Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (4802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: azos , bulduren , battalion , 1event Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.718
Cevap
2.721
Favori
21.315.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48004801480248034804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ömersal

Monaco 1,94$

https://www.humblebundle.com/store/p/monaco_storefront

26 saat oynamışım. Konusu ilginizi çekiyorsa ve grafiklere çok takılmıyorsanız tavsiyemdir

geçen aylarda bedava eklenmişti listeye oynadım ama anlamadım birşey çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Beyler bu steam den half life 2 aldıgımızda bu oyunun modları ücretsizmidir ? Steamde Fistful of frags diye bir mod var direk indirip oynadım 1.2gb falan baya zevkli araştırınca half life2 modu oldugunu gordum böyle zevkli modlar cok ve bedava ise almayı dusunuyorum da?

hl2 varsa modlar ücretsiz olur

senin dediğin mod burada steamde var zaten
    http://store.steampowered.com/app/265630/

Aynen dostum tam okumadın sanırım. O modun steamde oldugunu o modu gordukten sonra bu soruyu sordugumu son satırlarda yazmıstım.
    Sordugum şu bu modu hl 2 olmadan free olarak oynuyorum. Bunun gibi cok mod varmı hl2 de para verip almaya degecek diyeydi

• Beyler Steamtrades'te bi adam var Rusya mağazasından oyunları alıp ucuza satıyor. ETS2 Gold alsam hesap ban filan yer mi?
  • Aquess kullanıcısına yanıt
    Sattıgı oyunlar ROW'dur. RU/CIS olan oyunları VPN ile eklersen ban yersin diğer türlü hesabına birşey olmaz ama satan adam çalıntı kart vs. ile aldıysa oyunu oyun silinebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aquess

Beyler Steamtrades'te bi adam var Rusya mağazasından oyunları alıp ucuza satıyor. ETS2 Gold alsam hesap ban filan yer mi?

Adı ney onun bana özel mesajdan atar mısın ? :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Beyler bu steam den half life 2 aldıgımızda bu oyunun modları ücretsizmidir ? Steamde Fistful of frags diye bir mod var direk indirip oynadım 1.2gb falan baya zevkli araştırınca half life2 modu oldugunu gordum böyle zevkli modlar cok ve bedava ise almayı dusunuyorum da?

hl2 varsa modlar ücretsiz olur

senin dediğin mod burada steamde var zaten
    http://store.steampowered.com/app/265630/

Aynen dostum tam okumadın sanırım. O modun steamde oldugunu o modu gordukten sonra bu soruyu sordugumu son satırlarda yazmıstım.
    Sordugum şu bu modu hl 2 olmadan free olarak oynuyorum. Bunun gibi cok mod varmı hl2 de para verip almaya degecek diyeydi

En baba hl2 modlarindan biri Stanley parable idi fakat o kadar tutuldu ki standalone versiyonu çıktı o modu da deneyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• badsiders B kullanıcısına yanıt
    PM attım.
  • Cevap için saol. :)
  • Arkadaşlar başında onlarca saat geçirilebilecek oyunlardan birkaç örnek verir misiniz? Yaz için şimdiden onları stoklamaya başlayacağım da. Mesela CS GO gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: salihkçk09

Marketplace.tf sitesinden alışveriş yaptıysanız bilirsiniz diye soruyorum ben google ile ödeme yaparken bu hatayı alıyorum "Maalesef bu isteği işleme koyamadık. Ödeme alındıysa 24 saat içinde otomatik olarak iptal edilecektir. Lütfen 24 saat sonra tekrar deneyin" ve hiç birşey alamıyorum siteden.

Bilen yok mu ya ref alıcam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlymnSntrk

Arkadaşlar başında onlarca saat geçirilebilecek oyunlardan birkaç örnek verir misiniz? Yaz için şimdiden onları stoklamaya başlayacağım da. Mesela CS GO gibi

Battlefield 4, skyrim, minecraft, tererria, starbound, dota, witcher serisi vs.

Özellikle dotaya başla başka oyun oynamazsın zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: SlymnSntrk

Arkadaşlar başında onlarca saat geçirilebilecek oyunlardan birkaç örnek verir misiniz? Yaz için şimdiden onları stoklamaya başlayacağım da. Mesela CS GO gibi

Skyim..

Aldığımda en az 500 saat oynamayı düşünüyorum.
  • http://digital.gamefly.com/#!/promotion/746

Kartla ödeme yapabilir miyim? TR geçerli midir?

edit: Dishonored 75% indirim

DLC'ler 50%

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 13 Mayıs 2014; 20:05:47 >
  • Şöyle Bioshock dışında adam akıllı bir indirim gelmiyor 1 aydır steam'e.Yani benim ilgimi çekecek gelmedi diyelim.
  • 3 gündür lazım oldukça ikişer üçer alıyorum bi sorun yaşamadım.

• Flat out 3 %75 indirime girmis:3 dolar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamefly türkiye'ye kapalı.
  • Spec Ops: The Line $7.49

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzoBride -- 13 Mayıs 2014; 20:27:40 >
  • Malesef , o oyun steam oyunu değil.Ayrıca sistem US dışına satış yapmnıyor.VPN kullansan da ödeme konusunda sıkıntı yaşayacaksın ...Oyun benim de ilgimi çekmedi değil , keşke alabilseydik :/
  • Ne zaman sağlam bir indirim gelecek meraktayım.

• 
Sayfa: önceki 48004801480248034804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.