Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5112. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir - 30 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51105111511251135114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben oyuzden vermedim hemde geçenlerde indirime girmişti öyle almıştım bütün dlc leriyle.
  • allahını seven coop fpsye abansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince

Payday 2 dün girmemişmiydi indirime ?

Ben oyuzden vermedim hemde geçenlerde indirime girmişti öyle almıştım bütün dlc leriyle.

Payday 2 şu an %67 indirimde galiba, eğer o bundle seçilirse yarın %80 olacak.

Ne bu payday 2'nin olayı ya? Yeni yeni görmeye başladım ama epey popüler galiba.
  • Sonunda paramı harcayabileceğim. Metal Slug tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

quote:

Ne bu payday 2'nin olayı ya? Yeni yeni görmeye başladım ama epey popüler galiba.

Şu ana kadar pek popüler değil yani ben aldığımda forumda aratmıştım konusu bile yoktu

Ama şimdi bayağı popüler oldu yeni dlc leri filan çıktı bide indirime girince.

• Enpara şuan GG.
  • şimdi dicem ki flash deallar çöp birisi çıkıp dicek kimisine göre değil sen karar veremezsin ona falan filan...
    çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp
    çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp

bir de ufak bir sorum olucak bu battle for middle earth serisinin orjinalinin olduğu bir platform yok mudur ya steame niye yok şu oyunlar alalım online falan atalım falan

• Papers, Please'i tavsiye eder misiniz? Yorumlar ve videolar güzel görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRealTerrorist

şimdi dicem ki flash deallar çöp birisi çıkıp dicek kimisine göre değil sen karar veremezsin ona falan filan...

bir de ufak bir sorum olucak bu battle for middle earth serisinin orjinalinin olduğu bir platform yok mudur ya steame niye yok şu oyunlar alalım online falan atalım falan

kimisine göre değil sen karar veremezsin ona

• quote:

Orijinalden alıntı: WystRoupzt

payday2 verdim bende zamanında 10$ aldık biraz koyuyor şu indirimler

ben ilk cıktıgında 30 a aldım oynadımda ondan koymuyo bu saatten sonra iş işten geçmiş, zaten 10 dolara aldıysan neyi koyuyo zaten indirimden almışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 21 Haziran 2014; 4:49:01 >
  • takim olayi bugun daha cekismeli millet nasil bastiriyor birbirlerinden caliyorlar falan hadi go go kirmizi takim battik bugun iyi gidiyoruz mor un godaman lari gelmeden bi fark acsak iyi olucak saat 12 den sonra cosmustu dun mor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

quote:

Şu ana kadar pek popüler değil yani ben aldığımda forumda aratmıştım konusu bile yoktu

Ama şimdi bayağı popüler oldu yeni dlc leri filan çıktı bide indirime girince.

forumda konusu yoktur oynayan türk azdı ama baya popülerdi 30 dolarken de binlerce oynayan vardı türkler indirim sevdiği için genelde kolay kolay almaz duyulmadıysa hele hiç almaz ama dayz gibi reklamı yapıldıysa buguna falan bakmaz avukatı olur, her neyse 6 ay önce girmişim en son o zamanlar daha 240 saat oynamıştık yani baya oynuyorduk ama sonra oda az gelmeye başladı bozdu her hafta 10 başarım 5 map sürekli payday2 oynaya oynaya yetişemez olduk başarımları 3 kere uğraşa uğraşa fulledim şuan %40 da üstüne 100 tane gelmiş her hafta dlc her hafta başarım hala her hafta 2gb güncelleme yeni mapler hani zamanınız yoksa sıkıntı bide oyunu almakla bitmiyor ilk train heist cıktı mesela aldık 7 dolar sonra onuda oynadık falan bıraktık üstüne 5 tane dlc çıkartmışlar yine sürekli dlc de geliyor iyi gibi dursada insanı bağladığı için sıkıyor zamanınız yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 21 Haziran 2014; 5:02:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

takim olayi bugun daha cekismeli millet nasil bastiriyor birbirlerinden caliyorlar falan hadi go go kirmizi takim battik bugun iyi gidiyoruz mor un godaman lari gelmeden bi fark acsak iyi olucak saat 12 den sonra cosmustu dun mor

purple ile çok fena çekişiyoruz adamlar fena bastırdı
  • csgo girdi mi beyler bilgilendirir misniz
  • 5k actik arayi siyle bi 10 k civarina ciksa geri kapanmazmis gibi geliyor fark bakalim bayada heves lendim summer badge mi yapsam
  • herkes mi payday 2'ye verdi bir ben arma 3'e verdim sanırım neyse kısmet değilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdemKinq

Arkadaşlar şimdi bir şey sorucam. Ben bi rustan 2 keye dont starve ve dlcsini aldım. Oyunu aktif ettim. Oyuna girerken 2 key çıkıyor oyunun içine kopyalayın diyor. Yalnız oyunda öyle bir yer bulamadım. Oyunu oynarken de herhangi bir sıkıntı olmadı şu ana kadar. Peki o keyleri ne yapmam gerekiyor?

Yardımcı olacak biri var mı?
  • AdemKinq A kullanıcısına yanıt
    Onu kafanıza takmayın hocam. O sadece key isterse bunu girin diye belirtiyor. Tipik steam işleri yani.
  • Arkadaşlar ben plati.ru sitesinde watch dogs key aldım ama uplay kabul etmiyor.Sizce sorun ne olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha kırmızı takımdaydım, bu takım havlu atan boksör gibiydi; şimdi birinci olmuş.

Ekleme: Şu Summer Adventure kartları satılırsa Cs Go beleşe gelmiş gibi olacak. Sadece oy vererek ve rozet işleyerek gelen kartlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 21 Haziran 2014; 7:17:52 >
  • 
Sayfa: önceki 51105111511251135114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.