Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (4430. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 37 Misafir (1 Mobil) - 41 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
349.710
Cevap
2.721
Favori
21.314.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44284429443044314432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -b0Ni

steam marketten 2tf2(4.8$'a gelir) key alıp takas yapabilirsin yada 4$ paypal. girmene gerek yok adamın profili ekle yeter

güvenilir midir hocam ucuz çünkü bayağı yeni oyun olmasına karşın
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Ben aldım grid2 1.5keye almıştım.. çalışıyor hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    aylardır bu fiyatta, oyun hem facebook'ta ücretsiz dağıtılıyor hem de intelin 4.nesil işlemcileriyle veriliyor.

batman arkham origins-assasin creed black flag(uplay)-splinter cell blacklist(uplay)-romeII-gridII-thief-hitman absolution-sleeping dogs-deus ex-dirt3(uplay)

bu oyunların hepsi ucuza bulunabilir, bazıları ekran kartı bazıları işlemciler ile ücretsiz veriliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 31 Ocak 2014; 0:03:18 >
  • ARKADAŞLAR amazonda call of duty 2 Fiyatı: 3,99 $
    http://www.amazon.com/Call-Duty-2-Mac/dp/B000ETJJAE/ref=lh_ni_t?ie=UTF8&psc=1&smid=A37EBXZTKA6ZZM

ama sanırım mac versiyon.satın alsak pc de çalışır mı ?
    bir arkadaş sanırım çalışıyor demişti..

Beyler bu arada getgamesgo dan cod4 almak isteyipte mac yazdigi icin tereddut edenler mac yazisina takilmasinlar, ben aldim steame ekledim oynuyorum

quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Beyler bu arada getgamesgo dan cod4 almak isteyipte mac yazdigi icin tereddut edenler mac yazisina takilmasinlar, ben aldim steame ekledim oynuyorum

• Bf 4 de sözde amd bundle ama ucuza yok hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam'a girmiyor sizde de aynı sorun var mı?
  • nty35 kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla bf4 için bir kampanya yok
  • Ya elimde Saints Row 4 key var. Grid 2 ile takas yapan varsa ulaşsın bana. elin yabancıları ile muhattap olmayalım

• nty35 kullanıcısına yanıt
    görmemiştim bunu tek seri ile sınırlamışlar belki ondandır, 18-19 keye satılıyordu 12-14'e kadar inmiş iyi fiyat bence
  • eyvallah arkadşlar teşekkürler bilgiler için

bu arada 0,5 key nasıl oluyor ?
  • arkham92 kullanıcısına yanıt
    bedava dağıtılmış oyuna sr4 mü vereceksin?
  • Nerde grid 2 bedava dağıtıldı hocam? Ne ara kaçırdık

3 refined metal oluyor hocam
  • arkham92 kullanıcısına yanıt
    özel mesaj attım..
    4 ref yada 1 tour of duty ticket(2'de isteyebilirler 1 yarıdan az oluyor)
  • Bazı kişilerin hesaplarına eklenen Magicka : Wizard Wars Paradox'un hediyesiymiş.

Paradox Interactive'ın resmi sitesinde yer alan duyuruya göre Ankaralı yapımcı TaleWorlds, Mount and Blade serisini artık tamamen bağımsız olarak devam ettirecek. Beş seneden beri Mount and Blade serisinin yayıncılığı Paradox Interactive'e aitti. Yapım aşamasında Paradox'un şimdiye kadar ne kadar etkisi olmuştur bilemiyoruz fakat artık Mount & Blade serisi adına verilecek kararlar TaleWorlds'ten çıkacak.

TaleWorlds'le ilgili haberin kendisi aslında bu kadar fakat Paradox, bu haberin üstüne bir de hediye dağıtımına başlamış görünüyor. Eğer Mount and Blade serisinin oyunlarından birisine sahipseniz, Steam hesabınıza Paradox'un yeni Magicka oyunu Magicka: Wizard Wars'ın Early Access sürümü ücretsiz olarak eklenmiş durumda. Gösterilen desteğe teşekkür etmek maksadıyla yapılan hediye dağıtımının oyunu Magicka: Wizard Wars'ın normal fiyatının 12.99 dolar olduğunu belirtelim.

BSC'den alıntı.

• teşekkürler aydınlandık

Edit: Steam gene patladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 31 Ocak 2014; 1:38:18 >
  • Arkadaşlar ben dirt 3 almak istiyorum ne öneririsiniz? bunlde işlerinden felan anlamıyorum pek ama bi tane bundle gördüm dirt 3 de vardı içinde yanlız 6 $ for more diyor. 6 $ mı vermem lazım dirt 3 için yani?
  • 1$ verirsen üsttekileri , 6$ verirsen üst+alttakileri alıyorsun.
    https://www.humblebundle.com/weekly

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 31 Ocak 2014; 1:45:44 >
  • 
Sayfa: önceki 44284429443044314432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.