Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5113. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 23 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.583
Cevap
2.720
Favori
21.296.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51115112511351145115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar zamandır Arma 3 bekliyordum. Adamlar gitti %80 indirimli Payday 2 ile rakip yaptı. Gene kaybedeceğiz kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paper Please aldım. Zevkli bir oyun,hakediyordu. Hala sağlam bir oyuna sağlam indirim gelmedi. Hep nostalji yaptık resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock0

Bu kadar zamandır Arma 3 bekliyordum. Adamlar gitti %80 indirimli Payday 2 ile rakip yaptı. Gene kaybedeceğiz kesin.

Sabret ortak kesin girer indirime. Daha yeni başladı indirimler

• Eğer topluluk oylamasıyla payday 2 büyük indirime girerse 1$ kar etme şansınız var. Eğer kar etmek isterseniz imzamdan beni steam üzerinden ekleyiniz. Size bu konuda yardımcı olayım dediğim gibi eğer indirime girerse.
  • İlk defa düzgün bir indirim gördük (papers please ve muhtemel kazanacak olan payday 2) İnşallah devamı gelir
  • Frozen Synapse de güzel indirimde. DLC için bekliyordum hemen kaptım. Ayrıca Papers Please ve Risk of Rain de istek listemdeydi, onları da aldım. Bu sefer indirim güzel geldi
  • Bu seferki oylama çetin geçecek. Bir tarafta Payday 2 ve Metal Slug 3, diğer tarafta ARMA III ve Natural Selection.

Oyumu Co-op Shooter'a verdim ve umarım bu kazanır; çünkü Metal Slug 3'ü en fazla 2-3$ arasında ve belki Payday 2'yi istiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 21 Haziran 2014; 8:38:20 >
  • Arkadaslar bir sorum olucak democrasy 3 icin celiskeye dustum youtubedan izledim oldukca zevki bir oyuna benziyor ama sizinde bir fikrinizi almak istedim yardimci olucak varsa simdiden tesekkur ederim
  • Beyler DayZ'ye tekrar indirim gelir mi sizce? Aynı fiyat bile olsa yani
  • cs go 10 dolar altına düşmedimi hala ?
  • Beyler bu arada çoğu oyunu gidip steam mağazasından almanızı tavsiye etmiyorum :) Örnek verirsek ets 2'yi 2.49$'a aldım.
  • arkadaşlar birisi pm'den bana kırmızı takım mavi takım muhabbetini anlatabilir mi? mavi takıma girdim ama ne yapacağım anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drmel

Eğer topluluk oylamasıyla payday 2 büyük indirime girerse 1$ kar etme şansınız var. Eğer kar etmek isterseniz imzamdan beni steam üzerinden ekleyiniz. Size bu konuda yardımcı olayım dediğim gibi eğer indirime girerse.

Forumlar yardımlaşma ve dayanışma için var ama bunlar işinize gelmiyorsa başka tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde fazladan Dead Island: Epidemic oyunu var ilk alıntı yapana vermeyi düşünüyorum
  • icz07 İ kullanıcısına yanıt
    Ver o zaman :)
  • igneli kullanıcısına yanıt
    Pm Attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: icz07

Elimde fazladan Dead Island: Epidemic oyunu var ilk alıntı yapana vermeyi düşünüyorum

alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mattiadestro

arkadaşlar birisi pm'den bana kırmızı takım mavi takım muhabbetini anlatabilir mi? mavi takıma girdim ama ne yapacağım anlamadım?

Ben de öğrenemedim hala. Anlatan olursa ben de PM bekliyorum

• Bende de fazladan iki tane Dead Island: Epidemic var. İsteyen varsa steamden ekleyebilir.

Edit: Oyunlar steam'den ekleyen arkadaşlara verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yolcu_1293 -- 21 Haziran 2014; 11:05:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

kredi kartım yok bu sekılde alsam çok mu fark ödemiş olurum ? Dayz ve ufak çaplı 1-2 oyun almayı istiyorum ? yoksa baskasının kredi kartıylamı halletsem

en para kart açtırıp ordan alman daha karlı. burdan alırsan şimdi daha pahalıya gelir
  • 
Sayfa: önceki 51115112511351145115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.