Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir (2 Mobil) - 14 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.063
Cevap
2.712
Favori
21.224.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51175118511951205121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah'ını seven dövüş oyunlarına kullansın oyunu lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler CS:S ve Skyrim Legendary edition almayı düşünüyorum %40 indirim de şuan dün %75 - %80 İndirime de girebileceği söylendi bu doğru mu ? 30 Haziran son gün şuan hesabım da 21 Dolar var Skyrim Legendary 23$ CS Pack 14$ Bekleyeyim mi çekeyim mi?
  • Arkadaşlar gift olarak aldığım oyunu daha sonra kendim kullanabiliyor muyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

payday 2 nin hangi dlcleri alınmalı sizce ?

+1

Ayrıca co-op için bile mi alınmaz niye vazgeçtiniz oyundan?

• quote:

Orijinalden alıntı: w_wallace

Takım değiştirmek için: O takım renginin Team Token'ını almanız gerekiyor.(yada üretmeniz vs)

http://steamcommunity.com/market/search?q=team+token

işin garibi en ucuz mor şuan,geçsek mi acaba? veya en ucuzundan alıp ilerde daha yüksekten satabilirmiyiz?

kırmızı neden okadar pahalı anlayamadım....

Hocam o mor değil pink yani pembe

Mor en pahalısıydı dün ama artık mor bulunmuyor çünkü herkes alıp geçmiş 25 dolara
  • Payday 2 var bende. Sıkıcı bir oyun yapay zekası cok kötü. Aynı haritalar daha da sıkıyor. Tavsiye Etmiyorum başka bir sey alın bence.

• Bioshock Triple Pack 10 dolar.

Steam internet sitesinde 6 dolar, steamde 10 dolar görünüyor bana. Anlamadım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androalphus -- 21 Haziran 2014; 12:21:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince

quote:

Takım değiştirmek için: O takım renginin Team Token'ını almanız gerekiyor.(yada üretmeniz vs)

işin garibi en ucuz mor şuan,geçsek mi acaba? veya en ucuzundan alıp ilerde daha yüksekten satabilirmiyiz?

Mor en pahalısıydı dün ama artık mor bulunmuyor çünkü herkes alıp geçmiş 25 dolara

Hakketten ya gözümün önündeki rengi görmüyorum.Mor,baya bir dolara kadar çıktı demekki fiyatı 30-40$ falan.

edit:1 tane mor geldi 69$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 21 Haziran 2014; 12:19:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

Tam alacaktım hevesim kaçtı . Payday 2 alınmaz mı şimdi ? 6 dolara çok hoş duruyor

+1

yine iyisiniz. ben aldım, aldıktan sonra okudum bunları iniyor şimdi ama kaçtı hevesim
  • Evet
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blasted35

quote:

Tam alacaktım hevesim kaçtı . Payday 2 alınmaz mı şimdi ? 6 dolara çok hoş duruyor

Youtube'dan izleyeceğin birkaç video sana yardımcı olacaktır.

Şuan memleketteyim mobil verim yok . Kısaca kötümü ? Sonuçta yapay zeka oyundaki en önemli unsur

(Bence)Güzel değil ama başkalarına da sor derim.+ yönlerini sana söylerler.
  • 30 hazirana kadar zaten sizin alacağınız oyunun fiyatları aynı kalacak en kötü ihtimalle flaş veya günlük indirime gelmez ise öyle alırsınız. 30 hazirana kadar vakit var sonuçta

eğer gelirse zaten daha ucuza almış olursunuz. Acele etmeye gerek yok yani
  • quote:

quote:

şuan var 1 tane mor 69 dolar
  • Yorumlardan sonra vazgeçtim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fl4ming0 -- 21 Haziran 2014; 12:24:34 >
  • beyler oyun alınca kaç xp geliyo şuan 7 levelim 85 xp gerekiyo 8 için. 10$ var steam wallet te

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jadura-CA -- 21 Haziran 2014; 12:22:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

quote:

quote:

şuan var 1 tane mor 69 dolar

aynen ne şanşlı o herif,nerden bulduysa.Satılır yakında.
  • quote:

quote:

Hocam takım olayı en işe yarıyor ? Bende green team deyim artısı ne ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grid 2 icin ne diyorsunz arkadaslar alinir mi bu fiyattan ?

• tamda yazacaktım payday2 alınır mı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatty_boy

Payday 2 alacaklara Payday 1'de yaşadığım şeyleri anlatayım. Oyuna bir süre ara verdikten sonra tekrar döndüm. Haliyle herkes level kastığı için ben ezik kaldım ve bazı mapleri unutmuştum. Rastgele bir oyuna girdim. Adamlar her köşe bucağı ezberlemiş olacak ki robot gibi oynuyorlardı resmen, azcık etrafa bakın, 1 saniye duraksa hemen vote kick yapıp bu noob bir şey bilmiyor diye atıyorlar. Yani payday 2de'de okuduğum kadarıyla asıl olay 100 level olduktan sonra başlıyormuş. Acayip zaman ve sabır isteyen bir oyun. Yani sizin gibi yeni başlacak arkadaşlarınız yoksa hiç boşuna almayın, tanımadık insanlarla pek zevkli olmuyor, üstelik çoğunluk 100+ level olmuşken. Bu saatten sonra battlefield 3 alıp, hayvan gibi kasmış premium hesaplarla aynı serverda oynamak gibi bir şey. Düşük level ekipmanlarla çok ezik kalıyorsunuz diğerlerinin yanında, gerçi şimdi indirimde diye herkes alır, bir sürü yeni player olur ama bu tayfa genelde bir heves oyunu açar ve büyük çoğunluğu bir daha bakmaz. Oyunun kemik kitlesi belli ve hepsi level manyağı olmuş durumda. Alacaksanız arkadaş grubunuzla alın, keşfederek sindirerek oynarsınız. Yoksa dediğim gibi başkalarıyla oynarken en ufak bir bilmiyor izlenimi verin, hemen vote kicki yiyordunuz payday 1de.

Arkadaşlara yanlış bilgi verme dediklerinin hiçbiri yok sen oynuyamadın diye herkes senin gibi olacak değil payday 1 değil bu oyun.

Oyunda başlarken silahınız olmuyor ama zaten oyunun en iyi silahı car4 açık oluyor düşük levellerde ayrıca 1 haftada 40 level olmuştum ben 50 lv liklerin oyununa girerseniz birden 4 5 level atlarsınız.

Oyunda skill sistemi var 4 tane enforcer ghost mastermind tech bunlara skill vererek özellik kazanıyorsunuz örneğin tech verdiğinizde c4 alıyorsunuz bu c4 leri bankanın kilidine yapıştırıp patlatabiliyorsunuz eğer c4 olmassa drill koyuyorsunuz 150-300 saniye bekliyorsunuz.

Kısacası yüksek level olmanın hiçbir mantığı yok sadece silahlarınıza mod eklemiş olursunuz okadar buda silahı biraz daha güçlü kılar haritayı öğrenip nasıl oynanacağını kavrarsanız hiçbir sorun yaşamazsınız yani yüksek leveller attığının vuramıyor.

Ben bundan önceki indirimlerde almıştım pek zaman olmadı şuanda 65 levelim 1 haftada 40 level olmuştum zaten önemli olan oyunu oynayabilmek bu arkadaşın dediklerine katılmıyorum.Zaten başladığınızda 100+ levellerle oynamıyorsunuzki herkes kendi leveline göre giriyor en fazla 50 levelliklerle oynarsınız buda sizin işinize gelir çünkü çabuk level atlarsınız.
  • 
Sayfa: önceki 51175118511951205121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.