 10 KARTIN DEĞERİ 4 DOLAR FALAN KRAFTLAYINCADA ÇOK BÜYÜK İHTİMALLE İŞE YARAMAZ ŞEYLER DÜŞER. BEN SUMMER KARTLARINI SATIYORUM.

Mesela ne tür oyunlar verir şu 2-3 dolarlık saçma oyunlardan veriyorsa arkadaşlara söylüyüm satsınlar.
  • @Recovery.MM
    quote:

Orijinalden alıntı: Recovery.MM

quote:

Orijinalden alıntı: freshmind

PayDay için çok kararsızım ... Titanfall var , Battlefield 4 tüm dlc leri ile var , CS:GO var . Birde PayDay çok mu gereksiz olur acep.

biraz yarış biraz dövüş birazda spor oyunları alın :D sürekli aksiyon nereye kadar.

Yanlış anladınız hocam. Var olmaz olur mu , 172 tane oyun var. Yarışı, stratejisi, her türlü rpg'si , simülatörü ... Sadece bu kadar fps oyunu varken birde PayDay'i arşive katsak mı diye düşünmüştüm. Girip 2 el atıp bir daha yüzüne bakmayacakssam hiç gerek yok

----------------------------------------------------------------------------------

@kerim35
    quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

quote:

PayDay için çok kararsızım ... Titanfall var , Battlefield 4 tüm dlc leri ile var , CS:GO var . Birde PayDay çok mu gereksiz olur acep.

bende aynı şekilde düşünüyordum ama böyle oyun yok cidden. hele bilenlerle oynamak tam bir zevk

Aynen hocam, benzer şekilde düşünüyorum. Ancak endişelerim yok değil. Nerden bulacağız öyle sağlam ve temiz adamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 21 Haziran 2014; 15:43:15 >

• quote:

quote:

Genelde onun kartlarında oluyor, yurtdışı alımın yani farklı para birimi kapalı. Müşteri hizmetlerini ara dolar ve euro para birimleri ile alışveriş yapamıyorum yardımcı olur musunuz de, hallederler.

Hocam steam cüzdanımdan alişveriş yapıyorum.
  • Bende OF'un orijinal CD'si var. 15 yıl önce falan aldım lisedeyken. O çalışmor, ona göre dedim. Ama şimdi Steam üzerinden kurdum ve denedim gerek yokmuş. Sen doğrusun yani :)
  • Açılışı Payday'le yaptım ben de. State of Decay çok güzel görünüyor ama single sanırım. Tavsiye eden var mı?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam steam cüzdanımdan alişveriş yapıyorum.

O zaman hesabı yeni mi açtın, mail adresini mi değiştirdin, cüzdana kayıtlı banka kartı/paypal hesabını mı değiştirdin. 1 hafta güvenlik önlemi var hesabında. 1 hafta sonra alışverişe devam edebilirsin. Şimdilik bir arkadaşının hesabından GIFT olarak al. 1 hafta sonra onu sana atsın, oyunlara öyle sahip ol. Başka çaren yok ne yazık ki.

• quote:

Bende OF'un orijinal CD'si var. 15 yıl önce falan aldım lisedeyken. O çalışmor, ona göre dedim. Ama şimdi Steam üzerinden kurdum ve denedim gerek yokmuş. Sen doğrusun yani :)

Vay.Orjinali iyimiş.
  • Temuçin Han kullanıcısına yanıt
    çok sağol kardeş bir an için heyecanlanmıştım
  • quote:

@Recovery.MM
    quote:

Orijinalden alıntı: Recovery.MM

quote:

biraz yarış biraz dövüş birazda spor oyunları alın :D sürekli aksiyon nereye kadar.

Yanlış anladınız hocam. Var olmaz olur mu , 172 tane oyun var. Yarışı, stratejisi, her türlü rpg'si , simülatörü ... Sadece bu kadar fps oyunu varken birde PayDay'i arşive katsak mı diye düşünmüştüm. Girip 2 el atıp bir daha yüzüne bakmayacakssam hiç gerek yok

----------------------------------------------------------------------------------

@kerim35
    quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

quote:

bende aynı şekilde düşünüyordum ama böyle oyun yok cidden. hele bilenlerle oynamak tam bir zevk

Aynen hocam, benzer şekilde düşünüyorum. Ancak endişelerim yok değil. Nerden bulacağız öyle sağlam ve temiz adamı

ben ilk çıktığı zaman almıştım 1 ay boyunca düzenli olarak oynadım sonra sıkıldım çünkü multiplayer da yapay zekaya karşı mücadele ediyoduk ve buda beni bir müddet sonra sıktı ve bıraktım belki 6 ay olmuştur hiç girmedim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

Bende OF'un orijinal CD'si var. 15 yıl önce falan aldım lisedeyken. O çalışmor, ona göre dedim. Ama şimdi Steam üzerinden kurdum ve denedim gerek yokmuş. Sen doğrusun yani :)

Vay.Orjinali iyimiş.

Gözüm gibi bakıyorum 25. yılında 1000 dolara falan satarım eBAY'den

• Antocio kullanıcısına yanıt
    SON 2-3 YILDA ÇIKMIŞ OYUNLARI ÇOĞU VERİYOR. OYUNUN STEAM SAYFASINDAN BİLGİLERİNE BAKIN.
    TEK OYUNCULU, ÇOK OYUNCU VS VS BİLGİLERİNİN YAZDIĞI YERDE KOLEKSİYON KARTLARI YAZIYORSA KART DÜŞÜRÜRSÜNÜZ AMA KART DÜŞÜRMEK İÇİN OYUN ALMAYA DEĞMEZ. DÜŞÜRECENİZ KARTLARIN FİYATI TOPLAM 0.4-0.5 DOLAR ANCA EDER

--------------------
    MOR TAKIM ÖNE GEÇTİ BU ARADA ÇEKİŞMELİ OLUYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 21 Haziran 2014; 15:49:51 >
  • Assasins Creed serisi topluca gelir mi? şu anda son çıkan black flag 20 dolar gayet makul gibi
    diğerleri de tane başı 5 dolar ek paketli vs. değişiyor

• private-x P kullanıcısına yanıt
    Oyunun farklarini Belirttim. Bf hardline almiycam betasini oynadim, bana uygun degil ustune ustluk bir mod bu yrni bir pyun degil dlc olarak gelse alinabilirdi. Fanboylukla alasi yok :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Token alma olayı kadar saçma birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan purple team geçmiş red team'i vay :D
  • 
Sayfa: önceki 51305131513251335134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.