Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dyrasil2 , WBC , Aerospace , Aerospace Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.478
Cevap
2.720
Favori
21.286.445
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51165117511851195120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tall Man

Tam alacaktım hevesim kaçtı . Payday 2 alınmaz mı şimdi ? 6 dolara çok hoş duruyor

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simulation'a verdim hadi hayırlısı
  • assasins creed'i %50 indirimden %40'a düşürdüler birde flaş saleye koymuşlar
  • Payday 2 almayı düşünüpte aklında soru işareti olan var ise demosunu denemeli mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trakyacopy

4.Kez oy kullandım fakat kart geldi demesine rağmen kart gelmiyor ???

Üstteki mesajları okursan son 2-3 sayfada neden kart gelmediği, nasıl geleceği yazıyor. Levelin yetmiyor. Ona dikkat etmelisin. Önceki mesajlarda gerekli açıklamalar mevcut.
  • Beyler yapışın bioshock triple'a
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temuçin Han

quote:

Orijinalden alıntı: Trakyacopy

4.Kez oy kullandım fakat kart geldi demesine rağmen kart gelmiyor ???

Üstteki mesajları okursan son 2-3 sayfada neden kart gelmediği, nasıl geleceği yazıyor. Levelin yetmiyor. Ona dikkat etmelisin. Önceki mesajlarda gerekli açıklamalar mevcut.

Saolun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: salvation1

assasins creed'i %50 indirimden %40'a düşürdüler birde flaş saleye koymuşlar

düzelttiler %40'dı sanırım %50 oldu
  • Super street fighter 4 ve mortal kombat için beklemedeyim
  • Payday 2'yi aldım, indiriyorum.

Grid 2 nasıldır? Oynayan var mı? Sarıyor mu?
  • Beyler forumda kart takaslayabileceğimiz bir başlık var mı? Steam takas bölümünde hep oyun takaslanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blasted35

quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

Tam alacaktım hevesim kaçtı . Payday 2 alınmaz mı şimdi ? 6 dolara çok hoş duruyor

Youtube'dan izleyeceğin birkaç video sana yardımcı olacaktır.

Şuan memleketteyim mobil verim yok . Kısaca kötümü ? Sonuçta yapay zeka oyundaki en önemli unsur

• 4. kez oy kullandım kart vermedi ; 10 lvl'im
  • Oylamada Banished %50 indirim, alırım bir dal.

Edit: Bioshock Infinite ve Grid 2 indirimleri ateş ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasikomen -- 21 Haziran 2014; 12:11:59 >
  • Steam'de seviye ikiymişim ve "nasıl seviye atlanır"ı ingilizce ve türkçe on tane yerden okumama rağmen bir halt anlamadım. Tek anladığım bana göre bir şey olmadığı ve inanılmaz gereksiz bir şey olduğu.

Edit: Görevlerde "steam ve facebook hesabını bağla" diyor, benim facebook hesabım yok. Ne yani? Facebook hesabı olmayan o görevleri bitiremiyor mu? Sokarım böyle işe ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androalphus -- 21 Haziran 2014; 12:15:31 >
  • Bioshock Triple mı yoksa Season Pass mı sizce?Season Pass'ın özelliği nedir?

• Kivimetsän Druidi K kullanıcısına yanıt
    SSF 4 bende varda online üzerinde adam bulmak çok zor oluyor. Bir fark var mı sanmıyorum ama benim ki gwfl tabanlı online için değişen bir şey var mı bilmiyorum
  • Payday four pack için iki ortak aranıyor duyurulur.

Edit: Olası ortaklar bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_xl -- 21 Haziran 2014; 12:31:08 >
  • Takım değiştirmek için: O takım renginin Team Token'ını almanız gerekiyor.(yada üretmeniz vs)

http://steamcommunity.com/market/search?q=team+token

işin garibi en ucuz mor şuan,geçsek mi acaba? veya en ucuzundan alıp ilerde daha yüksekten satabilirmiyiz?

kırmızı neden okadar pahalı anlayamadım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 21 Haziran 2014; 12:15:13 >
  • Payday 2 alacaklara Payday 1'de yaşadığım şeyleri anlatayım. Oyuna bir süre ara verdikten sonra tekrar döndüm. Haliyle herkes level kastığı için ben ezik kaldım ve bazı mapleri unutmuştum. Rastgele bir oyuna girdim. Adamlar her köşe bucağı ezberlemiş olacak ki robot gibi oynuyorlardı resmen, azcık etrafa bakın, 1 saniye duraksa hemen vote kick yapıp bu noob bir şey bilmiyor diye atıyorlar. Yani payday 2de'de okuduğum kadarıyla asıl olay 100 level olduktan sonra başlıyormuş. Acayip zaman ve sabır isteyen bir oyun. Yani sizin gibi yeni başlacak arkadaşlarınız yoksa hiç boşuna almayın, tanımadık insanlarla pek zevkli olmuyor, üstelik çoğunluk 100+ level olmuşken. Bu saatten sonra battlefield 3 alıp, hayvan gibi kasmış premium hesaplarla aynı serverda oynamak gibi bir şey. Düşük level ekipmanlarla çok ezik kalıyorsunuz diğerlerinin yanında, gerçi şimdi indirimde diye herkes alır, bir sürü yeni player olur ama bu tayfa genelde bir heves oyunu açar ve büyük çoğunluğu bir daha bakmaz. Oyunun kemik kitlesi belli ve hepsi level manyağı olmuş durumda. Alacaksanız arkadaş grubunuzla alın, keşfederek sindirerek oynarsınız. Yoksa dediğim gibi başkalarıyla oynarken en ufak bir bilmiyor izlenimi verin, hemen vote kicki yiyordunuz payday 1de.

• 
Sayfa: önceki 51165117511851195120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.