Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (4429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: medya7beni , Alnemu , dunyao Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (2 Mobil) - 27 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.588
Cevap
2.720
Favori
21.297.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44274428442944304431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kütüphaneme birde Magicka: Wizard Wars gelmiş. Herkese mi geldi bu ? yoksa humble sapıtıp 1$ daha çekti, ekstra bu oyunu mu yolladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 30 Ocak 2014; 22:31:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiescat In Pace

Bence cok iyi fiyat ama dijital oyunlarim steamde olsun istiyorum, steamde daha once bu oyuna indirim geldi mi acaba

Steam aynı fiyattan sattı ama ben orada kaçırmıştım bunu kaçırmak olmazdı.
  • gog.com da güzel indirimler oluyor bu aralar. Amnesia: The Dark Descent 2 dolar.

http://www.gog.com/game/amnesia_the_dark_descent
  • Sırf Dirt için alınır bu paket.
  • Grid 2 ucuza nereden bulabilirim beyler? Elinde key olan varsa takas da olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar neler oluyor bilmiyorum çok korkuyorum. Steam hesabıma erişemiyorum. Ne mail gelmiş ne bişey. Programdan da giremiyorum. İnternettende giremiyorum. URL'den giriyorum ana sayfaya atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Arkadaşlar neler oluyor bilmiyorum çok korkuyorum. Steam hesabıma erişemiyorum. Ne mail gelmiş ne bişey. Programdan da giremiyorum. İnternettende giremiyorum. URL'den giriyorum ana sayfaya atıyor.

Aynen bende de durum aynı steam in klasik olmazsa olmaz çökmeleri gene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tri-Pod

quote:

Arkadaşlar neler oluyor bilmiyorum çok korkuyorum. Steam hesabıma erişemiyorum. Ne mail gelmiş ne bişey. Programdan da giremiyorum. İnternettende giremiyorum. URL'den giriyorum ana sayfaya atıyor.

Aynı sorun herkes de var korkmaya gerek yok ozaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı şekilde bende de durum aynı. Hiç bir şekilde giriş yapamıyorum hesaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tri-Pod

quote:

diğer hesaplarıma webden girebliyorum ama kendi kendi hesabımı ne arkadaşlar listemde ne de URL den görebiliyorum.

@-b0Ni sizin fikriniz var mı

Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 30 Ocak 2014; 23:44:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Grid 2 ucuza nereden bulabilirim beyler? Elinde key olan varsa takas da olur.

http://www.steamtrades.com/forum/YR5tY/h-grid-2-w-2-tf2-keys-4-paypal-humble-bundles-bta-game-offers
  • Genel bir sıkıntı var.

http://www.issteamdown.com/
  • Steam çöktü yine demi
  • dert etmeyin hep oluyor böyle şeyler düzelir birazdan, benim tam takas sırasında gitti keyler uçmasa iyi
  • gog.com dan alınan oyunlar steam key veriyor mu ?
  • FERFEROS kullanıcısına yanıt
    sağda solda diyolar şu kadar milyon kullancıımız var ama çok sık çöküyo be
  • gog DRM FREE dir yani key felan yok hiç bir platforma ekleyemezsin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Grid 2 ucuza nereden bulabilirim beyler? Elinde key olan varsa takas da olur.

http://www.steamtrades.com/forum/YR5tY/h-grid-2-w-2-tf2-keys-4-paypal-humble-bundles-bta-game-offers

Bu attığınız linkte işler nasıl yürüyor? Sanırım steam hesabım ile giriş yapıp oyun mu teklif edeceğim?

• arkham92 kullanıcısına yanıt
    steam marketten 2tf2(4.8$'a gelir) key alıp takas yapabilirsin yada 4$ paypal. girmene gerek yok adamın profili ekle yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 30 Ocak 2014; 23:49:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

steam marketten 2tf2(4.8$'a gelir) key alıp takas yapabilirsin yada 4$ paypal. girmene gerek yok adamın profili ekle yeter

Teşekkürler hocam.

• 
Sayfa: önceki 44274428442944304431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.